Гази Баба
Подкатегорија:
                   
10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Teniski reketi

Se prodavaat teniski reketi Povolni socuvani vo komplet so topcinja ...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

04 јун 16:15Teniski reketi HEAD i WILSON

Se prodavaat dva teniski reketi head i wilson Socuvani Sleduvaat i ...


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

02 јун 10:46PRODAVAM HEAD TORBA RANEC ZA TENISKA OPREMA

SKORO NOVA TORBA RANEC ZA TENISKA OPREMA


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Останато

30 мај 10:58Reketi za tenis

.


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

28 мај 13:20Teniski reketi

Se prodavaat teniski reketi Razlicna golemina i forma Sleduvaat i t...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

22 апр 11:05Reketi

Se prodavaat reketi so topcinja Razlicna golemina i boja Puma/Head ...


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

05 апр 20:41HEAD

Se prodava Head T.i51.00 vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

01 фев 21:29Тениски рекети

Се продаваат тениски рекети. Број за контакт:075 589 790


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Останато

10 мар 16:07Reket Wilson

reket wilson orginal dali 5 pati e igrano so nego


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

17 јан 15:15Babolat Synthetic Gut

Се продава жица за рекет (Babolat Synthetic Gut). Само мал дел од неа...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

03 сеп 12:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам