Кочани
                   
121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава лаптоп

Се продава нов некористен лаптоп, под гаранција до Мај 2023, купен од...


150 €
или предлог цена
Денес 02:10Asus ROG Strix GTX 1050Ti 4GB

Продавам половна графичка картичка со гаранција до Август 2023. Во од...


Вчера 10:30RTX 3060TI

RTX 3060TI izvadena od kofiguracija LHR karta NE KOPANA koristena za ...


Вчера 10:21Kompleten rig

Se prodava kompleten rig za poveke info na tel 070 272 128 -Toni


Вчера 09:45Asrock RX 6700 XT

Se prodavat graficki karti vo ispravna sostojba imam 5 komada.Za pove...


Вчера 09:45ASUS U56E; i5 procesor 8gb RAM & 250gb SSD

Se prodava ASUS U56E i5-2430M Notebook 39.6 cm (15.6") HD Intel® Core...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:09RTX 3060 12GB MSI VENTUS

Vo odlicna sostojba


01 фев 11:33Sony Vaio polnac

Original polnac za sony vaio


01 фев 09:51Mehanicka tastatura

Koristena godina dena


31 јан 16:564G LTE CPE WIFI Router

Бежичен мобилен рутер. Работи на сим картичка. 4G брзина 300 Mbps ...


2.990 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

28 јан 12:31Zvucnici Genius

PRAKJAM PO KARGO Se prodavaat Genius zvucnici Model: SW-Flat 2.1...


1.490 МКД
или предлог цена
27 јан 22:14COMPAQ CQ58 LAPTOP 1TB 15,6 incen

SE PRODAVA LAPTOP COMPAQ CQ58 1TB 15,6 INCEN VO ODLICNA SOSTOJBA ED...


5.500 МКД
или предлог цена
26 јан 14:03IPAD APPLE 3 ODLICEN EKSTRA CENA

IPAD ODLICEN MOZE DA ZE KORISTI DA SI STAVITE VAS ICLOUD BEZ NI EDN...


4.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Таблети

26 јан 14:03SSD 256 GB NVME

Се продава SSD диск 256GB NVME Можна испорака низ цела Макдонија на ...


1.990 МКД
или предлог цена
25 јан 12:52MacBook Pro 15.4'' Mid-2017 | TOUCHBAR | RADEON PRO 4GB

MacBook Pro 15.4'' Mid-2017 | TOUCHBAR | RADEON PRO 4GB + ORIGIN...


950 €
или предлог цена
23 јан 08:46Zotac GeForce RTX 3060 Ti AMP White Edition LHR - 8GB

se prodava Zotac GeForce RTX 3060 Ti AMP White Edition LHR - 8GB, kor...


22 јан 17:56ZIFY - USB STICK M614 16GB SO VAS KOD I INTEGRIRANA BATERIJA

- PRODAVAM NOVI GERMANSKI USB STICK M614 SO 16GB MEMORIJA SO STAVANJE...


18 јан 07:50SSD SAMSUNG EVO QVO

SAMSUNG 250GB SSD 980 NVMe - 3000den SAMSUNG 870 QVO SATA3 1TB - 5...


3.000 €
или предлог цена
17 јан 19:58HP S1 8GB DDR4 3200MHz C22

SODIMM Notebook Memory HP S1 8GB DDR4 3200MHz C22 - 1700den


1.700 МКД
или предлог цена
17 јан 19:49RAM MEMORIJA KINGSTON

Kingston Fury Beast DIMM 8GB DDR4 3200MHz CL16 - 1800den ( 2 x 8GB ...


1.800 МКД
или предлог цена
17 јан 19:41ASUS RTX 3070 8GB

Vo odlicna sostojba


15 јан 16:36RAM 2x16 G.SKILL Ripjaws V 3200Mhz

2 ram plocki G.SKILL Ripjaws V po 16GB na 3200MHz


7.500 МКД
или предлог цена
11 јан 12:55RAM 2x32 G.SKILL Ripjaws V 3200Mhz

2 ram plocki G.SKILL Ripjaws V po 32GB na 3200MHz kompletno ispravni ...


250 €
или предлог цена
11 јан 12:55Logitech G25 volan

Logitech G25 volan so 3 pedala, menuvac so izbor H shifter ili sekven...


9.000 МКД
или предлог цена
06 јан 15:30Купувам фб страна / fb strana

Купувам фб страна со македонска публика мин. 10 000 следбеници. Kupu...


1 €
или предлог цена
Кочани

Останато

04 јан 13:04Се продава ГЕЈМЕР во одлична состојба (не е многу користен)

Processor AMD Ryzen 5 2600 six-core 3.40 GhZ RAM 8 GB HyperX 2666mhz...


По Договор
или предлог цена
02 јан 11:30Originalen polnac za laptop msi 20v 2a moze i za drugi model

Malku koristen


800 МКД
или предлог цена
31 дек 11:46NVIDIA RTX A2000 12GB

Nova moze da se prati i po kargo


25 дек 12:32APPLE IPAD KORISTEN EKSTRA CENA ZA KES

PRAKAM I PO KARGO EKSTRA CENA ZA KES


1.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Таблети

08 дек 15:29ZIFY - USB STICK M614 16GB SO VAS KOD I INTEGRIRANA BATERIJA

- PRODAVAM NOVI GERMANSKI USB STICK M614 SO 16GB MEMORIJA SO STAVANJE...


07 дек 09:50Radeon RX 480 8GB Reference

prodavam Radeon RX 480 8GB Reference


05 дек 17:00Asus GTX 1060 6GB Turbo

prodavam Asus GTX 1060 6GB Turbo


05 дек 16:45DELL Latitude 7530 CTO (10 brojki, neotpakuvani)

10 novi neotpakuvani laptopi, 12ta generacija intel i5 mokjen proceso...


По Договор
или предлог цена
04 дек 16:46Gaming PC

Termaltake RGB Kukiste so 4 kulera 500W napojuvanje Vodeno ladenje n...


1 €
или предлог цена
23 ное 19:05Lenovo Ideapad 330-15ARR

Originalen punac, zacuvana baterija, brz i soodveten za office, progr...


1 €
или предлог цена
21 ное 15:51Mini laptop

Mini laptop so ekran na dopir Tel.za kontakt 070 316 244


150 €
или предлог цена
18 ное 20:21Desktop kompjuter

Komplet desktop kompjuter so monitor, zvucnici, tastatura i gluvce


70 €
или предлог цена
- 42 % Попуст
120 €
18 ное 20:212GB DDR3 RAM 1333Mhz

2GB DDR3 RAM 1333Mhz kako nov, se prodava zaradi nadgradba na pogolem...


499 МКД
или предлог цена
15 ное 17:39PC Amd Athlon X3 450 Nvidia GT 630 2GB

Kompjuterot gi igra GTA V i FORTNITE, So nadgradba na ram memorija ke...


5.999 МКД
или предлог цена
15 ное 17:38Monitor Benq 19 inch

Monitorot voopshto ne koristen kako nov, extra cena 1599, prakjam i p...


1.599 МКД
или предлог цена
15 ное 17:38Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам