188 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nova zimska jakna

Se prodava nova jakna, nenosena - poradi zgresen broj. Janata e XL-go...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машка Облека

Денес 09:08Cizmi Planika - Trakking (replika)

Prodavam cizmi odlicno socuvani mnogu malku koristeni Planika - Trekk...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машки обувки

Денес 07:37Cizmi br.42

Prodavam od najbaranite najdokazani vo kvalitet kozni cizmi vojnicki ...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машки обувки

Денес 07:37Prodavam kvalitetna zenska kozena jakna L

Jaknata e nosena no vo odlicna sostojba,mnogu kvalitetna


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женска Облека

Вчера 21:03Продавам јакна и чизми

Продавам нова јакна;две во една,познат американски бренд,и реебок чиз...


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машка Облека

Вчера 21:03BALMAIN

Original 39 broj


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:45ZENSKA TASNA NOVA !

Prodavam zenska tasna nova voopsto ne nosena. Golemina 27 x 23cm.


600 МКД
или предлог цена
Вчера 19:02Konduri kozni Vero Cuoio br.43

Prodavam konduri kozni kvalitetni marka Vero Cuoio. Made in Itali. br...


1.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Машки обувки

Вчера 18:57Prodavam original tasna MICHAEL KORS

Prodavam original tasna MICHAEL KORS cena 230 evra tel.070/233-509


230 €
или предлог цена
29 ное 19:46( ZENSKI DISKRETEN ELEKTRO SOK )VO OBLIK NA KARMIN

ZENSKI DISKRETEN ELEKTRO SOK SO LED LAMBA VO OBLIK NA KARMIN ,EDNOSTA...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

28 ное 10:20Prodavam Vans patiki

Патиките се облечени само еднаш. Се продаваат ради големината (голе...


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машки обувки

28 ное 09:48Лисица

Во добра состојба лисица крзно за околу врат


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

27 ное 19:17CIZMI GORE TEX KOZA MNOGUUU JAKI vodootporni

Turska cizma Na vojskata na Turcija Broj 39 MOZE I ZAMENA


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машки обувки

27 ное 17:10Prodavam kalcinki

Prodavam kalcinki topli za zima


150 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

27 ное 10:27REEBOK MEMORY TECH zenski noviii

REEBOK MEMORY TECH zenski noviii ne obleceni kupeni po greska odgo...


1.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

27 ное 09:29Prodavam cizmi Planika

Prodavam cizmi Planika - Trekking ( REPLIKA ) br.40 malku koristeni ...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

27 ное 08:27Detski zenski cizmicki Copperminer broj 22

Se prodavaat novi zenski cizmicki Copperminer Golemina 22. https:/...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за девојчиња

25 ное 19:32Marama crvena

Marami crvena, plavi. 55 cm. Moze i kargo.


150 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

24 ное 13:30Marami crveni i plavi

Marami crveni i plavi. Pamuk. 55 cm


150 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машка Облека

24 ное 13:30Marami crveni i plavi 55 cm

Marami Bandana crveni i plavi. Pamuk. 55 cm


150 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женска Облека

24 ное 13:30Marami Bandana Crveni

Marami Bandana Crveni Pamuk. 55 cm.


150 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машка Облека

24 ное 13:30Planinarski novi cizmi made in usa

Se prodava st novi cizmi visoko kvalitetni ozraboteni od najkvalitet...


70 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

23 ное 20:27Novi GUCCI ocila

Prodavam


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

23 ное 14:34Cizmi, ЧИЗМИ, Adidas Terex Goretex 45 br

Prodavam skoro novi čizmi Adidas Goretex, noseni edna sezona, br 45 1...


4.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машки обувки

23 ное 07:23Dve vetrovki

Se prodavaat dve novi vetrovki, cena za edna 1000 den.


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машка Облека

21 ное 20:31Vencanica

Vencanica so bolero racna izrabotka so biseri odlicno socuvana. Cista.


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женска Облека

21 ное 19:42RayBan Round Polarized

Продавам нови не користени ОРИГИНАЛ RayBan Round Polarized очила за с...


130 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Очила за сонце

21 ное 01:21REEBOK MEMORY TECH zenski noviii ne obleceni

REEBOK patiki zenski novi 40 broj odgovaraat i za 39 broj kupeni po...


1.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

20 ное 17:42Polo espadrili

Prodavam Polo espadrili. EU 42


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Машки обувки

18 ное 15:25MERRELL

Kako novi , ama ne se novi broj 30


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

17 ное 13:19ZARA

Kako novi , ama ne se novi . Broj 28


600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

17 ное 13:19Planinarski novi cizmi made in usa

Se prodava st novi cizmi visoko kvalitetni ozraboteni od najkvalitet...


70 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

17 ное 10:53Elegantni salonki Karl Lagerfeld

Prodavam novi nenoseni salonki Karl Lagerfeod, kupeni vo Toronto Kana...


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

15 ное 14:19NOV Zenski kozen mantil (ne oblecen)

Nov zenski kozen mantil, vo golemina M. Kupen po greska vo pomal broj


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женска Облека

15 ное 14:16Converse

Prodavam original converse patiki. Mnogu malce noseni. Brojce 42.5 ...


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машки обувки

15 ное 02:12Bunda od Aziski Volk 1 klasa, Nova !!!

Prodavam zenska bunda od Aziski volk, Nova, sega donesena od stranstv...


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женска Облека

14 ное 08:43ZENSKA JAKNA XL.so krzno.KUPENA OD СИТИ МОЛ

Mnogu dobra zenska jakna so krzno Skoro ic ne nosena


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женска Облека

12 ное 09:32Нови јакни...екстра цена!!!

Продавам зимска јакна екстра цена


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машка Облека

10 ное 17:52Se prodavaat pantaloni Bicijani

Se prodavaat pantaloni Bicijani bela boja.Cena 900 denari.Dejan 070...


900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машка Облека

10 ное 11:50Primark женски патики

Primark женски патики, нови не користени. Бела боја, број 41. Бара...


1.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.250 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

08 ное 20:25Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам