Подкатегорија:
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam frizider beko so neispreven motor

Frizider beko so neispraven motor tel 076 261 330


1 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

05 апр 13:22Se prodava 2 Aparati za kafe

2 Aparati za kafe po 400den uspravni 071 344 090


400 МКД
или предлог цена
29 ное 16:17USB Blender

.


600 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Апарати за домаќинство / Миксери

18 фев 21:39Машина за шиење

Машина е во добра состојба


4.500 МКД
или предлог цена
06 дек 11:16Se prodava frizider kako nov

Friziderot nov 3 godini koristen zacuvan nema defect mnogu zacuvan


8.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

03 фев 20:09Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам