Гостивар
                   
2264 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW X1 20D Xdrive 2013

BMW X1 20 D xDRIVE 2013god, 8 stepen avtomatski menuvac tiptronik, u...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 јул 18:45Промовирано

Golf 6 1.4 tsi 90 kw 2010 godina

Golf 6 Motor 1.4 tfsi 90 kw 6 stepenski menuvac Vo kniska 2010 godina...


6.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 окт 19:47Промовирано

Golf 5 2.0 tdi 8 ventilski 2008 godina Model UNITED

Golf 5 Motor 2.0 tdi 8 ventilski 103 kw 6 stepenski menuvac Vo kniska...


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 окт 20:17Промовирано

VW Polo 1.4 BENZIN/PLIN

Se prodava VW Polo 2007/6god 1.4 Benzin-PLIN, so atestiran Plin vp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 16:06KTM DUKE 390 2016

Se prodava KTM Duke 390 2016god, motorot e so pominati 6000km, pred 5...


1 €
или предлог цена
Денес 16:06golf 5 2.0 tdi htno

golf 5 2.0 tdi 2004 god regi ima utse 5 meseci 6 brizina moze zam...


2.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 15:17Audi a4 3.0 quatro

Audi a4 3.0 motor automatik so novi gumi i fellgi 11. 2021 se gumite ...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:58Peugeot 308 1.6 hdi Automatik

Peugeot 308 Motor:1.6 hdi Automatik Perfekten motor menjac bez n...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:31BMW F 10 staklo

Bmw F10 Automatik Motor 3.0 dizel (525d ) God:2010 Km :249.xxx ...


15.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:31Bmw 118 d

Bmw 118 dizel God:2007 Perfekten motor menjac bez nitu edna mana N...


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:31Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw God : 2014 vo sobrakajna Perfek...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:31Prekrasen suzuki intruder

Se prodava Suzuki intruder 2007god. vo prekrasna sostojba bez vloz...


6.500 €
или предлог цена
Денес 13:28Viluskar Heli 25 2014 Kubota Diesel

070/326-851 Prodavam Viluskar Heli so Kubota motor -2,5t nosivnost ...


Денес 13:00Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano. -Full o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00SAVA INTENSA 195.65.15 LETNI GUMI SKORO NOVI

SAVA INTENSA LETNI GUMI SKORO NOVI VOZENI SAMO LETO 2020 pominato 6-...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Tam

Se prodava tam vo odlicna sostojba. Informacii 070 552 640


1 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 13:00BMW 528i Plin 2002god.

BMW 528i Benzin Plin 2002god Klima So 8 fellni 19 i 16 Registracij...


2.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.600 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:52Honda Civik 2.2

Honda civik 2.2 so full oprema :koza, navigacija , klimatronik, greac...


4.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.100 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:46VOLVO V50 D2 1.6D 2012GOD ,, PERFECT.

Volvo v50 d2 16d 2012god full oprema vo odlicna sostojba uvoz od ital...


5.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:20SCOOTER PUKY GERMANSKI

GERMANSKI SCOOTER KAKO NOVA OD 5-12GOD www.puky.de


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:06Prikolka za slep so klip

Se prodava prikolka za shlep na vozila vo odlicna sostojba bez rampi ...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Денес 12:03VLECNA SLUZBA SHLEP SLEP 24/7h

VLECNA SLUZBA POMOS NA PAT VO MK I NADVOR 24/7 078-427/074 078-391/1...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 12:03FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 2008 REG

Se prodava fiat bravo 1.9 multijet 150 ks 6 brzini 2008 godina vo odl...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:03Renault Megane CC Cabrio

1.9 tDci Full oprema 2004god Novi gumi Golem Mal Servis pred 2000km...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:39  НОВ ОГЛАС

Vw eos 2.0tfsi cist benzin turbo

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:13••FIAT PUNTO EVO 1.4 BENZIN-PLIN FABRICKI 2009 REG•FABRIKA••

--Se prodava Fiat Punto Evo od 20.12.2009 godina, so 1.4 8V 57 KW 77 ...


3.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:09BMW X5 3.0si 272hp full oprema !!! plin

Se prodava BMW X5 3.0 benzin so montiran plinski KME Nevo Pro, HANA g...


13.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:04Se Prodavaat Pirelli Zimski Gumi

Se prodavaat zimski gumi Pirelli 4 Gumi 225/45/17 Proizvodstvo 2017 s...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:43Bandazi celicni 15ki za Japonski vozila / Бандажи челични 15

Се продаваат нови не користени челични бандажи за Јапонски возила 15-...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:36Poluosovini so zglobovi za Golf 6, Golf VI 2.0 TDI

Se prodavaat originalni fabricki koristeni ispravni poluosovini leva ...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:36Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina

Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina vo perfektna sostojba atest...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:28Peugeot 106 1.4 benzin

Info na tell 078377376 Peugeot 106 1.4 benzin Servisiran registriran


999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:28  НОВ ОГЛАС

pasat 1 9 tdi

se ispravno moze zamenz so realni ponudi mala potrosuvacka smenet set...


4.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:22  НОВ ОГЛАС

Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


9 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:08Opel Astra 1.7 Cdti GTC OPC, 2008 ,TOP !!!

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTİ GTC OPC , 2008 GODİNA , VO EKSTRA SOS...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:50Alfa 159 Sport Wagon 1.8 Benzin Plin

Alfa 159 Sport Wagon , 1.8 Benzin Plin , 2006 Godina , So full Oprem...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:50Polo 1.4 Benzin Automatik ,Top Sostojba

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:50  НОВ ОГЛАС

OPEL ZAFIRA BENZIN PLIN 1.6

PRODAVAM OPEL ZAFIRA 1.6 BENZIN PLIN KOLATA E MAKSIMALNO SOCUVANA I ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:05  НОВ ОГЛАС

225 40 18/ 4 letni gumi

Se prodavaat 4 letni gumi so dimenzija 225/40/18 Gumite se samo edn...


190 €
или предлог цена
Денес 08:41VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012/2011g

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012g VO ODLICNA SOSTOJBA ! ✅ DVOZONSKI KLIM...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:41SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:41Retrovizori desen za polo2003

Elektricen retrovizor so greac za polo desen i lev mehanicki


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:34Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам