244 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПРОДАВАМ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ТАШНИ И РАНЦИ

ПРОДАВАМ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ТАШНИ И РАНЦИ ОД СЕКАКОВ ВИД НА МАТЕРИЈАЛ


1 €
или предлог цена
Вчера 12:12Лисица - крзно

Се продава лисица. Во одлична состојба.


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

25 мар 14:00,,WENERTE,,patiki,neupotrebeni,mal broj

Poradi zgresen broj se prodavaat ,,,,wenerte,,, patiki Tel..070 228...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

25 мар 09:16Материјали за шиење Materijali za shienje

Продавам разни материјали за шиење: штоф, волнен штоф, сомот, трико и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

24 мар 19:59Volnen zenski kaput Teteks

Prodavam volnen zenski kaput od Teteks, model "gjubretarec" so patent...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

24 мар 19:58Vietnamka Jakna, Kako Nova, Mozna zamena

Vietnamka Jakna, ORIGINAL AMERIKANSKA (USA) So vnatresna postava za...


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

23 мар 19:31Profesionalni baletanki Grishko Fouente

Se prodavaat novi profesionalni baletanki od renomiraniot brend Grish...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

23 мар 10:59Se prodavaat novi kopacki Nike

Se prodavaat novi Nike mercurial kopacki -orginal. Broj 36.5 Tel za ...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

22 мар 10:28Луксузна венчаница од саем за венчавки

Продавам луксузна венчаница со корпа, еднаш носена, боја-шампањ.


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

21 мар 21:55Elie Saab bridal wedding dress

Продавам свилена венчаница со бисери, креација на модниот дизајнер El...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

20 мар 20:05Nike air27c br.43

Odlicen model vo momentov se 160💲... Mali mi se za polovina broj......


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

19 мар 01:29Lewer br.44 Itali

So site zastiti, maski cevli... Varena guma gjon mnogu udobni, so an...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

19 мар 01:29Novi detski Ski pantoloni, vidootporni

Prodavam novi detski SKI pantoloni od brendot BodyGuard, golemi a 110...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Облека за девојчиња

17 мар 21:07TOMMY HILFIGER DENTON Jeans - W34 L34

Prodavam TOMMY HILFIGER DENTON Jeans - W34 L34 kupeni letoska od UK n...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

17 мар 10:13Prekrasni original Puma Patiki

Prodavam maksimalno socuvani original Puma patiki broj 43. Kontakt mo...


1.599 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

16 мар 17:44Odlicni original Nike Patiki

Prodavam original Nike Patiki maksimalno socuvani broj 43. Kontakt mo...


1.599 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

16 мар 17:43Prekrasni original Nike Patiki

Prodavam original Nike Patiki maksimalno socuvani broj 43. Kontakt mo...


1.699 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

16 мар 17:43Moden Bluzon

Moden bluzon XL nov ne nosen


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

16 мар 06:30Се продава машка јакна за планинарење/скијање, марка ADIDAS

Се продава машка јакна за планинарење/скијање, марка ADIDAS


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

16 мар 06:29Shimano SPD GoreTex Waterproof NOVI NENOSENI

Prodavam Shimano SPD patiki, GoreTex otporni na veter I voda, broj 40


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

14 мар 20:46Fustan

Samo 1 oblecen sosema nov


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

14 мар 14:46Vencanica

Потполно сочувана (бидејќи имав две венчаници) на ниедно место не е п...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

13 мар 20:04Vodootporni zimski cizmi

Prodavam vodootporni novi sportski zimski obuvki broj 37


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

11 мар 21:28KONDURI RABOTNICKI BR.43

Se prodavaat 3 para konduri rabotnicki novi neupotrebeni so celicna k...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Работна облека / Работни чевли / 43

11 мар 19:43Novi Orginal Golmanski rakavici

Prodazba na novi orginal golmanski rakavici Puma i adidas Cena od 1...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Облека за момчиња

11 мар 09:56Нов џемпер со етикета TOMMY HILFIGER, бр.S

Нов џемпер Tommy Hilfiger со етикета, бр: S. Донесен од Америка, купе...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

10 мар 22:48Kozna jakna

Prodavam kozna jakna eftino 1000 den 078965895


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

07 мар 11:41Asics Patiki

Prodavam Asics patiki maksimalno socuvani. Kontakt mobilen i viber 07...


1.499 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

06 мар 16:43Prodavam jakna m

Prodavam jakna m donesena od svrdska 078965894


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

05 мар 14:36prodavam kosula nova

prodavam kosula nova 078965895 tudors


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

05 мар 14:36Novi nevestinski cevli

Novi nevestinski cevli, boja shampanj......broj 38, super kalap za no...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

05 мар 09:20MODEL ,M, MAXI = 2500,00

MAXI FUSTAN br.M . BEZOVA BOJA SO BELA CHIPKA


2.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

03 мар 20:48SE PRODAVA VENCANICA

Se prodava vencanica bez nikakvi ostetuvanja, odgovara na velicina S/...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

01 мар 10:16NOVI farmerki americki brend

Novi farmerki doneseni od Amerika, broj XS, moze i za pomalo S. Model...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

27 фев 21:16ODELO ZA KUVAR

INFORMACIJA NA TEL.070/577-553


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Работна облека / Работна облека / XL

27 фев 07:24HTZ KOMBINIZON

HTZ GALER -GILARDINI italijansko poteklo sostav 35% pamuk i 65% po...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Работна облека / Останато

27 фев 07:23Cizmi, konduri, cevli

Se prodavaat polovni maski cizmi vo dobra sostojba.


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

26 фев 20:34Se prodava XL

Se prodava Motordjiska jakna XL .Nikogas nosena. 071261041


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

26 фев 16:15Prodavam kozna jakna

Prodavam kozna jakna Kontakt 078 457 534


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

23 фев 19:45Кожени паричници (новчаници) Cowather

Паричниците се 100% кожени и се изработени од мека кожа, од брендот C...


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Новчаници

23 фев 09:07Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам