Кавадарци
                   
429 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Felco 210C4 nozici za kroenje Фелко

Професионални ножици за кроење лозје и овошки произведении во Швајца...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:44  НОВ ОГЛАС

komoda od sjaen medijapan

se prodava komoda od sjajen mediapan 180x180 bez ostetivanja


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00M.za Perenje nova 24m gar inverter

Masinata e Fuego so inverter motor so skrateni programi i 1400 vrtezi...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:21Trepezariska Masa nova

Se naoga vo SKOPJE 120x75


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 11:21Mijalnici Polovni So Cesmi GERMANSKI i Bide

Prodavam Polovni Mijalnici super kvalitet GERMANSKI so Cesma i Bide ...


1 €
или предлог цена
04 јун 21:55BEZBEDNOSNI SEFOVI !!!

Se prodavat pravo novi 5 sefovi ostanaa uste 2 sefovi doneseni od Hol...


5.000 МКД
или предлог цена
04 јун 17:08Плафоњерки

Се продаваат над 100 парчиња плафоњерки. Контакт 070 344 897


200 МКД
или предлог цена
04 јун 14:28Туш кабина

Се продаваат користени добро сочувани туш кабини метар на метар со мо...


5.500 МКД
или предлог цена
04 јун 14:28Dormer dusek so krevet (komlet)

Prodavam dormeo dusek komlet so krevet mnogu malku koristen Tel 070...


13.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Спална соба / Душеци

04 јун 11:49Prodavam benzinski trimer za ziva ograda Jonsered

Profesionalen trimer za ziva ograda Jonsered HT25 Vo odlicna sostojb...


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 21:48Kirby Sentria

Prodavam kirby sentria vo odlicna sostojba. komplet so dodatoci za p...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
03 јун 21:48Се продава дифенбахија

Се продава домашно цвеќе дифенбахија или Dieffenbachia за повеќе инфо...


1 МКД
или предлог цена
03 јун 17:13Se prodava Kaktus

Se prodava kaktus visok 1m za poveke informacii javete se na 070 458...


2.000 МКД
или предлог цена
03 јун 16:06ШИБЕР ВЕНТИЛ од 2"

Продавам нов некористен шибер вентил од два цола, југословенско произ...


2.200 МКД
или предлог цена
03 јун 15:06ARISTON vgradna furna

Furnata e koristena no e ispravna


3.500 МКД
или предлог цена
03 јун 13:59Прозорска клима HITACHI

Се продава прозорска клима HITACHI. Може и замена за ракија.


1 МКД
или предлог цена
03 јун 09:27Машина за садови IGNIS

Продавам машина за садови IGNIS, цена по договор. Може и замена за р...


1 €
или предлог цена
03 јун 09:27Шпорет на дрва DERBY

Продавам шпорет на дрва DERBY. Може и замена за ракија.


1 МКД
или предлог цена
03 јун 09:27Aluminiunski krila za izlog

Prodavam aluminiunski krila za izlog samo krila komplet so 4 sezoni s...


1.000 €
или предлог цена
03 јун 09:21Tomos

Motorceto e kupeno novo od slovenija 3 pati iskoristeno si raboti per...


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 09:21Masina za perenje Gorenje

Se prodava masina za perenje Gorenje oslaben motor. Smenet bubanj . I...


1.800 МКД
или предлог цена
03 јун 09:14KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI TROSEDI MASI

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Градина / Огради

02 јун 23:28Се продава Албиција

Се продава садник Албиција. Во прилог како изгледа расцветано. Само К...


1 €
или предлог цена
02 јун 11:34Se prodava SAMSUNG AR12 TXHQASI NEU/XEU, 3,52kW / 3.81kW

Mnogu malku koristena (3 meseci) Samsung Inverter klima 3.5ka, uste g...


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
02 јун 07:33Se prodava SAMSUNG AR12 TXHQASI NEU/XEU, 3,52kW / 3.81kW

Mnogu malku koristena (3 meseci) Samsung Inverter klima 3.5ka, uste g...


25.000 МКД
или предлог цена
02 јун 07:11Kompresor

Se prodava kompresor


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 17:46Se prodava frizider Beko

Se prodava frizider Beko. Friziderot e malku koristen. Visina: 1,80 c...


По Договор
или предлог цена
01 јун 09:55Se prodava komoda za vo hodnik

Se prodava komoda za vo hodnik, izrabotena od iverica. Dimenzii: 2.1...


11.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

01 јун 09:55SE PRODAVAAT PALMI

Se prodavaat palmi ima razni golemini cenata e po dogovor.


1.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Градина / Украси

31 мај 22:39Alfa Plam Commo 21 pecka za parno greenje

Peckata e koristena samo dve sezoni i e kako nova. Nameneta e za povr...


1.050 €
или предлог цена
30 мај 21:55Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotuvam unikatni masicki od masivno drvo i epoksidna smola, prefe...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

30 мај 18:59Aluplast.alupex.crevo.podno.parno.pex.

Prodavam aluplast crevo italijansko. Unidelta I APE- ITALY. F16 -43...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 10:36Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POPUST Ekstra ...


65 €
или предлог цена
30 мај 10:36Sobna vrata

Sobna vrata Dimenzii 2.m visina 88 cm sirina Krilo 83


2.999 МКД
или предлог цена
30 мај 09:11Vrati vnatresni sobni, собни врати

Се продаваат 6 внатрешни врати 85см, 83см 75см без каси.


20 €
или предлог цена
29 мај 23:15Bojler, keramicki elementi

Se prodavaat: keramicka kada 1000 den, bojler koncar 100l 2000 den


1 МКД
или предлог цена
29 мај 22:25GARNITURA SIMPO

Vo odlicna sostojba koristena 1 godina kupena 60 000 od SIMPO mozna e...


По Договор
или предлог цена
29 мај 20:42Керамиди Ќерамиди Tondach Vineam

Продавам нови ќерамиди и капаци од Тондах МОдел - ВИенам Боја натур...


40 МКД
или предлог цена
29 мај 07:55КВАЛИТЕТЕН, МНОГУ ЈАК И ДЕБЕЛ КОНЕЦ

КВАЛИТЕТЕН КОНЕЦ ЗА СЕКАКВА НАМЕНА ВО КАФЕАВА БОЈА (ШЕСТ ПАРЧИЊ...


199 МКД
или предлог цена
28 мај 18:30ДРВЕНИ ПРОЗОРЦИ СЛОВЕНСКИ

Два дрвени прозорци со дупло стакло 80 X 140 малку користени, ...


6.200 МКД
или предлог цена
28 мај 18:28Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам