Охрид
                   
19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

kamera kran

Se prodava kamera kran po extra cena


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 мар 11:14Prodazba na dahua imou kameri

Продажба на DAHUA Imou IP/WIFI Камери 2mp надворешни (водоотпорни). ...


3.600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 мар 22:41Televizor TCL Ful HD kako nov 112233

televizorot e kako nov so vifi koristen 7meseci


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

08 мар 20:07Bluetoth zvucnik so microfon

Bluetoth zvucnik so microfon - sd karticka priklucok; - FM radio ▶...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 мар 15:26prodavam razna foto oprema

prodavam razna foto oprema cena po dogovor moze zamena za d...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 фев 22:35Drzac za TV

Se prodava drzac za TV


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 фев 12:05Digitalen Termometar za merenje na temperatura i vlaznost

HTC - 1 Дигитален Термометар за мерење на температура и влажност на в...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 фев 12:30Fotoaparat Canon T70 1984 god.

Se prodava poloven analogen foroaparat Canon T70 , 35 mm, FD mount si...


7.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 јан 18:07Pantona Baterii Battery Pack Za Go Pro Hero 4

Se prodava Battery Pack za GoPro Hero 4 silver pasuva i na drugi go p...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

17 јан 18:52KABELSKI MODEM SO ADAPTER - MOTOROLA

MOTOROLA modem za kabelski internet SURFBOARD SB5101E.


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

17 јан 17:18LED REKLAMI i LED DISPLEI

Од LED дисплејот можеме да разликуваме: -LED дисплеј за прикажување ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 дек 22:54Digitslna foto ramka, Digital photo frame

Digital photo frame PF-A702C, 7" TFT LCD MUSTEKDispaly 16:9, Supports...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 дек 21:07Трснзистор дуал банд

Продавам нови транзистори со слушалки


250 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

20 апр 08:11Транзистор

продавам нов радиоприемник со 10 канален бранов опсег


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 апр 14:56razna Foto oprema moze i zamena z

prodavam razna Foto oprema moze i zamena za Digitalen ap...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

21 јан 00:31Полнач на батерии

Исправен полни АА И ААА батерии како на слика. Можност за достава по...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

01 ное 11:28Fotoaparat Polaroid analogen

Se prodava poloven analogen fotoaparat Polaroid.


800 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

06 мај 07:46KAMERI za video nadzor

Se prodavaat kameri za video nadzor,ispravni.


3.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

04 апр 16:56Fotoaparat Kodak Cameo

Se prodava analogen fotoaparat Kodak Cameo.


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

24 дек 07:05Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам