Јегуновце
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 535d

Kolata e so defekt na motor (blokirana)! Se naoga momentalno vo Berl...


10.500 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

25 јун 14:46Pirelli i Toyo gumi extra sostojba!!!! 195 65 15

Prodavam polovni gumi : Toyo 195/65/15 Letni gumi Pirelli 235/55/1...


1 €
или предлог цена
18 јун 21:55Kompresor za traktor

Kompresorot e skoro nov izvaden e od nov traktor Mahindra 595 i konze...


По Договор
или предлог цена
17 јун 15:50Hundai ponny

Prodavam Hundai 1.3 benzin so atestiran plin voziloto e vo ispravna s...


450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
470 €
Јегуновце / Тетово

Автомобили

17 јун 14:16Baliracka LIFAM

Prodavam baliracka Lifam vo ispravna sostojba i spremna za rabota. Ce...


3.100 €
или предлог цена
17 јун 14:16Bandashi 14 4x108

Bandasite se vozeni na Peugeot Pertner so zimski gumi Michelin 175/65...


По Договор
или предлог цена
15 јун 07:49Опел зафира, 2005, регистрирана, 1.9 150 hp

Опел зафира, 150 hp, 110 kw, 177000km, дизел, 16v, редовно сервисиран...


3.900 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

12 јун 12:47Mercedes Benz 213 CDI

MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI MOTOR :95KW EURO Nosivost:950 KG+...


123 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Комбиња

07 јун 07:49Polo 1.4Tdi 2007 (HITNO)

Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodava Socuvana Polo 1.4 Tdi Red...


3.500 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

13 мај 21:06IMT 542

Се продава IMT 542 добро сочуван година 1990


3.800 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

10 мај 13:00Се продава!

Se prodava Golf 7 R-line full oprema,cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

09 мај 17:23Се продава! Ford Escape

Се продава Форд во одлична состојба со многу поволна цена по договор....


1 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

09 мај 17:22DELOVI ZA LADA 110 I LADA SAMARA

Site delovi za LADA 110,111,112 I LADA SAMARA 1.3 i 1.5 vo ispravna s...


По Договор
или предлог цена
04 мај 09:22Blokator za Ford

Blokator za blokiranje na motor pri promena na rebrasti kajsh. Blokat...


По Договор
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Авто делови и Авто Опрема / Алатки

04 мај 09:21Carnehl Kiper

Carnehl Kiper Year:2011 95 % new Tires Electronic tarpaulin syst...


1 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Приколки

03 мај 12:47Iveko euro kargo 2002 god so rampa

se prodava kamion iveko euro kargo 2002 god tovarno furgon kamionot e...


По Договор
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Камиони

02 мај 21:47Motor za Viljuskar, Tamce, Rakovica, Imt

Prodavam motor IMR so 4 klipa izvaden od Viluskar Indos kompleten i p...


600 €
или предлог цена
02 мај 10:18Bandazi 17ki 5x112

Prodavam bandazi od Audi 17ki vo top sostojba. Bandasite se farbani v...


230 €
или предлог цена
02 мај 10:18Prodavam citroen saxo za delovi

Prodavam citroen saxo 1.0 1999 za delovi vo rabotna sostojba,ne regi...


300 €
или предлог цена
01 мај 17:46Set rebrasti i klinesti kais

Prodavam cel set rebrasti kais i klinesti kais vo odlicna sostojba. ...


2.000 МКД
или предлог цена
27 апр 21:10Motor za vuljuskar INDOS

Prodavam motot od viljuskar Indos vo top sostojba, spremen za rabota....


600 €
или предлог цена
27 апр 21:10Se prodava audi a3 mozna e i zamena

Se prodava audi a3 2.0 tdi 140 ks+chip 30ks dobro sucuvano so mali ka...


4.300 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

20 апр 16:00Hyundai Getz CRDI 1.5

Hyundai Getz komplet servisiran ulje filter/nov lanec 1.5 Dizel so La...


2.600 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

13 апр 19:07Bosh pumpa od Tamce, IMT

Prodavam bosh pumpa izvadena od ispraven motor od Tamce. Istata pasu...


50 €
или предлог цена
25 дек 18:05Man

Se prodava man vo solidna sostojba registriran cela god moze i zamena...


123 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автобуси

01 ное 11:12PRODAVAM OPEL TIGRA VO VOZNA SOSTOJBA

PRODAVAM OPEL TIGRA VO VOZNA SOSTOJBA. EFTINO


По Договор
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

16 сеп 10:06Kamp prikolka

Vo odlichna sostojba. Za povekje info 075 224 428


350 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Приколки

08 авг 23:52VW Passat

Se prodava VW Passat 2.0 D 2007 god. DSG menuvac. Mogu dobro socuvan...


5.300 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

25 јун 18:11Mercedes

Mercedes 1213 pali vozi nema registracija Cena po dogovor 075 200...


999 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Камиони

11 јун 16:52Ford Turneo

Kombeto e so full oprema,se gleda na samite sliki.Koj e zainteresiran...


2.300 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Комбиња

07 мај 16:10Zamajac

Zamajc poloven za golf 5 avtomatik


1 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

14 мар 21:32Passat b6 2.0

Passat B6 2007 2.0 TDI 140ks 224.xxx km realni so garancia Uvoz o...


6.500 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

10 фев 15:18штоп за Renault megane scenic 2003

нови џам


2.000 МКД
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Останато

06 фев 18:14Se prodava Passat CC 2.0 170KS 2009g.

Se prodava Passat CC 2.0 170KS 2009g. 🚘 Registriran do 11.2021 In...


1 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

10 јан 13:13KIA PIKANTO

Se podava KIA PIKANTO 1,0 2007 god. prv sopstvenik pominato 140000 km...


2.000 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

26 дек 11:35Prodavam ford fokus max c

Ford fokus max c benzin 1,6 germanski tablici 122000 km pominato . Pl...


2.000 МКД
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

24 дек 15:31ПОЛО КЛАСИК 1,9 SDI 1997

ПРОДАВАМ ПОЛО ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА РЕГИСТРИРАНО


850 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

07 окт 18:08Ford tourneo

Prodavam ford tourneo so ful oprema


2.500 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Комбиња

28 сеп 21:21Bmw 320 karavan

Super vovilo poveke info na tel


3.000 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

13 сеп 10:35Se prodavaat Felni so gumi

Se prodavaat felni so gumi sava 205 55 R16 Vozeni samo 6 meseci


320 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Останато

12 сеп 16:28Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам