Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NVIDIA RTX A2000 12GB

Nova moze da se prati i po kargo


Денес 16:47SSD SAMSUNG EVO QVO

SAMSUNG 250GB SSD 980 NVMe - 3000den SAMSUNG 870 QVO SATA3 1TB - 5...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:47RTX 3060TI

RTX 3060TI izvadena od kofiguracija LHR karta NE KOPANA koristena za ...


Денес 14:50Asus ROG Strix GTX 1050Ti 4GB

Продавам половна графичка картичка со гаранција до Август 2023. Во од...


Денес 14:01SSD 256 GB NVME

Се продава SSD диск 256GB NVME Можна испорака низ цела Макдонија на ...


1.990 МКД
или предлог цена
Денес 00:34RAM 2x32 G.SKILL Ripjaws V 3200Mhz

2 ram plocki G.SKILL Ripjaws V po 32GB na 3200MHz kompletno ispravni ...


250 €
или предлог цена
03 фев 20:25RAM 2x16 G.SKILL Ripjaws V 3200Mhz

2 ram plocki G.SKILL Ripjaws V po 16GB na 3200MHz


7.500 МКД
или предлог цена
03 фев 20:25Kompleten rig

Se prodava kompleten rig za poveke info na tel 070 272 128 -Toni


02 фев 09:45Asrock RX 6700 XT

Se prodavat graficki karti vo ispravna sostojba imam 5 komada.Za pove...


02 фев 09:45RTX 3060 12GB MSI VENTUS

Vo odlicna sostojba


01 фев 11:33Zvucnici Genius

PRAKJAM PO KARGO Se prodavaat Genius zvucnici Model: SW-Flat 2.1...


1.490 МКД
или предлог цена
27 јан 22:14Zotac GeForce RTX 3060 Ti AMP White Edition LHR - 8GB

se prodava Zotac GeForce RTX 3060 Ti AMP White Edition LHR - 8GB, kor...


22 јан 17:56ZIFY - USB STICK M614 16GB SO VAS KOD I INTEGRIRANA BATERIJA

- PRODAVAM NOVI GERMANSKI USB STICK M614 SO 16GB MEMORIJA SO STAVANJE...


18 јан 07:50HP S1 8GB DDR4 3200MHz C22

SODIMM Notebook Memory HP S1 8GB DDR4 3200MHz C22 - 1700den


1.700 МКД
или предлог цена
17 јан 19:49RAM MEMORIJA KINGSTON

Kingston Fury Beast DIMM 8GB DDR4 3200MHz CL16 - 1800den ( 2 x 8GB ...


1.800 МКД
или предлог цена
17 јан 19:41ASUS RTX 3070 8GB

Vo odlicna sostojba


15 јан 16:36Logitech G25 volan

Logitech G25 volan so 3 pedala, menuvac so izbor H shifter ili sekven...


9.000 МКД
или предлог цена
06 јан 15:30Originalen polnac za laptop msi 20v 2a moze i za drugi model

Malku koristen


800 МКД
или предлог цена
31 дек 11:46ZIFY - USB STICK M614 16GB SO VAS KOD I INTEGRIRANA BATERIJA

- PRODAVAM NOVI GERMANSKI USB STICK M614 SO 16GB MEMORIJA SO STAVANJE...


07 дек 09:50Radeon RX 480 8GB Reference

prodavam Radeon RX 480 8GB Reference


05 дек 17:00Asus GTX 1060 6GB Turbo

prodavam Asus GTX 1060 6GB Turbo


05 дек 16:452GB DDR3 RAM 1333Mhz

2GB DDR3 RAM 1333Mhz kako nov, se prodava zaradi nadgradba na pogolem...


499 МКД
или предлог цена
15 ное 17:39Monitor Benq 19 inch

Monitorot voopshto ne koristen kako nov, extra cena 1599, prakjam i p...


1.599 МКД
или предлог цена
15 ное 17:38Monitor Philips 19 inch

Monitorot e kako nov so novi neonki , vgradeni zvucnici raboti perfek...


1.999 МКД
или предлог цена
15 ное 17:38graficka nvidia RTX 2060

MSI RTX 2060 Ventus XS 6G Odlicna koristena za gaming.


18 окт 15:274 ram 2133mhz i 4 ram 2660mhz

2x4ram eden e 2133mhz i 4 ram 2660mhz.Ramovite se vo odlicna sostojba...


1.110 МКД
или предлог цена
01 сеп 12:49Graficka Nvidia GeForce GTX 950 2GB Nova!

Grafickata Voopshto i ne e koristena zoshto e na back up Pc, site tre...


18 авг 19:04GRAFICKA AMD RX 560 4GB NOVA!

RX 560 4GB vopshto ne koristena stara 3 meseci, gledano samo filmovi...


18 авг 19:0480 GB Hard Disk Ata

80 GB Hard Disk Ata


499 МКД
или предлог цена
31 јул 12:37INTEL G3260

procesor


14 мај 15:11ruter, рутер

малку користен рутер.


12 мај 16:59Zotac RTX 3070 8GB Twin Edge

Prodavam graficki karticki RTX 3070 8GB non lhr kopat 62mhs imam 5 pa...


30 мар 19:20Benq 20''

Benq monitor 20''


2.200 МКД
или предлог цена
19 фев 18:38EATON FLEXPDU 12 IEC POWER DISTRIBUTION UNIT

PDU Професионален кабел за поврзување на повеќе уреди на еден UPS.


23 јан 22:39PROCESORI

PROCESORI CPU 3 KOMADA ISPRAVNI CENA EFTINO PONUDETE PROCESOR ...


28 мај 17:54kupuvam rig so 6x4 gb graficki do 1500 evra ili 8gb graficki

kupuvam rig za 6x4gb do 1500 evra ili graficki 8gb do 450 evra


17 мај 03:44Radeon HD 6790

Odlicno socuvana, potpolno ispravna


24 мар 08:301GB RAM za laptop

Prodavam 1GB RAM za laptop Prakjam i po kargo !


500 МКД
или предлог цена
06 мар 17:40Flet kabli

Kabelcinjata se novi..mislam deka se za laptop.Sony so 30 pina 12 cm


01 мар 10:29Se prodava ram memoria 2gb DDR3 x2

Dve ram memorii Kingston ispravni za desktop kompjuter.. cenata se od...


900 МКД
или предлог цена
05 фев 00:07Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам