2417 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голф 4

Се продава Голф 4, шестобрзинец, надворешно неугледен но машина во и...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 авг 11:42Промовирано

VW GOLF V 2.0 FSI BENZIN/PLIN

Se prodava Golf V 2.0 fsi benzin/plin 150hp Voziloto e socuvano bez ...


3.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:43Opel vektra c2.2 tng

Samo za ceniteli ednakvo na nova komplet servis lance zategaci ulje f...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:32TAM 2001

Tam 2001 vo extra sostojba ne e kiper inf na tel 077601213 drage ovde...


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Денес 18:25Passat 20 TDI

Extra sostojba


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:25Passat B7

Extra sostojba servisiran fabricna kuka mn ubav


8.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:25Ford Focus dizel

Garaziran dobri gumi redovno servisiran potrosuvacka 5l na 100km socu...


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 17:25Bantasi za Honda CR V

Bantasite se od Honda CR V i se 16ki ne se farbani ni udirani Moze za...


350 €
или предлог цена
Денес 17:25Gumi 17

235.65.17


150 €
или предлог цена
Денес 17:25Motocross guma

Motocross guma marka Metzeler 90-90/21 r ,vo dobra sostojba so uste 6...


700 МКД
или предлог цена
Денес 17:09Led Sijalici T10,T5

Se prodavaat led sijalici so kristalno bela boja za:pozicija,enterier...


50 МКД
или предлог цена
Денес 17:09maf senzor luftmaser 2.0 hdi peugeot citroen

senzorot e ispraven izvaden od kola raboti perfektno


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 16:44Pezo 206 1.4 benzin

Kolata e vo odlicna sostojba i bez dopolnitelni vlozuvanja -klima ...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:33Menuvac za AUDI

Menuvac za AUDI 2.5 TDI MANUELEN 6 Brzini


1 €
или предлог цена
Денес 14:24Tomos apn 6 i Avtomatik A3

Prodavam apn 6. 20 000 denari, bez dokumenti .


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:09Delovi za Audi A4 1.9 tdi 131 ks 2003 motor

Audi A4 1.9 131 ks 2003 godina Motor na delovi komplet motor se sto...


1 €
или предлог цена
Денес 14:08Polo 1.4 benzin/plin dizna

Se prodava Polo 1.4 benzin/plin dizna so atest, registrirano, servisi...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Кичево

Автомобили

Денес 14:06Opel Astra G 1.6 16v

🟢Opel Astra G 1.6 16v Benzin🟢 ✅Registrirana cela godina✅ ✅Komplet...


1.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 14:06Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki Oprema Fulll.... 10.2009 red...


19.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:08VW Golf 4 1.9 TDI

Se prodava VW Golf 4 1.9 TDI vo perfektetna sostojba. Voziloto ima...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:03Prodavam Menjac Alfa Romeo , Fiat , Opel , M32

Alfa Romeo: 147 , 159 OPEL Astra H , Astra J , Corsa D , Corsa ...


Денес 11:47255/55/18

255/55/18 DAVANTI 4 GUMI DOT 3818


150 €
или предлог цена
Денес 11:39225/45/19

225/45/19 4ri gumi letni


150 €
или предлог цена
Денес 11:39POLOVNI GUMI EXTRA CENA

POLOVNI ZIMSKI I LETNI GUMI DIMENZII OD 15KI DO 21 Dostapen 10:00h...


1 €
или предлог цена
Денес 11:39Bandazi 5x120 16ki

Se prodavaat bandazi 16ki 5x120 Original od Bmw E46 Vo odlicna sost...


Денес 11:39Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba

Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba kompletno ispravno bez ...


750 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
850 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:35Mercedes c 200 Avantgarde

Mercedesot e vo odlicna sostojba. 2r gazda, redovno servisiran i dob...


8.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:15Fiat punto1.8 hgt abarth za delovi !!!

Polovni delovi za fiat punto 1.8 hgt abarth , kolata e perfektna sost...


222 €
или предлог цена
Денес 10:57Audi a6 3.0 quattro za delovi !!!

Polovni delovi za Audi a6 3.0 quattro se sto vi treba … kolata e vo p...


444 €
или предлог цена
Денес 10:57OTKUP NA STRANSKI VOZILA

VRSAM OTKUP NA STRANSKI ILI HAVARISANI VOZILA OD SITE MODELI.


Денес 10:57Saran 1.9 tdi za delovi

Polovni delovi za Saran 85 kw se sto vi treba .. kolata e vo perfektn...


111 €
или предлог цена
Денес 10:57Mercedes c200 w202 na delovi

Mercedes c200 benzin plin na delovi. Motor menjat perfektni. Se sto v...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:55Bmw 316ti benzin-plin

Se prodava bmw 316ti benzin plin registrirano so zelen karton2004 god...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:35  НОВ ОГЛАС

Se prodava

Se prodava


600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:16FORD C-MAX 2.0 TDCI Automatic

2.0 tdci - 140 ps. 213.000 km. so servisna kniska 7 sedista uvezen...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:42BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:42Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,e...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:09Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:45Fiat Linea 1.4 Benzin/plin prv sopstvenik

Prodavam Fiat Linea 1.4 Benzin/plin - prv sopstvenik, kupena od avto ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:35Ford Focus

Se prodava Ford Focus 1.4 benzin plin atest dizna 2000 godina regist...


1.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:33Man MikserPumpa Cifa

Man F2000 33.403 God: 1998 6x4/ 400ks Mikser Cifa 8m3 Pumpa Cif...


Вчера 17:56Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам