Дојран
                           
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

Вчера 13:16Se izdavaat apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

Izdavame apartmani sobi i studia vo centralno podracije na Star Do...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

Вчера 10:46издаваме соби во Стар Дојран

собите се 350 метри од плажа,прекрасен поглед,,клима,вифи,паркинг,со ...


500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

12 авг 10:39Апартмани со Екстра поглед на езерото и Близу до плажа.

Се издаваат апартмани во Стар Дојран на одлична локација, на само 40 ...


9.999.999 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

11 авг 10:43IZDAVAM SOBI VO DOJRAN

Vila Mitko vi nudi sobi i studija vo vikendica vo Star D...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

11 авг 10:21SE IZDAVAAT APRATMANI NA PRVI RED

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran na prviot red. So prekrasen pogl...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

06 авг 12:47АПАРТМАНИ СТАР ДОЈРАН

ПРОДАДЕН!!! Се продава нов еднособен апартман во Стар Дојран на ...


24.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

24 јан 17:23apartmani Star Dojran

se izdavaat apartmani vo sekoj period od godinata lokacija do hotel ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

25 ное 17:50Se izdavat apartmani vo centaro na Star Dojran

Apartmanite se naogat na 200 m od gradskata plaza tel.za kontakt 070-...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

28 авг 18:04Prekrasni eftini sobi soba na sama plaza!

Sobite se naogjaat na glavnata ulica i vednas do plazata. Sekoja sob...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

25 авг 15:36Prekrasni apartman / apartmani i soba / sobi na sama plaza!

Apartmanite se naogjaat na glavnata ulica i vednas sproti plazata. Se...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

25 авг 15:36Издавање Соби Во Стар Дојран

Се издаваат Дво и Тро креветни соби во Стар Дојран на 5 Минути од Цен...


350 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

01 сеп 01:42Se izdavaat sobi vo Star Dojran

Se izdavaat 5 sobi, 2 so 4 kreveta, 2 so 3 kreveta i edna so 2 krevet...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

23 јун 18:07Izdavam sobi vo Dojran

Izdavam sobi vo Dojran na odlicna lokacija


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

08 јун 07:34Sobi studia

Izdavam kompletno namesteni so se sobi i studia po najpovolna cena


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 мар 13:12Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам