Битола
                   
2250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CHEVROLET AVEO 1.4 16V--REDIZAJN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!

CHEVROLET AVEO 1.4 16V--71KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --BORD ...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 10:25Промовирано

SUZUKI SPLASH 1.0 BENZIN-48KW--MODEL 2009--128.000 KM!!NOVO!

SUZUKI SPLASH 1.0 BENZIN-48KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --BORD...


4.399 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 10:24Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI Copa Ecomotiv 2011g

-SEAT LEON 1.6tdi 105ks 2011/2010g ODLICNA PRILIKA -DOBRA KOLA Euro 5...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.890 €
Битола

Автомобили

Денес 11:38Промовирано

SKODA OCTAVIA 1.4MPI 2009G

So standardno nivo na oprema od ovoj tip na vozilo,registrirano do 10...


5.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:03Pezo 807 vo odlicna sostojba

Pezo 807 2.2 d avtomobilot e vo odlicna sostojba so ful oprema ...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:01TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5B 2012 GODINA

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5B 2012 GODINA - KOMPLETNO SERVIS...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:36VW SHARAN 2.0 TDI 2013GOD 7 SEDISTA

SE PRODAVA VW SHARAN 2.0 TDI 140KS 2013GODINA VO EKSTRA SOSTOJBA NAPR...


14 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:36NISSAN NOTE 1.5 DCI PURE DRIVE 2013GOD

SE PRODAVA NISSAN NOTE 1.5 DCI PURE DRIVE 2013GODINA SO NOVIOT I NAJE...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:35FORD C MAX 1.6 DURATORG TDCI 2012GOD

SE PRODAVA FORD C MAX 2012GODINA 1.6 DURATORG TDCI SERCISIRAN REGISTR...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:35Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi

Voziloto e vo odlična sostojba servisirano..cela god registrirano..vo...


2.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:48OPEL CORSA D

Opel Corsa D proiz. 2010. Kompletno ispravno, registrirano,servisiran...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:47Fiat Grande Punto 1.4 Turbo

Kolata e vo odlicna sostojba, 1.4 t-jet motor so 120hp. Odrzhavana e ...


4.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.350 €
Битола

Автомобили

Денес 16:43Fiat Grande Punto 1.4 Turbo

Kolata e vo odlicna sostojba, 1.4 t-jet motor so 120hp. Odrzhavana e ...


4.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.350 €
Битола

Автомобили

Денес 16:43Mercedes w124 250D

Mercedes w124 250D 69kw 1991 godina registriran do 05.12.2023 vo dobr...


1.599 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:22PRODAVAM OPEL ASTRA KABRIO 1.8 140 konja

voziloto e proizvedeno 2008 so 182000 km napraven e kompleten servis ...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:07prodavam opel astra h 1.7cdti karavan 2008 god.

kolata e so servisna kniska do posleden km sega e napraven srvis site...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Битола

Автомобили

Денес 16:07VW Passat 1.9 tdi 77kw

VW Passat 1.9tdi 105ks 2007g Registriran do 3m 24g. 30 000km do nar...


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:50Audi A3 Quattro

Audito 2.0 140ks servisirano so novi zimski gumi zelen karton


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:42Пежо 508 1.6 Blue Hdi 120 hp

Богата опрема,панорамски кров,со зелен картон,направен сервис.


9.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.999 €
Битола

Автомобили

Денес 15:29AUDI A8 3.0 TDI

Audi A8 3.0 tdi 232hp Avtomatski menuvac Servisiran maslo,filtri i ...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:16Zastava 750 , prvi gazdi 60.000km

Zastava 750 1981god. Prvi Gazdi, zdravo nekrpeno Servis napraven 03...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:14VW VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS 1.9TDI golf5 touran 5+ + 1.9 tdi

SE PRODAVA VW VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS 1.9TDI REGISTRIRAN DO 01/2024...


4.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 €
Битола

Автомобили

Денес 14:51SE PRODAVA WV VOLKSWAGEN GOLF5 GOLF 5 PLUS 1.9 TDI

SE PRODAVA VW VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS 1.9TDI REGISTRIRAN DO 01/2024 ...


4.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.100 €
Битола

Автомобили

Денес 14:51MITSUBISHI PAJERO 2.5 TD INTERKULER

VO EKSTRA SOSTOJBA


9.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.950 €
Битола

Автомобили

Денес 14:31Tiguan

071 222 121 071 222 121 071 222 121 Panorama pokriv Koza krem N...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:09HONDA CIVIC 2.2 I ctdi

Vo odlicna sostojba Motor na lance Menuvac 6brzini + R Egr/Dpf off...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:03MERCEDES E220d AVTOMATIK REG DO MART 2024

Kolata e pali vozi reg do mart mesec 2024 Nov akumulator Od oprem...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Битола

Автомобили

Денес 13:37MERCEDES E220d REGISTRIRAN DO NOEMVRI

Kolata e registrirana do noemvri Ispravna interier ubav Karoseriski...


950 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.050 €
Битола

Автомобили

Денес 13:36Opel Insignia 2.0 cdti

Се продава Опел Инсигниа 2.0cdti 196000km 12/09 (prizvedena 11/09) P...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:33SE PRODAVA - SE ZAMENUVA

CITROEN C4 PICASSO 1.6HDI.109KS OKTOMVRI 2009 GODINA AUTOMATIC, E...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:29PASSAT B6 1.9 tdi 105ks 2006 UNIKATEN

Volkswagen Passat B6 1.9 tdi 105 ks 2006 god so full oprema registr...


6.599 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:27GOLF 5 PLUS

Se prodava mnogu zacuvan Golf Plus 1.9 tdi 105 ks. Zacuvana kola karo...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:23Audi A4 1.9 TDI

Redovno servisirana i odrzuvana so delovi od najvisok kvalitet naprav...


7.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:06Audi A6 3.0 QUATTRO

Voziloto e so originalna kilometraza, redovno servisirana i oddrzuvan...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:03FIAT PUNTO 3ka 1.3 MULTI DjET

- FIAT PUNTO 3KA 1. 3 MULTIJET - GODD. NA PROIZ. 2011g. - PRVA REGG....


4.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:03PEUGEOT 306 1.9 D

- PEUGEOT 306 1.9 D - GODD. NA PROIZ. - 1999g. - REGISTRIRAN E D...


1.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:01Fiat Bravo 1.6 MJet 120hp 2009 godina

Registrirana do avgust 2023 88 KW Dvozonski climatronic Parking senzo...


3.600 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
4.650 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V - GODD. NA PROIZ. 2007g. - REGIS...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 208 1.4 hdi - 2013 god

PEUGEOT 208 1.4 HDI 50 KV 68 KS 2013 GODINA AFFAIR SPORT MODEL BORD...


6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00Seat Ibiza 1.9 TDI carineta Germanska - Polo, Corsa, Leon

Seat Ibiza 1.9 TDI !!!!! 77kw (Sport verzija) 2009g Uvezena od Germ...


4.899 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Chevrolet spark

Se podava spar sk cetiri novi gumi so novi 4 amortizeri napraen mal g...


1.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN [ ATESTIRAN ] - GODD. NA PROIZ. - ...


1.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00VW GOLF 5 1.9 TDI ODLICEN

Golf 5 1.9 Tdi 2006 godina Uvezen od Germanija Registriran do 14.03....


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:50Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам