Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава дневна соба

Троседот(210x85), двоседот(184x85) и фотељата (80x85)се користени пом...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вчера 23:15Се продаваат табуретки со перниче.

Цената е за една


2.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 16:29  НОВ ОГЛАС

Продавам двосед.

Еко кожа.


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС

Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 16:21Relax fotelja Релакс фотеља

Prodavam mnogu ubava relax fotelja so podesuvachki potpirach za glava...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 12:55Masa za dnevna soba

Masa dobro ocuvana.


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 09:23Garnitura za sedenje -sedmosed

Prodavam garnitura za sedenje neodamna tapacirana. Prodavame zaradi...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 09:20Klub masa so staklo

Se prodava očuvana masička so staklo. 072 218 986


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 09:19Plakar se podaruva

Се подарува сè комплет од огласот. Напомена: потребно е да се зема...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 окт 21:14Agolna garnitura, krevet, mebel, trosed

Се продава аголна гарнитура, седмосед. Солидно сочувана. Последн...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

01 окт 21:11Mebel

Se prodava dobro socuvana garnitura za sedenje sostavena od trosed,dv...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

01 окт 20:30Ikea fotelja

Se prodava koristena fotelja kupena od Ikea. Kompletno zdrava i socuv...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

01 окт 17:09Retro fotelji za prodazba (fotelja, фотељи, фотеља)

Prodavam retro fotelji vo originalna sostojba, zdravi i cvrsti. 1500d...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 сеп 20:18Продавам користени кревети

Користени кревети во одлична состојба од кој е еден тросед, двосед и ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

30 сеп 14:06Masa za vo dnevna

Mnogu malku koristena.Od Lesnina.Dimenzii 120 na 60.visina 40cm.Stakl...


4.750 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.999 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 12:10Клуб масички и рафтови

Се продаваат клуб масички и рафтови изработени од метал и иверка. Ди...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 07:03Prodavam eftino 2 koristeni kreveti/sofi na spustanje

Prodavam dve koristeni sofi na spustanje (trosedi), udobni i za seden...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

29 сеп 13:05Izrabotka na taburetki po naracka

Izrabotka na taburetki so razni dimenzii i formi po naracka. Vas e i...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

29 сеп 08:26Тросед двосед фотеља и клуб масичка

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

28 сеп 23:28Trosed Simpo so mehanizam za spushtanje

Se prodava koristen trosed od Simpo so mehanizam za spustanje za spie...


3.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

28 сеп 18:33Гарнитура за седење/Garnitura za dnevna soba

Половна гарнитура за седење од дрво составена од двосед, две клацкалк...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

28 сеп 13:26Lazy Bag 1500 den Nov

Voopsto nekoristen kupen 3600 posledna Cena 1500 denari


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

27 сеп 19:28RENOVIRANJE

KOMPLETNO RENOVIRANJE, RENOVIRAJ EFTINO -plocki -molerisuvanje -str...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

27 сеп 15:37Masicka masivno drvo komoda i sr elementi

Masicka masivno drvo 3000 den Komoda 2200 den Dr dve elementi 1000...


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

26 сеп 21:49Голем, дебел теписон, 70 проценти од цената на нов.

Продаваме голем, дебел теписон со димензии 2,5 на 5 метри. Купен мина...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

26 сеп 14:42Prodavam 2 Trosedi malku koristeni

Se prodava 2 troseda zacuvani mnogu malku koristeni i komoda,Samsun m...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

26 сеп 01:34Продавам тв комода

Продавам тв комода, цена по договор. 078 272 624 Никола


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

25 сеп 19:35Гарнитура за седење

Се продаваат Тросед и две фотељи


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 сеп 09:40Гарнитура за седење

Се продаваат Тросед и две фотељи


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 сеп 09:37Trosed,fotelja,masa,masice,stolce,klackalka od masivno drvo

Elementite se od masivno drvo socuvani nerasklateni i neosteteni. T...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

23 сеп 23:41Tepih cisto krzno prirodno nov

Nov, stoi spakuvan. Dimenzii 3 x 2 metri


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

22 сеп 17:20Drvena masa

Se prodavat dve drvreni masi, moze i posebno, 400 денари една


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

22 сеп 17:17Klub masa

Pravoagolna so staklo 5400 den Pravoagolna bez staklo 4500 den Kvad...


5.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

22 сеп 17:15Stol prekrivka za zastita od zracenja

Pokrivki za stolica ili fotelja, ozon tehnologija. Sprecuvaat sekakk...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

22 сеп 17:14Se prodava anticka komoda masivno drvo, biblioteka/polici

Se prodavaat: - anticka komoda od masivno drvo stara najmalku 50ti...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 сеп 01:22Prodavam garnitura socuvana

Prodavam garnitura mnogu malku koristena


15.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

21 сеп 14:22PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNA SOBA ( KOMODI,KLUB MASI,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

20 сеп 19:11SE PRODAVA AGOLNA GARNITURA PETOSED АГОЛНА ГАРНИТУРА ПЕТОСЕД

Se prodava petosed vo odlicna sostojba bez ostetuvanja. Petosedot ima...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

20 сеп 09:27Eksluziven mebel

Se prodava


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

20 сеп 00:24Dom i gradina

Se prodava klub masa cisto drvo.


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

18 сеп 22:00Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам