Дојран
                           
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

Izdavame apartmani sobi i studia vo centralno podracije na Star Do...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 сеп 15:41Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

14 сеп 14:41IZDAVAM SOBI VO DOJRAN

Vila Mitko vi nudi sobi i studija vo vikendica vo Star D...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

05 сеп 09:29SE IZDAVAAT APRATMANI NA PRVI RED

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran na prviot red. So prekrasen pogl...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

21 авг 13:43Prekrasni eftini sobi soba na sama plaza!

Sobite se naogjaat na glavnata ulica i vednas do plazata. Sekoja sob...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

15 авг 13:54издаваме соби во Стар Дојран

собите се 350 метри од плажа,прекрасен поглед,,клима,вифи,паркинг,со ...


500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

12 авг 10:39Апартмани со Екстра поглед на езерото и Близу до плажа.

Се издаваат апартмани во Стар Дојран на одлична локација, на само 40 ...


9.999.999 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

11 авг 10:43АПАРТМАНИ СТАР ДОЈРАН

ПРОДАДЕН!!! Се продава нов еднособен апартман во Стар Дојран на ...


24.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

24 јан 17:23apartmani Star Dojran

se izdavaat apartmani vo sekoj period od godinata lokacija do hotel ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

25 ное 17:50Se izdavat apartmani vo centaro na Star Dojran

Apartmanite se naogat na 200 m od gradskata plaza tel.za kontakt 070-...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

28 авг 18:04Prekrasni apartman / apartmani i soba / sobi na sama plaza!

Apartmanite se naogjaat na glavnata ulica i vednas sproti plazata. Se...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

25 авг 15:36Издавање Соби Во Стар Дојран

Се издаваат Дво и Тро креветни соби во Стар Дојран на 5 Минути од Цен...


350 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

01 сеп 01:42Se izdavaat sobi vo Star Dojran

Se izdavaat 5 sobi, 2 so 4 kreveta, 2 so 3 kreveta i edna so 2 krevet...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

23 јун 18:07Izdavam sobi vo Dojran

Izdavam sobi vo Dojran na odlicna lokacija


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

08 јун 07:34Sobi studia

Izdavam kompletno namesteni so se sobi i studia po najpovolna cena


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 мар 13:12Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам