674 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam platz za vikendica na extra mesto vo nize pole

650 kvadrati e platzot i se naoga vo mesto vikano CAKAL do dr.kostur...


50 €
или предлог цена
Денес 20:13Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 20:07Zemjodelsko zemjishte

Vo blizina na bitola so pat So HMS Strezevo Informacii 075 84 86 8...


120 МКД
или предлог цена
Денес 19:02Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
Денес 18:18Plac so kuka vo centarot na Kukurecani

Kukata e prazna i ima dve pomosni prostorii.


17.000 €
или предлог цена
Денес 18:06POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


8.000 €
или предлог цена
Денес 16:24Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk-oil Nad noviot p...


5 €
или предлог цена
Денес 15:31Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
Денес 15:31LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 1000 m pod seloto ...


2 €
или предлог цена
Денес 15:31Продавам овошна градина

Продавам овошна градина од 970 m2 во месноста викана Дива Круша кое с...


10.000 €
или предлог цена
Денес 15:19Се продава градежна парцела во Долно Оризари - Битола

Се продава градежна парцела - градежно земјиште (КП бр.1169 за КО Дол...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:05Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
Денес 14:49SE PRODAVA NIVA 071/251-483

Se prodava niva 9000m2 na patot za Logovardi posle zelezniot most-na ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:01  НОВ ОГЛАС

SOVRSENA NIVA OD SONISTATA

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер ...


12 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
13 €
Денес 13:00НИВА за Вила

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
Денес 11:45ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА - кај Парк Стив Наумов

Градежната парцела е во централно градежно подрачје со маркица за гра...


70.000 €
или предлог цена
Денес 11:05ПЛАЦ 2725м2 -над Нижеполе

Плацот е од лева страна на патот за ски центарот Нижеполе, се на наоѓ...


25 €
или предлог цена
Денес 10:45SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Денес 10:07Плацеви

Се продаваат 1 до 6 плацеви на една локација во с. Логоварди кое се н...


2.500 €
или предлог цена
Денес 09:51Земјоделско и градежно

Нива од 2000 до 12000 м2, во с.Логоварди, кај аеродромот, снабдено со...


2 €
или предлог цена
Денес 09:51Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
Денес 07:24Se prodava niva vo blizina na Bitola

Se prodava niva od 3638 m2 vo Rashtanska naselba, Bitola. Obezbedena ...


20 €
или предлог цена
Денес 00:39Plac vo pedagoshka

Se prodava plac od 404 kvadrati vo blizina na kruzniot tok kaj filgja...


100 €
или предлог цена
Вчера 19:38Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 16:58SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Вчера 15:00Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Вчера 14:55Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:33plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 13:36Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj. INFORMACII NA TEL. 075...


22 €
или предлог цена
Вчера 13:17Продажба на парцели во с. Цапари Capri

Продавам повеќе парцели на различни локации во атарот на село Цапари ...


5 €
или предлог цена
Вчера 12:16Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar


9.500 €
или предлог цена
Вчера 09:14Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:29Se izdava plac od 1000 M2

Se izdava plac od 1000 M2 ,se naogja na glaven pat Bitola -Prilep , n...


250 €
или предлог цена
08 авг 21:57Mesto vo Bratindol - Место во Братиндол EVTINOO!!

Mestoto e pogodno za vikendica, plac i drugi nameni. Se naogja do g...


12 €
или предлог цена
08 авг 19:43se prodava mesto od 550 m2

Mestoto se naogja izmegju s.Rastani I s.Krklino idealno za vikendica ...


1 €
или предлог цена
08 авг 19:02Se prodava mesto

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I vo...


1 €
или предлог цена
08 авг 19:02***ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА/PARCELA***

Се продава градежна парцела од 10000 м2 зад пилана Молика (наспорти ф...


По Договор
или предлог цена
08 авг 17:39Niva mogila i trn

Se prodava niva pomegu mogila i trn .... 13 000m2 Ima dva sistemi za ...


1.234 €
или предлог цена
08 авг 11:05Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


По Договор
или предлог цена
08 авг 10:30Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


12.000 €
или предлог цена
08 авг 09:44Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам