Подкатегорија:
                   
62 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava SAMSUNG AR12 TXHQASI NEU/XEU, 3,52kW / 3.81kW

Mnogu malku koristena (3 meseci) Samsung Inverter klima 3.5ka, uste g...


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
02 јун 07:33Se prodava SAMSUNG AR12 TXHQASI NEU/XEU, 3,52kW / 3.81kW

Mnogu malku koristena (3 meseci) Samsung Inverter klima 3.5ka, uste g...


25.000 МКД
или предлог цена
02 јун 07:11Alfa Plam Commo 21 pecka za parno greenje

Peckata e koristena samo dve sezoni i e kako nova. Nameneta e za povr...


1.050 €
или предлог цена
30 мај 21:55Aluplast.alupex.crevo.podno.parno.pex.

Prodavam aluplast crevo italijansko. Unidelta I APE- ITALY. F16 -43...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 10:36Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POPUST Ekstra ...


65 €
или предлог цена
30 мај 10:36Eko spar i koper

Sporinja na peleti za centralno eko spar 18kw i koper 18kw. Mozna zam...


20 €
или предлог цена
20 мај 21:32Се продава инвертер Panasonic CS-RE12PKE

PANASONIC CS-RE12PKE INV A+, Капацитет на ладењ [кВ] 3.5, капацит...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 14:23Се продава клима уред ST-CS-35B-M118

ST - CS-55C-M118 18000BTU Superior Technology Климатизер Cooling 5...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 14:02Се продава инвертер VIVAX ACP-09CH25AEQI/I R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (6.3/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА Л...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 13:52Се продава инвертер Gree GEH18AA-K3DNA1D/I

Се продава инвертер Gree GEH18AA-K3DNA1D/I купен во мај 2018 година. ...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 13:41Се продава инвертер Gree GEH18AA-K3DNA1D/I

Се продава инвертер Gree GEH18AA-K3DNA1D/I купен 2020 година со важеч...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 13:37MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw

Se prodava pecka na peleti koristena 2 sezoni. 10 kw 50-64 м2 35 00...


35.000 МКД
или предлог цена
27 апр 19:19Kotel na drva i jaglen

Kotelot e vo odlicna sostojba, cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
02 мар 21:30Tajfuni na nafta

Novi tajfuni na nafta ZOBO so avtomatsko palenje i gasenje so termost...


23.500 МКД
или предлог цена
01 мар 17:51Tajfun grealka plin elektricni

Poveke tipovi tajfuni elektricni i na plin. Elektricni tajfuni...


3.900 МКД
или предлог цена
16 фев 16:40Котел на нафта 24 KW

Сочуван. Многу ретко користен. Со исправни дизни. Има простор за дого...


По Договор
или предлог цена
04 фев 14:08Se prodavaat Klima uredi Beko 3,5kw Ekstra socuvani

Se prodavaat 3-4klima uredi Beko 3,5kw ladenje-greenje do 45m2 Malk...


170 €
или предлог цена
14 јан 10:13Kotel na drva

Се продава котел на дрва марка Радијатор 33kw.


600 €
или предлог цена
20 дек 14:48Prodavam pecka na peleti 8kw

Prodavam pecka duvalka na peleti bosansko proizvodstvo SIMPLE 8kw kor...


22.000 МКД
или предлог цена
30 ное 09:41Se prodava 6 termo pecka CER

Se prodava vo odlicna sostojba 6 pecka Cer


6.000 МКД
или предлог цена
07 ное 21:55Termo pecka CER 6kw

Se prodava pecka ispravna cer 6 5000 den


4.000 МКД
или предлог цена
22 окт 07:49Klima ured Neo

Klima 3.5KW. Klimata e polna so freon 077 950 011 Petar


5.000 МКД
или предлог цена
11 окт 07:57Termo Pecka 2 kilowati

Termo pecka 2 kolowata monofazna


60 €
или предлог цена
16 авг 20:41Kupuvam pecka na peleti rasipana

Kupuvam pecka na peleti, duvalka, rasipana.


5.000 МКД
или предлог цена
18 јун 14:26ГРЕАЛКА ХЕЛЕН

Се продава греалка Хелен со три греача во исправна состоја


500 МКД
или предлог цена
12 мај 22:39Котел на дрва за парно греење

Се продава 40 киловатен котел на дрва за парно греење. За повеќе инфо...


500 €
или предлог цена
11 апр 23:59kotel za parno greenje na nafta 24kw

kotel


500 €
или предлог цена
28 јан 22:46Гусен шпорет

Амити


200 €
или предлог цена
23 јан 23:53Plinska grealka - Pecurka

База: 454mm x 86mm(H) Резервоар: 378mm x 780mm(H) Горилник: 262m...


7.500 МКД
или предлог цена
21 јан 17:55Radijatori Algreta R610

Se prodavaat radijatori SAHARA 58 Italijansku stotuku izvadeni od sta...


По Договор
или предлог цена
29 дек 12:39Pecka na drva, sporet

Se prodava trajno zarecka pečka na drva magma gus, ocuvana. Povolno.


1.800 МКД
или предлог цена
12 дек 16:05АЛФА ПЛАМЕН 20

парниот котел е користен една година


30.000 МКД
или предлог цена
16 ное 12:45Котел на дрва

Се продава котел на дрва alfa plam 20 komplet so pumpa


1.234 €
или предлог цена
14 ное 15:17Se prodava kotel za parno ferelli

Se prodava kotel za parno "ferelli" opis: Moze da se vgradi sistem z...


270 €
или предлог цена
27 окт 13:52Kotel na peleti ferroli i drva

Kotel 40 kw


380 €
или предлог цена
03 сеп 19:32Се продава шпорет на дрва Alfa Plam

Се продава малку коростен шпорет на дрва за греење.Многу малку е кори...


10.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 18:22Се продава камин

Се продава камин во одлична состојба


12.000 €
или предлог цена
28 авг 19:37Шпорет за парно греење

Се продава шпорет за парно греење - половен Телефон за контакт 071...


350 €
или предлог цена
21 авг 12:29Termo akumulaciona pechka

Se prodava električna pečka 6ka so eden ispraven i dva neispravni gre...


1.800 МКД
или предлог цена
22 јул 20:24Котел Еmocentral 24kW Univerzal

Се продава котел за парно Emocentral 24kW Univerzal. Може да се корис...


1 €
или предлог цена
14 јул 09:43Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам