1061 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat dve makazi za lim

Makazi za lim 2500 x 4 ekcentar, vo odlicna sostojba. Proizvoditel B...


1 €
или предлог цена
03 дек 17:01Промовирано

Pedikirski stol

Se prodava pedikirski stol, malku koristen. Kontakt 078303354


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:45СЕ ПРОДАВААТ ФРИЖИДЕРИ

Се продаваат витринa под гаранција, стара витрина и фрижидер за длаб...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:43Pila--vertikalna

Nova, kupena pred 2-3 meseci, ne e koristena kupena po greshka--nova ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:20Bansek / Бансек Metabo

Bez mana kupen nov od Germanija


320 €
или предлог цена
Вчера 19:55Novi parkside udarni strafilici

Novi so baterija polnac i udarni klucevi vo kufer


8.000 €
или предлог цена
Вчера 16:15printer i presa za maici

Presa za maici vo odlicna sostojba. Pinterot e prodaden


400 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
600 €
Вчера 15:29Катер услуги / Kater Uslugi / Cutter uslugi

Ги вршиме следните услуги: - припрема на фајл за сечење на катер - ...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 15:29lageri

se prodavaat lageri novi razlicni dimenzii


555 €
или предлог цена
Вчера 15:00Se prodava PEKARSKI INVENTAR

Vitrini za pecivo i burek PRODADENI Duvalka germanska ELOMA Duvalka s...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:22MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:59MASINA ZA RONENJE KOCANI

Masinata e mnogu brza i efikasna Prajkam po kargo niz site gradovi


1 €
или предлог цена
Вчера 10:58Се продаваат 5 маси, 2.5см иверица, уметничка кројка

Се продаваат 5 маси, 2,5 сантиметри дебела иверица широки 80 сантим...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:53Collmix Meshalka

Se prodava Orginal Collmix Meshalka za lepak Meshalkata e vo mnogu do...


100 €
или предлог цена
Вчера 09:31Freza-Cirkular

Germanski Frezi - Cirkulari marka STUTZ i marka CONDECTA za secenje ...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 09:31UNIOR

Se prodava novi kleshti UNIOR i HOGERT cvicangli za Elektricari


800 МКД
или предлог цена
Вчера 09:31Bunjarica za krshenje na bunja

Bunjarica za krshenje na bunja od Granit,Mermer,Kamen i dr


1.500 €
или предлог цена
Вчера 09:31Hilti Shtemaci

Se prodavaa Hilti shtemaci orginalni odgovaraat za Hilti TP 800, TE...


80 €
или предлог цена
Вчера 09:30MAKITA Bormashina Meshalka

Makita orginal Bormashina Meshalka so preostanati ushte okollu 2 god ...


135 €
или предлог цена
Вчера 09:30Kuka za Sharan

Se prodava Vestfalia orginalna euro kuka za Sharan,Galaxy,Alhambra i ...


150 €
или предлог цена
Вчера 09:30Flex izolator od napon

Se prodava Flex izolator od struja za onie koj rabotat so brusalica i...


250 €
или предлог цена
Вчера 09:30СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 07:30Strafilica Parkside 12v-2Ah so 2 baterii PERFORMANCE

Strafilicata e nova,so 2 baterii i 3 kompleti bitovi i burgii.Modelot...


80 €
или предлог цена
03 дек 23:45Strafilica Parkside 20v NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,so polnac i baterija i komplet bitovi i ...


80 €
или предлог цена
03 дек 23:06KOMPRESOR, compresor, компресор

Prodavam kompresor FINI - DUO DRIVE so dve glavi ( ednata 800 l/min ,...


2.500 €
или предлог цена
03 дек 20:27БЛАНКЕРИЦА ЗА ЖИЦИ НОВА

Продавам нова мини бланкерица за жици. Може да бланкира различна дебе...


500 МКД
или предлог цена
03 дек 18:15Se prodavaat dve makazi za lim

Makazi za lim 2500 x 4 ekcentar, vo odlicna sostojba. Proizvoditel B...


1 €
или предлог цена
03 дек 17:01Se prodava apkan so rabotna povrsina od 2500 mm 50t

Se prodava apkan so rabotna povrsina od 2500 mm 50t vo ispravna sosto...


3.500 €
или предлог цена
03 дек 17:01EHO aparati "Aloka"

Prodavam EHO aparati Aloka, ednot e mobilen, imam i EKG aparat. Povol...


1 €
или предлог цена
03 дек 15:30UNIMER MULTIMETAR ISKRA MI 7030 (унимер, мултиметар)

Se prodava profesionalen, univerzalen instrument Iskra. Mnogu malko k...


5.000 МКД
или предлог цена
03 дек 15:18Апарат за откривање на фалсификат пари

Апарат за откривање на фалсификат пари. Многу малку користен. Контак...


1.300 МКД
или предлог цена
03 дек 15:18Renoviranje

Фирма од Битола,врши реновирање на вашите купатила ,кујни итн Услуги...


1 МКД
или предлог цена
03 дек 14:50Montaza na sanitarija

Profesionalna montaza na sanitarija, izvedba na vodovod i kanalizacij...


500 МКД
или предлог цена
03 дек 14:50ELEKTRO MOTOR

Razni vidovi na el motori i so reduktori el mot so 136 kw i pomali s...


1 €
или предлог цена
03 дек 13:56staklenca i kapacki za retrovizori site modeli avtomobili

se prodava retrovizori i staklenca kapacki i zmigavci za site vidovi ...


6 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

03 дек 12:33Zastitna resetka

Prodavam dve zastitni resetki Dimenzi: 1: 305/270 ima vrata so dimen...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
03 дек 12:31Medicinsko krevetce so paravani

Prodavam Medicinsko krevetce so pravani 100 evra Dve pecki na drv...


100 МКД
или предлог цена
03 дек 12:22Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
03 дек 12:03Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


5.000 МКД
или предлог цена
03 дек 12:02Ubodna pila 800w PARKSIDE

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
03 дек 12:02LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
03 дек 11:37Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам