115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Сервис за појачала засилувачи ресивери автопојачала

Сервис за појачала засилувачи ресивери системи и гитарски бас појачал...


78.430.112 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Вчера 19:51( Online ) Часови по соло пеење

Држам часови по соло пеење (online) за секаков тип на музика. Доко...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 16:45WIRELESS MIKROFON BEZICEN za Profesionalni nastapi

Prodavam bezicen profesionalen mikrofon marka profi technology Odl...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:46Prodavam prekrasno pijanino

Prodavam odlicno socuvano pijanino. So odlicna klavijatura, mehanizam...


800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Вчера 09:06HOHNER COMET USNA HARMONIKA

Odlicno socuvana usna harmonika Hohner Comet C/G - 3427 Vintage od ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

25 ное 13:55Prodavam zvucnici JBL HARMAN CLIP4

Prodavam zvucnici novi, neotpakovani tip: JBL HARMAN CLIP4 Ultra-...


3.500 МКД
или предлог цена
25 ное 11:48Se prodava EH Deluxe Bass Big Muff Pi

Se prodava Electro Harmonix Deluxe Bass Big Muff Pi. Fuzz pedala za b...


95 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
99 €
24 ное 22:50( -LED - REFLEKTOR-- TREPKAC )vo BOI ZA VO DISKO- KAFICI

VODOOTPOREN LASERSKI PROJEKTOR ZA OSVETLUVANJE I DEKORACIJA NA VASIOT...


По Договор
или предлог цена
24 ное 17:57Pro.2 mixer M-01

Odlicen


10 МКД
или предлог цена
23 ное 16:38Ibanez RM-60

Odlicen.


10 МКД
или предлог цена
23 ное 16:38tockovi za gitarski zvucni kutii

podobri od caster


10 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

23 ное 16:38pedalbord

gitarski pedalbord ili za druga namena


10 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

23 ное 16:38JBL M Series par zvucnici

Prodavam dve pasivni zvucnici od naj kvalitetnite na JBL M Series, zd...


550 €
или предлог цена
23 ное 13:49СЕ ПРОДАВА – ТАПАНИ PEARL ROADSHOW JR.

СЕ ПРОДАВА – ТАПАНИ PEARL ROADSHOW JR. КОМПЛЕТ АКУСТИЧНИ ТАПАНИ ОД ...


1 €
или предлог цена
22 ное 18:16Servis za gitarski pojacala pojacalo za elektricna gitara

Servis za gitarski i bass gitarski pojacala 09:20h 078430112 Pojacal...


78.430.112 МКД
или предлог цена
22 ное 17:20Music Bluetooth Bulb Muzicka-- LED --disko Sijalica

Лед сијалица во 16 бои + блутут звучник од 3W со прекрасен квалитет н...


По Договор
или предлог цена
21 ное 17:34Se prodava pojachalo so 8 zvuchnici

Se prodava pojachalo so 8 zvuchnici, so niv isto sleduva i drzachi za...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Аудио и видео продукција

21 ное 09:32IZNAJMUVAM ( LASERI I ZVUCNICI ) ZURKI ZABAVI RODENDENI ZVUC

Iznajmuvam poveke vrsti na (LASERI I BLUETOOTH) zvucnici 600/80...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Изнајмување

19 ное 09:36Shure GLXD Beta58A

Se prodava Shure GLXD Beta58A vo odlicna sostojba kupen od Artist pre...


350 €
или предлог цена
18 ное 08:19Prodavam kufer za sintisajzer

Prodavam kufer za sintisajzer Korg PA 800 Info na telefon 070787489 i...


65 €
или предлог цена
18 ное 08:10Piski (trski) za saksofon 2.5

Prodavam piski za saxophone (saksafon) HOMELAND - 2.5 Cenata 150 den...


1.000 МКД
или предлог цена
16 ное 16:48Piski (trski) za sax RIYIN

Prodavam piski za saxophone (saksafon) RIYIN - 2 (1/2) Cenata 150 de...


1.000 МКД
или предлог цена
16 ное 16:48Dalinski mikrofon BIEMA SM1

Prodavam bez zicen ( daljinski mikrofon ) marka Biema. Raboti perfekt...


250 €
или предлог цена
15 ное 13:36Grover Штимери за гитара

Гровер GX1235 ( 102CS ) оригинални Нови штимери за гитара во оригинал...


2.300 МКД
или предлог цена
14 ное 18:08Кондензаторски Микрофон AT4040

Микрофонот е како нов и ретко е користен. Доаѓа со оригиналниот држач...


14.500 МКД
или предлог цена
14 ное 18:08MIKROFON ZA ( KARAOKE BLUETOOTH ) nov model

Kontakt brojj 078678755 BLUETOOTH MIKROFON ZA KARAOKE -SLOT ZA USB...


По Договор
или предлог цена
10 ное 17:22KUPUVAM violoncello violoncelo cello

Kupuvam violoncello 4/4 vo bilo kakva sostojba i gudalo futrola.


По Договор
или предлог цена
07 ное 15:03Ozvucuvanje Озвучување

Iznajmuvam ozvucuvanje so prevoz I montaza


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Изнајмување

31 окт 09:03Basovi 15"

Се продаваат два баса 15 инчи, малку користени, едниот e Eminence del...


300 €
или предлог цена
25 окт 22:10Osvetluvanje za vasite zurki i zabavi

Osvetluvanje za vasite zurki i zabavi Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Изнајмување

25 окт 18:28se rodavat zvucnic Jamo ispravni pojacalo

pojacalo so zvucnici vivax cena za 4000 den kon tel 071555051


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Аудио и видео продукција

21 окт 09:06Saxholder PRO Jazzlab Remen za saksofon

Noviot model na Saxholder PRO Jazzlab Cena 3000 den


3.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 22:25Продавам писки за гајда!

Продавам професионални писки за гајда! ТЕЛ 071860644


По Договор
или предлог цена
14 сеп 12:13активен вуфер Вивакс

се продава акктивен вуфер од марката Вивакс поволно


2.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Аудио и видео продукција

25 авг 16:31Zvucnici

Ispravni


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

23 авг 18:03Prodavam mikseta Soundcraft M4

Prodavam mikseta Soundcraft Spirit M4. Miksetata e vo super sostojba....


180 €
или предлог цена
03 јул 19:07Zvucnici JBL Selenium 15" visokotonci Alien

Kontakt samo na Viber! Selenium 15ki cena 100e par Alien visoki c...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

12 јун 21:54YAMAHA DTX3

Sebprodava yamaha dtx3 kako nanslikata so tie padovi ispravna so seto...


По Договор
или предлог цена
31 мај 12:42Rampa

Rampa za bubanj ne e kompletna falat nekolku stegi !!!!!!!!!! INFO ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 12:40Pioneer Cdj ( 100, 200, 400, 800 ) MIxeti:Berhinger, Ecler..

Prodavam Cdj 100, 200 , 400 , 800 po mnogu povolni ceni, isto taka i ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

19 мај 09:11Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам