823 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продажба на нови станови во Штип

Со задоволство Ви ја претставуваме новата понуда на Алекс во Штип. ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Промовирано

Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
Денес 15:50Се издава стан во 8ми Ноември

Се издава стан во 8ми Ноември 65м2, две спални соби со по два кревети...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 15:06Продажба на нови станови во Штип

Со задоволство Ви ја претставуваме новата понуда на Алекс во Штип. ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Комплетно реновиран, наместен или полу наместен стан

Станот се наоѓа во Населба Сењак 3 во близина на Основното Училиште Д...


49.700 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Куќа издавам под кирија

Издавам стара куќа под крија моб.078390457


3 €
или предлог цена
Денес 11:26Се издава дукан на ул.Борис Кидрич бб кај зграда Промаја

Лице за контакт Миле 071 304 940


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 11:09  НОВ ОГЛАС

Се изнајмува стан во строг центар

Се изнајмува наместен стан во строгиот центар, позади саат кулата и ...


10.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 10:38  НОВ ОГЛАС

Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Денес 10:00PRODAVAM STAN

Renoviran bez potreba od dopolnitelni investicii. Odlicna lokacija I ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 09:37Se izdava stan

Se izdava stan Broj za kontakt >>>075-542-340<<<


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 08:57Deloven prostor vo Makedonka

Se izdava Nov Deloven prostor 250kv + kancelariski prostor 60kv + m...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:51  НОВ ОГЛАС

Се изнајмува стан

Станот е реновиран и е погоден за 3 лица. Располага со: спална, еднок...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 08:32Se iznajmuva stan

Stanot e namesten i se naoga vo blizina na tus market.


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 08:07Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 07:08Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


90.000 €
или предлог цена
Вчера 23:39Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 22:04Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
Вчера 20:27Se izdava ekstra aparTmance

Na odlicna lokacija do crkvata sv.Nikola.Se izdava odlicno sredeno ap...


200 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 20:18  НОВ ОГЛАС

Se prodava kukja ili zamenuva

Se prodava kuka vo novo selo,odlicna lokacija,na 10min do centar. Na...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 19:54Se prodava stan do skoloto

Se prodava stan do skoloto


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 19:04  НОВ ОГЛАС

Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
Вчера 16:35Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


96.000 €
или предлог цена
Вчера 16:13Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:52Se izdava mini apartmance

Sloboden poslem 15 Septemvri.Prostorot se naoga nad bibliotekata,vo b...


4.500 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 14:25Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
Вчера 12:47Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


30 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 12:30Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:10iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 авг 20:27Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


21.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 авг 19:26NIVA POGODNA ZA VIKENDICA

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR. 1242M2


6 €
или предлог цена
15 авг 18:49Se izdava

Se izdava prazen stan vo 8 noemvri do skoloto


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

15 авг 17:27Podaruvam klesan kamen

Podaduvam klesan kamen poveke info na 071369802


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

15 авг 14:44Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


21.000 €
или предлог цена
15 авг 14:43Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
15 авг 14:09Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
15 авг 14:09Se izdavaat sobi nad bibliotekata

Kukata se naoga vo blizina na bolnicata,kaj paket market,nad bibliote...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

15 авг 12:32Izdavam Garaza vo Senjak Povolno

Izdavam planska garaza vo Senjak ul Nobelova vo prviot red odma naspr...


50 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
3.000 €
Штип

Гаражи

15 авг 12:15Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


14.000 €
или предлог цена
15 авг 11:22Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii pogoden za ugostitel...


1 €
или предлог цена
15 авг 11:22Se prodava garsonjera

Se prodava garsonjera vednas do policijata na vtori sprat, garsonjera...


22.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 авг 08:55Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам