Демир Капија
                   
1 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sapphire rx 570 nitro+ 8gb mining rig

barajte me na viber +38640858757 se prodava mining rig so 6 karti ...


1.300 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Mining Bitcoin Hardware

05 мај 13:52Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам