Охрид
                           
1591 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska

Se prodava stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska vo Ohrid. ...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 22:35Промовирано

НОВ трособен стан во СТРОГ ЦЕНТАР на 2 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


77.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
78.000 €
Охрид

Станови

13 авг 06:14Промовирано

Iznajmuvame Luksuzno opremen Dvosoben Stan

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

11 авг 18:40Промовирано

Se izdava stan vo Ohrid

Se izdava stan vo Ohrid / Biljanini izvori , kruzniot tek pred benzis...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

Денес 14:08Apartman Martin

Se izdava trosoben Stan na kratok ili podolg period vo centar nasprot...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:07Sanrajs nov trosoben luksuzen stan od 82m2 na 5kat vo centar

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba nov luksuzen troso...


122.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:12Iznajmuvam stan - apartman Ohridati

Станот се наоѓа во центар на 80 м од езеро позади хотел Милениум. Гре...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:12СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН ВО ОХРИД

Се издава апaртман во ОХРИД, на Булевар Туристичка, помеѓу Т.Ц. Трудб...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Нов Делукс апартман на само крајбрежје и плажа во Пештани

Се издава луксузен апартман на сам влез во Пештани. Апартманот се н...


70 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo Ohrid

Se izdava nov stan vo centarot na Ohrid Stanot e kompletno opremen ...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
35 €
Охрид

Станови

Денес 13:00Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:53Apartman ,,VERA,,- CENTAR Ohrid

Апартманот ,,ВЕРА,, се наоѓа во Строг Центар на градот, во близина на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:51Apartman ,,SIMONA,,- CENTAR

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:51IZDAVAM APARTMAN 55m2 VO OHRID

IZDAVAM APARTMAN ZA TURISTI 55m2 VO OHRID SPALNA DNEVNA KUJANA KUPATI...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:40Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:26Iznajmuvam stan pomedju Riviera i Palas

Iznajmuvam stan vo strog centar na Ohrid vo zgradite pomedju Hotelite...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:24# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija,spratnost,strana vo strogiot centar...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:51Стан на Туристичка до маркет Тамаро

Станот е лоциран во зелената зграда од Трим-Лум на Туристичка, и глед...


77.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:49Nov Stan vo centar vednas do Pazarot

Stanot e lociran vo strog centar vednas nasproti parkingot od gradski...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:49Stan vo centar

Poradi otkazuvanje ,posleden trermin 10-15.07.Stan kompletno nanesten...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:47Stan vo centar ohrid

Stanot se naoga pozadi skalestata zgrada na 200 metri pozadi Ohridsk...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:41ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:25Se izdava nov apartman vo strog centar na Ohrid

Se izdava kompletno nov apartman vo najstrog centar na Ohrid so obezb...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:11Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:00Izdavam stan na 100m od ezero

Se izdava stan za turisti. Se naogja na 100 M OD EZERO. STANOT E NAME...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:52IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Охрид

Станови

Денес 10:52Apartmani i studia vo Ohrid

Iznajmuvam apartmani i studija vo centarot na Ohrid. Apartmanite se k...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:47Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:38Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:381-soben lux stan za podolg period vo idealen centar na Ohrid

Se iznajmuva kompletno opremen, lux namesten 1-soben stan(36m2) na po...


12.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:26ЧОЈС-Nevseluvan stan na Turisticka

Se prodava nevseluvan stan na bul.Turisticka (pozadi benzinskata Luk ...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:21ЧОЈС-Stan na ul .Dame Gruev

Se prodava stan na ul Dame Gruev (nas.Hristo Uzunov)so vk.kvadratura ...


57.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:21ЧОЈС-Stanovi vo strog centar

Se prodava stan so vk povrsina od 61 m2 ,na 2 kat juzno orjentiran (s...


1.750 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:21ЧОЈС-Trosoben stan so pogled ne ezero kaj h.Palas

Se prodava trosoben stan so pogled na ezero i stariot del na gradot(D...


106.400 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:21Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:11STAN STROG CENTAR

SE PRODAVA STAN STROG CENTAR VO OHRID 63m2 1450 evra od m2.


1.450 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.500 €
Охрид

Станови

Денес 10:06Lux Apartman za turisti vo strog centar 60m2

NE GO IZDAVAME NA LICA POMALI OD 20 GODINI... Apartmanot "RISTEVSKI...


60 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
3.000 €
Охрид

Станови

Денес 09:46Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:25IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:23Apartman se izdava

Se izdava Aprtman nas. Bejbunar, na 50m od Sportskata sala. Klimatiz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:49Se izdavaat Apartmani vo lagadin

Se izdavaat Apartmani vo lagadin... Prva linija od ezero Celosno o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:49Se Izdava APARTMAN Vo Ohrid!!!

Se izdava kompletno namesten stan vo Ohrid namenet za sekakov vid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:38НОВИ АПАРТМАНИ ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и неза...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:35Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам