8711 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA OPTIMA

Се продава KIA OPTIMA 1.7 crdi 136 ks, 6 брзини, 2017 година Прва р...


26.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мар 20:00Промовирано

АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ ЗА АУДИ

Продавам 4 оригинални алуминиумски бандажи од АУДИ А6 со летни гуми. ...


Денес 13:00Промовирано

NOVI AMORTIZERI DACO KYB SACHS BILSTEIN MONROE JAPKO

Nov brend na nasiot pazar Daco Made In Germany original so 2 godini g...


11 МКД
или предлог цена
13 мар 08:23Промовирано

Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi

Voziloto e vo odlična sostojba servisirano..cela god registrirano..


2.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:30SKODA FABIA 1.2TSI 63KW2015/2014 GREENLINE SVAJCARIJA

SKODA FABIA 1.2TSI GOLF 7 MOTOR SO REBRAST KAIS, 4 CILINDRI 63kw (86k...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.590 €
Битола

Автомобили

Денес 17:30SEAT LEON 1.6 TDI Copa Ecomotiv 2011g

-SEAT LEON 1.6tdi 105ks 2011/2010g ODLICNA PRILIKA -DOBRA KOLA Euro 5...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.890 €
Битола

Автомобили

Денес 17:30Honda crv

SE PRODAVA HONDA CRV 2.2 cdti 4x4 VO ODLICNA SOSTOJBA 2008 GOD...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.999 €
Битола

Автомобили

Денес 17:28SE PRODAVA HAMACHI KROS 300 KUBICI

HAMACHI EXTREME 300 CC BEZ TOCKA! 2021 GOD POMINATI SAMO 4000 km. Дет...


2.000 €
или предлог цена
Денес 17:25Volvo s80

Se prodava 2.5d, napraven golem servis pred 20 000km, istecena regist...


2.050 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:102 Continental 2 General 225/50-17

НАПОМЕНА: СЕ ПРОДАВААТ САМО ГУМИТЕ!!! Се продаваат 4 летни гуми во...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:08Bandazi za Mazda 2

Bandazi za Mazda 2 Super sostojba so dobri gumi Cena po dogovor ...


Денес 17:05Zastava Skala 55

Zastava Skala 55 Godina 1990 90000 km Dobra vozna sostojba Vozilo...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:05Peugeot 207 CC 1.6 150HP

Peugeot 207 CC Full oprema Kozen enterier Kabriolet 1.6cc 150HP ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:05OPEL ASTRA J 1.7 CDTI

kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:01Se prodava mercedes-benz

Se prodava mercedes-benz napraven servis 4 dobri gumi M+S greaci na s...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:00Letni gumi 235 55 17

Cetiri Letni gumi Altenzo 235 55 17 zdravi pravi ne lepeni proizvodst...


4.800 МКД
или предлог цена
Денес 16:55Rezervno trkalo VW,Audi,Mercedes 5*112

Novo neupotrebuvano


Денес 16:55STEYR 50hp

Се продава STEYR 8055 во одлична состојтба , донесен е од Швајцарија,...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:52HONDA TRANSALP 650V

Honda XL650V vo odlicna sostojba! Napraven servis maslo (MOTUL 5100),...


4.400 €
или предлог цена
Денес 16:44Raspar edna guma TIGAR PRIMA 225 55 R16

Edna guma letna TIGAR PRIMA 225 / 55 R16 95V, proizvedena 2015 godina...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:36Raspar edna guma NEXEN N Fera 225 45 R17

Edna guma letna NEXEN N Fera 225 / 45 R17 Y, proizvedena 2018 godina,...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:36Bandasi original AMG Mercedes 17'' bandazi

Polovni bandasi so letni gumi za Mercedes original od CLK/SLK AMG, o...


Денес 16:36HYUNDAI i30 1.6 CRDi 2013 FULL OPREMA

BORD KOMPJUTER KLIMATROIK PARKINK SENZORI TEMPOMAT SENZOR ZA DOZD...


8.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:32Peugeot 107 1.0 68ks 2010 Neuvezena Top Sostojba !!

Peugeot 107 1.0 68ks 2010 Facelift (Redizajn)NEUVEZENA !! Proizveden...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:21Продавам Mercedes-Benz E-Klasse 220 CDI

Се продава Mercedes-Benz E-Klasse 220 CDI, - Нови 4 зимски гуми BF ...


19.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:20VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA

EXTRA TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA SERVIS MASLO FILTRI REBRASI ...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:12Opel astra 1.4 benzin plin atest ful !!!

Opel astra 1.4 benzin 16 v najdobriot motor posledna serija, plin ate...


1.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.150 €
Битола

Автомобили

Денес 16:09OPEL ASTRA 2011

Se prodava Opel Astra J model 2011 godina. 1.4 motor 74kw 101ks ben...


6.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Битола

Автомобили

Денес 16:01Golf 4 Cabrio

Se prodava Golf 4 cabrio 1.6i 101hp, socuvan i e so realni 150000. Kr...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Битола

Автомобили

Денес 15:562 GUMI LETNI RIKEN 225 45 R17 DOBRI

Se prodavat 2 gumi letni riken 225 45 r17 so dobra sara zdravi pravi ...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
Денес 15:534 BANDAZI CELICNI ZA OPEL INSIGNIA

SE PRODAVAT 4 CELICNI 16KI BANDAZI ZACUVANI ZDRAVI PRAVI NESE FAR...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Денес 15:51Nov filter UFI, za Ducato, Peugeot, Citroen

купен по грешка, од Полска, не отворен. UFI 55.143.00 , за Дукато, Пе...


100 €
или предлог цена
Денес 15:47Audi A4 1.9 TDI

Redovno servisirana i odrzuvana so delovi od najvisok kvalitet naprav...


7.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:18Продавам Golf 3 | 1.9-SDI 1997

Golf-от е целосно сервисиран. - Сменети нови крила - Нови прагови ...


1.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:17Mercedes-Benz C 320 CDI 4MATIC

Mercedes-Benz C 320 CDI 4MATIC Avantgarde -Trokrak volan -Tempoma...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:134 GUMI MICHELIN 20ki

295/40/20 so 265/45/20 Odlicni ima uste dosta vek vo niv za vozenje...


150 €
или предлог цена
Денес 15:12Motor I menjac za PORSCHE 986 BOXTER

Motorot E protropan menjac Instalacija dizni elektronika ispravno


По Договор
или предлог цена
Денес 15:12Zastava 750 , prvi gazdi 60.000km

Zastava 750 1981god. Prvi Gazdi, zdravo nekrpeno Servis napraven 03...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:46OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Се продава Opel Astra ISUZU мотор 2007 година, комплетно сервисирана,...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:19GOLF 5 PLUS

Se prodava mnogu zacuvan Golf Plus 1.9 tdi 105 ks. Zacuvana kola karo...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:161 Nova letna guma COMFORSER

Edna potpolno nova letna guma COMFORSER (185,65,14) Kontakt tel. 077...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:15Originalni Platneni patosnici za bmw x5 e53

Krem platneni patosnici za bmw x5 e53, pasovaat na modeli do 2006godi...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:15Bandazi / bandasi style258 za bmw x1 x3 x5 x6 19 ki odlicni

BMW STYLE 258. Bandasite se odlicno socuvani i balansirani (NE SE VAR...


Денес 14:15Страна 1 од 218

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам