Чаир
                           
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava ducan vo topasko pole

Se izdava ducan 50m2 kaj alinea slatkarnica Ve molam.samo ozbilni...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Денес 11:41DUQAN VO T.C.ÇAIRÇANJA SKOPJE,13.KV

PRODAVAM DUQAN VO T.C.ÇAIRÇANJA SKOPJE,13.KV. NA VTORI SPRAT ,11000.E...


11.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

05 јун 10:05DELOVEN PROSTOR DUĶAN (ČAIR)

Se prodavaat 2 duķana- deloven prostor: 28m2 i 22m2 vo čair,ul:Rese...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

04 јун 09:17СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 22 М2 ВО ЧАИРЧАНКА

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ITN...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

01 јун 20:30Se IZDAVAAT Dva Dukjani vo Hotel ARKA

dva dukjani od koi edniot e na prizemje a drugiot na vtor sprat kompl...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

31 мај 17:32Dukan cair

Na dobra lokacija raskrsnica 21 m2 imoten Lis (resenie od opstina...


25.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

29 мај 17:26Jepet me qira ducan

Jepet me qira ducan ne Cair Djon Kenedi te ndertesa Titanik 40 m2 i p...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

23 мај 03:07Izdavam dukjan na ul. Serava vednas do Pastrik

Izdavam dukjan na ul. Serava vednas do Pastrik, na pocetok na vlez od...


3 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

18 мај 13:56IZDAVAAM DUKJAN U CAIR NA GLAAVNA ULICA PRED AVTOBUZKA

SE IZDAVA DUKJAN CAIR NA GLAVNA ULICA KAJ AVTOBUZKA CENA ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

11 мај 05:31Se prodava dukan vo GTC

Se prodava dukan vo GTC 25m² , moze i zamena


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

06 мај 15:36SE IZDAVA DUKJAN CAIR NA GLAVNA ULICA KAJ AVROBUZKA

SE IZDAVA DUKJAN CAIR NA GLAVNA ULICA KAJ AVTOBUZKA 070889110 ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

06 мај 12:48Se izdava dukan vo T.C Treska vo Topansko pole

Se izdava dukan vo T.C Treska Skopje. Dukanot ima 30 kvadrati+ wc.Duk...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

16 апр 00:35Се изнајмува нов деловен простор во Premium Rezidence

Се изнајмува нов деловен простор во Premium Rezidence Површина 100...


1.600 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

09 мар 15:19Se izdava Dukan

Jipet lokal me qira ne Djon Kenedi ruges pr Serav ne ndertesen titan...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

25 фев 23:59Dukan ili Kancelarija vo TOP LOKACIJA

Dukanot se naogja vo centralen del na Cair sproti Vero supermarket. P...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

17 јан 20:33SE IZDAVA DUKJAN U GLAVNA ULICA CAIR

se izdava dukjan u GLAVNA ULICA CAAIR Karsi teteks i marfi u cair...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

10 јан 10:41Dukan na plasticarska

Se iznajmuva dukan na plasticarska ulica. Razraboten kako vulkanizer...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

31 дек 15:22Издавам разработен вулканизер дуќан на пластицарска

Издавам разработен вулканизерски дуќан. Може и за друга намена. Дуќ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

07 дек 20:03СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЏОН КЕНЕДИ

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЏОН КЕНЕДИ КОНТАКТ ТЕЛ: 071/943-886


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

01 ное 13:26Se izdava

Se izdava dukan vo dukangjik karsi gezer 180m2 dukan i 460m2 magaci...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

25 окт 14:57Dukan ili kancelarija vo TOP lokacija!

Dukanot e pogoden za firmi i kancelarii.Se naoga vo centarot na Cair ...


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

07 сеп 16:33УРБАН ЛИВИНГ продава дуќан во Чаир

Се продава и/или изнајмува убав деловен простор - дуќан 170м2 на екск...


306.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

01 мај 18:46Dukani/Delovni Objekti - Plasticarska

Shiten 2 lokale afariste 133 m2 dhe 126 m2 në rrugën Prohor Pcinski t...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

21 мар 14:45Deloven prostor vo TC Mavrovka

Се продава дуќан во ТЦ Мавровка, на 1 кат со санитарен чвор. Вкупната...


33.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

20 окт 15:47Се издава дуќан во трговски центар Козле

Се издава дуќан во трговски центар Козле, дуќанот има големина од 13м...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

30 авг 15:27Се изнајмува дуќан на Ул.Џон Кенеди 84м2

Се изнајмува дуќан во Чаир, на Ул. Џон Кенеди. -фреквентна локација,...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

02 јул 15:01Se izdava dukan vo Topansko Pole

Se izdava dukan vo Topansko Pole, 40 kvadrati. Dukanot e podelen na d...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

13 дек 15:16Се издава дуќан во Топанско Поле

Се издава дуќан во Топанско Поле, 40 квадрати. Дуќанот е поделен на д...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

13 дек 14:54Dukan Deloven Prostor Dzon Kenedi

Se prodava dukan i deloven prostor na ulicata Dzon Kenedi 11, karsi s...


125.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

07 окт 11:39Se izdava deloven prostor vo Dukandzik

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija vo Dukandzik, so prostr...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

01 окт 03:33Dukjan vo kompleksot Dracevo-VIP-A1 so cista dokumentacija

Dukjan vo naselba Dracevo, 30 kvadrati, so dva vleza, so dvorno mesto...


3 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

29 сеп 08:46Ce продава дуќан со стан/Shitet duqan me banes

Јавете се само на овој број-070219638 Lajmerohuni vetem tek ky numer...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

04 мар 14:26Objektot se izdava - Objekti ipet me qira

Ekskluzivna lokacija na plasticarska Dukan 80 m2 + kukja 500 m2


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

30 ное 17:03Dukan Deloven Prostor Dzon Kenedi

Se prodava dukan i deloven prostor na ulicata Dzon Kenedi 11, karsi s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

11 ное 12:23PRODAVAM DUKJAN VO BLIZINA NA BIT PAZAR

Dukajnot se naogja na prizemje vo stanbena zgrada, vo odlichna sostoj...


18.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

24 окт 10:36Se izdava

Se izdava 130 kvadrati prostor za magacin ili rabotilnica se naoga u...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

14 окт 09:44Duqan se izdava vo blizina na plastiqarska ulica

Se izdava


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

11 окт 10:49Dukjan Na Top Lokacija

Se prodava Dukjan Do Bazaro vo Cair.I So pov.od 2*35m²


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

03 окт 19:24Se izdava vo poqetok na plastiqarska ulica 100 eur mesec

Javise na ovoj broj 071 34 66 66


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

02 окт 10:25СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ОД 140 м2 НА ул. ЏОН КЕНЕДИ

- ОДЛИЧЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЗА БАНКА, КАНЦЕЛАРИИ, КАСИНО итн.


750 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

27 авг 10:48Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам