Скопје Центар
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vitrina sto ladi

Se prodava mala vitrina sto ladi , ima 3 rafta, led sijalica, vratick...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

15 мар 10:39Slatkara vo Skopje bara vajar

Slatkara vo Skopje bara Vajar za sorabotka. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

21 мар 15:58Баклава со лешници и путер; фереро и малина бомбици

Состојките кои се користат за подготовка на овие превкусни слатки зад...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

25 окт 14:37Konvekciski pecki marka Unox

Prodavam koristeni konvekciski pecki marka Unox, zaedno so aspirator.


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

06 авг 16:11domasni racno izraboteni sitni kolacinja za proslavi

domasni sitni kolacinja racno izraboteni so razlicni vkusovi(orev,ba...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

23 јун 12:28BAKLlAVA Shtëpie me Porosi

Gatuajm Bakllava Shtëpie me Porosi për ndonjë aheng tuajn Familjar pë...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

08 авг 22:07Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам