Кавадарци
                   
978 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 3.0 Quattro

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 2007 servisirano registrirano so zelen...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:06Промовирано

FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

FIAT 500 1.3M-jet 2008G OPREMA: PANORAMA KLIMA SERVO CITY VOLAN ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:12Промовирано

GOLF 5 1.9 TDI 2005 DSG AUTOMATIC

Moze zamena Se prodava Golf V 2005 godina REGISTRACIJA DO 19.12.202...


5.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.200 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:25Opel insignia

Kolata e vo odlucna sostojba Karoserija i motor perfekt Realni kilo...


6.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:06TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 D-4D

TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 D-4D 6stepen menuvac mnogu zacuvana! Redovn...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:14Audi A6

Se prodava Audi A6 2.7 132kw avtomatski menuvac so 8 brzini. Smeneti ...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:56OPEL INSIGNIA 2010 2.0 CDTI COSMO,NAVI

Full oprema, Bi-Xenon svetla (auto), kozheni sedista, klimatronik, pa...


7.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:16Opel Omega

Opel Omega 2.5 td. Telefon 072229215


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:50CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VCDI 163ks AUTOMATIC FULL

NOVA KOLA !!! 98.000KM !!! UNIKAT!!! CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VC...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00MERCEDES C250CDI 4MATIC AUTOMATIC FULL 2010GOD

MERCEDES C250CDI 4MATIC(204KS) AUTOMATIC FULL 2010GOD Kolata e mak...


13.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive 2011/2012god

Seat Ibiza 1.2 TDI ST Ecomotive -Година на производство : 2011 Прва...


5.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.900 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Audi A6 3.0 Quattro

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 2007 servisirano registrirano so zelen...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Toyota avensis d4d 2.0 2006god

TEL: 078213706 Klima ekstra Centralno zakluchuvanje Elektrichni st...


4.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00SEAT IBIZA 1.2 TDI EURO5

SEAT IBIZA 1.2 DIZEL 55KW UVEZENA OD HOLANDIJA 170 000 FULL OPREMA !!...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:54VW SHARAN 2.0 7SEDISTA

KOLATA E UVEZENA OD HOLANDINA 7 SEDISTA 150 000KM NAPRAVEN GOLEM MA...


14.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:54FORD FIESTA 1.6TDCI EURO5 -14

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 TDCI 70KW 95KONJA UVEZENA OD HOLANDIJA SO ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:54CHEVROLET SPARK 0.8I 52 KS 2008G REG SERVIS PERFEKTNO

PRED MESEC REGISTRIRANA SERVISIRANA KOMPLET (REBRES, VODNA PUMPA,MASL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:18  НОВ ОГЛАС

Se prodava Mercedes C220 CDI AVANTGARDE 2008 god.

Se prodava Mercedes c220 CDI Avantgarde!!! *godina na proizvodstvo ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:09Seat Ibiza 1.9tdi 2009 77kw 105ks

-Seat Ibiza- 1.9tdi 77kw 105ks Kilometri:178.000 menuvac: racen 5...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:06Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:06WV Golf Vll 1.6TDI 81kw 2015 Sportline Full Led/Navi/Koža

-Volkswagen Golf Vll motor: 1.6tdi 110ks menuvac: 6brzini gorivo: ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:06OPEL CORSA D 1.2 2007 GOD SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:40KIA CEED 1.6 CRDI 07 GOD FULL NOVA

SE PRODAVA KIA CEED PROIZVEDENA 2007 GOD 1.6 CRDI 66 KW SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:40OPEL.ASTRA SW 1.7 CDTI 07 GOD COSMO FULL

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTI PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:40OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2012 GOD FULL SERVISNA KNISKA NOVA KOLA

SE PRODAVA OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74 KW PROIZVEDENA 2012 GOD SO FULL OP...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:40MERCEDES ML 280 CDI FULL REGISTRIRAN SERVISIRAN

SE PRODAVA MERCEDES BENZ ML 280 PROIZVEDENO 2007 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:40OPEL CORSA D 1.3 multijet ECOFLEX 08 GOD FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 DIZEL PROIZVEDENA 2008 GOD. SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:40OPEL CORSA D 1.3 multijet 07 god. SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 DIZEL PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:40FORD C MAX 06 GOD 66 KW FULL

SE PRODAVA FORD C MAX PROIZVEDEN 2006 GOD 66 KW SO FULL OPREMA KL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:40FORD FOCUS 2.0 BENZIN ATEST PLIN 2010 GOD FULL

SE PRODAVA FORD FOCUS 2.0 BENZIN PLIN PROIZVEDEN 2010 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:40FIAT BRAVO 1.9 Multijet 2008 god.FULL

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2008 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:39OPEL CORSA D 1.3 multijet 2010 god FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET PROIZVEDENA 2010 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:39VW GOLF 1.6 FSI 85 KW FULL SERVISIRAN

SE PRODAVA VW GOLF 1.6 FSI 85 KW PROIZVEDEN 2005 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:39Fiat Uno 1.0 IE

Fiat UNO 1.0 IE 1998 Benzin PLIN Novi gumi Nov akomulator Central...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:38FIAT PUNTO EVO 1.3M-JET EURO 5 2010GOD

Se prodava Fiat Punto Evo 1.3multijet EURO5 proizvedeno 2010godina. ...


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:30  НОВ ОГЛАС

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PANORAMA

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA KEY LESS (Otklucuva/zaklucuva so ...


7.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.600 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:21Delovi za Mercedes C220 CDI 2006 FACELIFT

Delovi za Mercedes C220 CDI 2006 FACELIFT


77.757.761 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:07Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift)

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2012; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:43Ford Focus 1.6 TDCI-95 ks (Euro5)

Model:Ford Focus 1.6 TDCI-95 ks (Euro5); Godina:2012; Km:153.000; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:43Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback)

Model:Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback); Godina:201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:43CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba full oprema,dva k...


10.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:42Toyota Corolla 1984 oldtimer

Toyota Corolla 1984 godina zacuvana maksimalno, se e funkcionalno na ...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:40Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам