Подкатегорија:
                   
42 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV ZIVIN APARAT ZA PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 19:43ACCU - CHEK Instant Апарат за мерење шеќер во крвта

Апаратот е потполно нов и неотпакован, производител е познатата фарма...


1.000 МКД
или предлог цена
28 мар 10:43Problem so srasnati nokti!

Kompleten set za spravuvanje so problemot na srasnati nokti... Efekt...


600 МКД
или предлог цена
24 мар 18:30BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
24 мар 18:29APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Компактен дигитален апарат за мерење на крвен притисок и пулс на срце...


1.099 МКД
или предлог цена
24 мар 18:25NOV APARAT SO ZIVA

NOV APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK SO ZIVA-TOCEN I PRECIZEN. MO...


1.400 МКД
или предлог цена
18 мар 16:01Pedijatriska digitalna vaga za bebinja, (вага ваги )

Se prodava vaga za bebinja do 15 kg. Moze da se bazdari, nikogas ne e...


150 €
или предлог цена
08 мар 18:27Медицински кревет со медицински душек

Се продава медицински кревет комплет со медицински душек. Наменет е з...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 МКД
04 мар 07:08Novi aparati za merenje krven pritisok

Najtocni aparati za merenje krven pritisok.


599 МКД
или предлог цена
03 фев 10:57DIGITALEN TOPLOMER / TERMOMETAR

Дигитален топломер за мерење телесна температура + батерија - едно...


350 МКД
или предлог цена
02 фев 18:21одалка - дубак

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
27 јан 16:12Се продава апарат за интерферентни струи.

Апарат е исправен и се користи за електротерапија. Тел.071 349-130 Не...


1.997 МКД
или предлог цена
12 јан 19:16Се продава електростимулатор за електротерапија-TENS.

Апаратот е исправен и има осум излези. Тел.071 349-130 Ненад.


2.000 МКД
или предлог цена
12 јан 19:14Се продаваат апарат за пасивна гимнастика BODYSTAR.

Апарат е во исправна состојба и се користи во студија за козметика и ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 јан 16:41TERMOMETAR TOPLOMER ZA DECA I VOZRASNI

Termometar za merenje telesna temperatura preku chelo ili raka za dec...


100 МКД
или предлог цена
01 дек 13:27BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
29 ное 00:09odalka - dubak

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
22 ное 14:55Prodavam medicinski antidekubit dushek

Prodavam medicinski dushek so vozdushni pernicinja, ispraven i dopoln...


1.900 МКД
или предлог цена
20 ное 16:17дубак - одалка

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
19 ное 08:41Philips Respirator

Се продава апарат за кислородна подршка Philips Respirator EverFlo OP...


32.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 16:35APARAT ZA SLUH

Novi aparati za osteten sluh so polnenje, cena 1200 den


1.200 МКД
или предлог цена
31 авг 19:00Sterilizator za sekakov vid na instrumenti

High Temperature sterilization 28*22*25cm 6kg Included: custom cle...


370 €
или предлог цена
22 јун 00:47BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
03 јун 11:56NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 10:48PULS OKSIMETAR OXIMETER ОКСИМЕТЕР + FUTROLA

NOV Puls Oximetar + platnena futrola + baterii -meri saturacija/za...


599 МКД
или предлог цена
14 јан 14:48Продавам апаратче за уши

Продавам ново, неупотребувано апаратче за уши.


800 МКД
или предлог цена
25 дек 13:49Ortopetsko pomagalo za kicma

Kupena vo medikus nova ne nosena cena povolna I po dogovor so anatoms...


1 €
или предлог цена
19 дек 21:07Продавам електричен медицински кревет

Електричен медицински кревет со две функции на движење на долниот дел...


40.000 МКД
или предлог цена
12 дек 15:23Prodavam invalidska kolicka INVACARE

Donesena od Holandija , Invacare invalidska kolicka 100 e.


100 €
или предлог цена
19 окт 16:38Продавам KN95 Маски екстра квалитет и цена

🛡KN95/FFP2 Maski so ekstra kvalitet🛡 💰 Parce - 15 den.💰 🚛 ...


15 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:41NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH


1.500 МКД
или предлог цена
13 јун 18:36Torakalen zastitnik

Se prodava torakalen zastitnik. Sostojba kako nov, nekolku dena kori...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 13:00ortoza

se prodava ortoza koristena samo dve nedeli Cena 3000 den


3.000 МКД
или предлог цена
20 јан 23:03Mедицински kревет

Механички болнички кревет со три функции: - подигање на делот кај...


400 €
или предлог цена
22 окт 17:11SPINOMED-Zastita na `rbeten stolb

Namenet i za pravilen razvoj na `rbeten stolb kaj mladi lica vo rast ...


15 €
или предлог цена
05 окт 18:22Душек медицински нов некористен

Душек медицински нов некористен 075/384-515


По Договор
или предлог цена
18 авг 09:48Инвалидска количка нова некористена

Инвалидска количка нова некористена 075/384-515


4.000 МКД
или предлог цена
18 авг 09:45Инвалидска количка нова

Инвалидска количка нова 075/384-515


4.000 МКД
или предлог цена
18 авг 09:44Инвалидско помагало

Продавам инвалидско помагало користено 075/384-515


По Договор
или предлог цена
18 авг 09:42APARATCE ZA OSTETEN SLUH

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 17:33Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам