Подкатегорија:
                   
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HDD Hard disk WD Blue 320 GB 2.5 inch SLIM

HDD Hard disk WD Blue 320 GB 2.5 inch SLIM pogoden i za obicen kompju...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:24Ram memorii za Laptop!

Ram Memorii: -DDR3L 4GB Laptop -650Den, Dostapni- 50+ -DDR3L 8GB Lap...


650 МКД
или предлог цена
Вчера 14:08Оригинал адаптер за Lenovo лаптоп/ adapter za Lenovo laptop

Lenovo 65W standard AC (USB Type-C) полнач/ polnac Нов, оригинал!


20 €
или предлог цена
02 окт 09:17Хард Диск TOSHIBA 2,5" 1TB

Хард Диск TOSHIBA 2,5" 1TB Модел: MQ01ABD100


1.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:03Dell USB-C Polnac Nov 65W

Kupen vo amerika Dell Laptop Charger 65W Watt USB Type C AC Power Ad...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
29 сеп 16:24mSATA SSD!

Provereni i 100% vo rabotna sostojba bez pojava na loshi sektori. Ce...


800 МКД
или предлог цена
25 сеп 14:29ORIGINALEN ADAPTER ZA LENOVO lap top !

Prodavam adapter za Lenovo


700 МКД
или предлог цена
24 сеп 14:59SSD za MacBook Pro/‎MacBook Air/iMac

128GB SSD NVMe- 1200Den (3x Dostapni) 256GB SSD M.2- 2500Den (1 Dosta...


1.200 МКД
или предлог цена
23 сеп 18:07ADAPTERI 12V/1A 12V/1.5A АДАПТЕРИ

Adapteri za poveke nameni..... 15V1A 24V0.5A


100 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:24Apple Magic Mouse 2

Se prodava NOV ne koristen apple magic mouse, vo cenata ne e vklucen ...


3.200 МКД
или предлог цена
29 авг 13:55Prodavam konvertor od ExpressCard na rs232 serial porta

Prodavam konvertor od ExpressCard na rs232 serial porta


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

17 авг 15:45Za LapTop Graficka Nvidia 9300m

Za LapTop Graficka Nvidia 9300m Ispravna


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

19 јун 12:35Prodavam 2x1GB 1Rx8 PC3-8500S DDR3 Samsung ram

Prodavam ram memorija Samsung izvadena od mac mini zaradi nadgradba.


400 МКД
или предлог цена
01 јун 11:35Case + Keyboard IPad Pro 12.9

Врвен квалитет плус заштитна фолија


70 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

14 мар 11:03Продавам 2*2гб sdram 1600 mhz

Prodavam 2*2gb sdram za laptop na 1600 mhz


400 МКД
или предлог цена
23 јан 11:58STEALT MOUSE

Nov STEALT MOUSE


1.000 МКД
или предлог цена
17 јан 18:30Se prodava tasna za laptop

Se prodavaat novi tasni za lap top so poveke pregradi. Cena 900 den.T...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи

11 јан 08:10Baterija za laptop Acer E1-532

Baterijata e vo odlicna sostojba


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

31 окт 18:27PROCESORI ZA LAPTOPI POVEKE VRSTI

PROCESORI ZA LAPTOPI POVEKE VRSTI PRASAJTE ZA KOJ VE INTERESIRA ZA CE...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

12 авг 19:35Asus Polnac za laptop ili tablet

Asus polnac za laptop Tablet


1.200 МКД
или предлог цена
31 јул 15:23Se prodava kuler za laptop

Kulerot e original od laptop Lenovo G500 Se prodavaat i drugite de...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

13 јун 23:42PRODAVAM TASNA ZA LAP TOP

Prodavm nova tasna za lap top.


700 МКД
или предлог цена
18 апр 22:31LENOVO LCD Panel - 3000 N100

Poloven ekran za laptop Lenovo 3000 N100 15.6''. Ekranot e vo odlicn...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

16 ное 08:53Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам