Охрид
                           
1585 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan na ul. Pitu Guli Ohrid vo nova zgrada. Stanot...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 23:11Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
35 €
Охрид

Станови

22 мај 21:57Промовирано

Нови станови Охрид - Струга

Станови за продажба Повеќе станови во Охрид и Струга


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 02:49Промовирано

Stan vo centar-kapacitet 6 liza +Parking

Od 21 juli do 5ti avgust i od 10ti do 15avgust stanot e zafaten!!! ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32kupuvam stan

kupuvamstan od 40do50 metri kvadratni


800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:16издавам гарсонњера во центар на Охрид

Издавам гарсонњера


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:16Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:03Се издава одличен стан во Охрид за подолг престој

Се издава одличен стан во Охрид, на Ул. Пере Тошев во зградата наспро...


2 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Продажба на станови во градба на ул.Асном Охрид

Градба на Ламела 7 и 8 - Бејбунар Охрид Објектот е со модерна архит...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Продажба на станови во градба на ул.Асном Охрид

Градба на Ламела 6 - Бејбунар Охрид Објектот е со модерна архитекту...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Nepovtorliva ponuda za stan vo Ohrid vo Sajceski agencija

Se prodava stan vo Ohrid na ul. Sirma Vojvoda vo extra sostojba names...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се издава стан под кирија

Се издава стан под кирија, во центар На Охрид позади скалеста Зграда....


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:39Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:26Izdavam stan vo Daljan pogled na ezero

Izdavam stan vo daljan na 2min od plaza Stanot ima golema dnevna sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:03Prodavam stan vo Ohrid Sv Stefan so pogled na ezero

Stan vo Ohrid do plazata Slavija potocno do hotel Belvedere 48 m3 na...


61.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:58# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija,spratnost,strana vo strogiot centar...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:13IZDAVAM GARSONJERA

GARSONJERA LOCIRANA VO NOVATA NASELBA BEJBUNAR NASPROTI SPORTSKATA S...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:40Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:16SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:47GARSONJERA DO EZERO

Garsonjerata e top izrenovirana so novo kupatilo i nova dograma. Glet...


29.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:19Se izdava apartman za podolg period

Se izdava apartman za podolg period, preku cela godina, so dogovor.Sl...


6.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:06Se prodava Lux stan 73m2 u mnogo kvalitetna zgrada vo ohrid.

Se prodava Lux stan 73m2 u mnogo kvalitetna zgrada vo ohrid. ⭐Kompl...


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:25  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva stan vo strog centar

Se iznajmuva stan vo strog centar (do market Tamaro , vo blizina na ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:16Se izdava stan vo centarot na Ohrid, na podolg period

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:26FOR A LONG PERIOD I AM RENTING A APARTMENT FOR 1 BEDRROM

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:00Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:221-soben lux stan za podolg period vo idealen centar na Ohrid

Se iznajmuva kompletno opremen, lux namesten 1-soben stan(36m2) na po...


12.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:12Nov Stan vo centar vednas do Pazarot

Stanot e lociran vo strog centar vednas nasproti parkingot od gradski...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:24Стан во Далјан веднаш до маркетите Шкор и Тамаро

Станот е лоциран на ул Г.Делчев измеѓу маркетите Шкор и Тамаро... Ори...


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:23ИМПЕРИЈА – Ексклузивни апартмани

Шифра Б 91/15 Се продаваат нови невселувани станови-апартмани со ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:49PRODAVAM NAMESTEN STAN VO ORIKUM ALBANIJA

1. Se prodava kompletno namesten stan so pogled na more vo Orikum Alb...


700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:39Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:36Izdavam garsonjera vo daljan

Se izdava garsonjera vo daljan Moze I za podolgo garsonjera E nameste...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:32Iznajmuvam stan - apartman Ohridati

Станот се наоѓа во центар на 80 м од езеро позади хотел Милениум. Гре...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:52APARTMENT WITH SEPARATE BEDROOM FOR LONG-TERM RENT

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:39Se iznajmuva LUX studio najstrog centar so garaza

Se iznajmuva komplet opremeno komotno studio so golemina od 40m2 vo n...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:31Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 07:51SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Sloboden. Dvosoben opremen stan, 60m2, komotna dnevna soba so Kujna,...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 07:46Se iznajmuva LUXUZEN stan na podolg period

Se iznajmuva EXTRA udoben, luksuzen apartman vo centar na Ohrid. Sta...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 00:10Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan

Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na Ohrid...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 20:18Se izdava stan po kirija - Strog centar

Se izdava dvosoben stan vo centarot na Ohrid, na samoto setaliste. Za...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 20:00Se izdava stan vo Ohrid za cela sezona!

Se izdava dvosoben stan vo centarot na Ohrid, na samoto setaliste za ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 19:59Се изнајмува Луксузно наместен стан во центарот на ОХРИД

Се изнајмува стан во центарот на Охрид (над НЛБ банка) Станот е лукс...


60 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
80 €
Охрид

Станови

23 сеп 19:52Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам