Прилеп
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

elektronska vaga do 600kg

elektronska vaga koja meri tezini do 600 kg. dimenzii na platforma 9...


180 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 13:07LAGERI

se prodavaat lageri novi razlicna golemina


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

01 авг 19:06Нови тример глави со ланец

Се продаваат нови тример глави со ланец универзални Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 јул 12:32ПИШТОЛ СО МЕШАЛКА ЗА ТЕСТО.

Во исправна состојба.


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

26 јул 07:21Машина за пуканки

Машини за пуканки. 3 парчиња: на плин, на струја и на акумулатор. Цен...


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

26 јул 07:19ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА НИЖЕЊЕ НА ТУТУН.

ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА НИЖЕЊЕ НА ТУТУН (КОМПЛЕТНА) 10 КАСЕТКИ И ИГЛИ ЗА...


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

19 јул 10:23SE PRODAVA KOMPRESOR

Se prodava kompresor bez motor za povejke informacii samo na telefons...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

12 јул 21:10Taximetar taksimetar taximeter таксиметар

Taximetar taksimetar taximeter таксиметар Telefon 079 263 805


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

11 јул 21:55Trofazen Ventilator

Trofazen Ventilator 070-730-766


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

01 јул 14:14Masina za nizenje tutun

Mnogu malce koristena. So 10 kasetki.


12.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 јун 22:24Cirkular

Se prodava cirkular povejke namenski motor Rade Koncar 1.5kw monofaze...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

09 јун 13:42Novo! Pila za sečenje drva Bateriska HYUNDAI ..Bezbučna ..

Pila za sečenje drva Bateriska HYUNDAI Original Tivka ..Lesna ...Siln...


280 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

13 мај 11:07Taximetar taksimetar bugarski eltax 30

Taximetar taksimetar bugarski eltax 30 Telefon 079263805


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

25 апр 15:35Rebrast prenosen kais 213-3M za giro, el. i CNC masini i 3D

Нов преносен ребраст каиш за некои модели на гиро/донер машини, за од...


390 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

24 јан 17:59METALNI SANKI

Dolzina - 90cm, Dolzina za sedene – 67cm, Sirina – 30cm, potpiraco...


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 дек 10:06sporinja na drva spore na drva shpore

Se prodava sporinja na drva. info na tel. 070/308-569 MILE


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

17 дек 22:28Kotel na nafta

Se prodava kotel na nafta vo odlicna sostojba komplet so brener


200 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

13 дек 13:00Fiskalna kasa

Se prodava mnogu malku koristen fiskalna kas Kontakt 077891166 Ko...


80 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

07 окт 08:36Bilbord na mag pat Bitola Skopje.

Imam bilbord za izdavanje na magistralen pat Bitola Skopje. 6x3 metr...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

12 авг 10:27Компресор и кондензатор за ладилник со два вентилатори

-


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 јун 21:26Сецкалица за леб

-


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 јун 21:10Prohrom masa HACCP standard

Prohromska masa mnogu malce koristena po HACCP standard za kafana Z...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

26 мар 10:15retrovizori i staklenca za niv site mode avtomo i kombina

se prodava novi retrovizori i staklenca za niv site modeli na avtomob...


2 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

14 јан 10:31Se prodava Komplet linija za Vrten Kamen

Se prodava linija kompletna za Vrten Kamen celosna ispravna za info n...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

16 дек 13:20MАШИНИ,АПКАНТ,МАКАЗА,ПРЕСА,ВАКУМ ПОМПА,РАКА РОБОТ

на лагер,евтино!!


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

24 ное 11:22Masina za porcelanski sliki - машина за порцелански слики

Се продава машина за принтање на порцелански слики и печка за печење ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

06 ное 11:48centrifuga za med

So 4 ramki


200 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

26 авг 09:34MASINI ZA TERETANI

SE PRODAVAAT MASINI ZA TERETANI MNOGU POVOLNO-PROFESIONALNI A MOZI I ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

01 авг 12:53Kombilizoni doneseno od Anglija

Kombilizoni polovni no ne skinati , doneseni od Anglija golemina XL ...


450 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

10 фев 09:35MASKA ZA VARENJE

prodavam novi samozatemnuvacka maska za varenje


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

24 дек 03:17Sandak Kos Korpa metalen za na traktor EUR paleta sandak

Dimenzii EUR paleta 120cm na 80cm i visina 100cm tel. 070/308-569 Mi...


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

31 окт 08:49PEKARSKI MASINI KOMPLET PEKARA

info na 070 794 215 info na 070 794 215 info na 070 794 215 info n...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 авг 16:26Masina za tutun

Se prodava masina za nizejne tutun so 10 kaseti


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

03 авг 12:15Kolicka transportna

Novi kolicki transportni


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

25 јул 12:07Cuvar Parking

Nov


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

25 јул 12:07Prodavam laktrofriz 620L

Se Prodavam laktrofriz 620L monofazen povejkem info na 072524012


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 апр 12:12elektromotori

електро мотори во исправна состојба цена по договор. перформанси види...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

08 фев 14:19Dodatok FLEKSIBILEN za strafilica - штрафилица

Практичен додаток за штрафилица! Пригоден за сите видови проблемат...


399 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

10 јан 08:48Hidrofor SEVER

Hidroforot e vo odlicna sostojba i e mnogu malku koristen


100 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

07 авг 18:01SINA 5.5m

5.5m


6.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

18 фев 22:43Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам