Ѓорче Петров
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zvucnici JBL Selenium 15" visokotonci Alien

Kontakt samo na Viber! Selenium 15ki cena 100e par Alien visoki c...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

12 јун 21:54Pioneer Cdj ( 100, 200, 400, 800 ) MIxeti:Berhinger, Ecler..

Prodavam Cdj 100, 200 , 400 , 800 po mnogu povolni ceni, isto taka i ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

19 мај 09:11Pioneer Ecler Numark Behringer

SE PRODAVA DJ OPREMA ITNOO!!! Pioneer Cdj 100/x2……………………….200Ꞓ Pione...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

20 фев 11:11Numark Mixtrack Platinum + orginal kufer

Jove - 076637790 - Skopje / Gostivar Numark Mixtrack Platinum + ...


14.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

02 сеп 17:41Pioneer DDJ WEGO

Се продава DJ Controller, Pioneer DDJ WEGO, претежно користен во дома...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

28 ное 11:30Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам