Кавадарци
                   
3088 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volkswagen Touareg 2012 V6 3.0

Se prodava Volkswagen Touareg 2012 3.0 V6 TDI 245ks / 180kw 233.300...


18.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 сеп 23:37Промовирано

Ford Focus 2.0 TDCI

FORD FOCUS 2.0 TDCI REGISTRIRAN CELA GODINA DO 28.07.2023 GODINA SO...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 сеп 20:05Промовирано

Mini Cooper 1.6

2003 godina 252 000 km Benzin/plin 1.6 motor 85kw Klima Greaci ...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

02 окт 13:26Промовирано

Se prodava Audi A6(3.0 quatro) 2007 godina

Se prodava Audi A6 S-line(3.0 quatro). Proizvedeno 2007 godina so pom...


4.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:16SKODA ROMSTER 1,2 2011 god.

Kolata e vo odlicna sostojba, so servis kniska uredna so garancija ....


4.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:13Fiat Bravo 16ki radkapni

Radkapnite se originalni za fiat bravo nov model cenata za kompletot ...


750 МКД
или предлог цена
Денес 12:10Audi A6 3.0 quattro

Se prodava Audi A6 vo super sostojba Kolata ima visoko nivo na opre...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:51Peugeot 308sw 1.6hdi 80kw 2010 REGISTRIRANO 6/2023

Peugeot 308sw 1.6hdi 109ks 2010 190.000km Registrirano do 06/202...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:33Opel Corsa D 1.3cdti 70kw 2012 Facelift (Euro5)

-Opel Corsa D Facelift- motor: 1.3cdti 95ks -EURO5- menuvac: 5brzi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:33385/65 22.5 POLOVNI GUMI

3 polovni kamionski gumi


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 11:30DERBI

Motorceto e vo top sostojba registrirano cela godina i napraven servi...


1.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:14ALuuminiumskii BANDAZI 16ki

ALuuminiumskii BANDAZI 16ki od AUDI so dve solidni gumi M+S drugite d...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
9.500 €
Денес 11:13Seat Ibiza 1.9TDI 105ks

Seat ibiza 1.9TDI 77kw 105ks 2008god so najvisoko nivo na oprema FR,...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:44Se prodava Kamioni

Scania R 420 2008 Mega reg do 26.8.23 Man TGA 18.440 2007 Mega reg d...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 10:32PEUGEOT 508 GT LINE 2.2 204 KS HDI 2012 GODINA LED/NAVI/KOZA

NOVA KOLA UNIKATEN MODEL PEUGEOT 508 2.2 GT LINE 204 KS AUTOMATIC...


11.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32Suzuki Ignis 1.3ddis Urban Terenec

Se prodava Suzuki Ignis 1.3 ddis proizveden 2006 godina Prekrasen ur...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:21Vw Caddy 1.9 TDI 2008 Patnicko

Se prodava VW Caddy Patnicko 1.9 TDI 75 ks Proizvedeno 12.2008 godin...


5.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:21FIAT PUNTO EVO 1.3 EURO5

FIAT PUNTO EVO 1.3 62 kw2011 GODINA UVEZENO OD HOLANDIJA OD OPREMA PO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20PEUGEOT 308 1.6 HDI

Uvezeno od Germanija i registrano Cela Godina 1.6hdi 80kw 2007 Godin...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20FIAT PUNTO EVO 1.3 EURO5

FIAT PUNTO EVO 1.3 DISEL 2011GODINA UVEZENO OD HOLANDINA OD OPREMA PO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20PEUGEOT 207 SW 1.6 PANORAMA

Pezo 207 1.6 HDi 2008 godina Uvezeno od Germanija so vozenje full opr...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20245/45 R17 CONTINETAL ZIMNI

245/45/17 zimni gumi ne se vozeni mnogu dosta se dobri moze da se vi...


160 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.000 €
Денес 10:08PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 92ks 2010

PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 92KS 2010/11 GODINA FULL MILLESIM 200 SPECIA...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.899 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:08Keder Guma

Se prodava keder guma za opel astra J


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 09:58Fiat Punto Evo 1.3 JTD-84ks (Euro5)

Model:Fiat Punto Evo 1.3 JTD-84ks (Euro5); Godina:2011; Km:151.000...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:56VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Euro 5-BlueMotion)

Model:VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Euro 5-BlueMotion); Godina:2012...; Km...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:56Seat Ibiza 1.2 TDI - 75 ks (Navi-Euro 5)

Model:Seat Ibiza 1.2 TDI - 75 ks (Navi-Euro 5); Godina:2011...; Km:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:56BMW 318D 2.0 - 143ks - (Euro 5-Facelift)

Model:BMW 318D 2.0 - 143ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2010; Km:167...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:56Delovi za ford mondeo

Se prodava delovi za ford mondeo 2.0 tdci 2006 god


57 €
или предлог цена
Денес 09:53SLEP SLUZBA

Slep sluzba 24/7 prevoz na koli kombinja i se ostanato cena po dogovo...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Шлеп служба

Денес 09:53Камион Volvo 440 euro5

Volvo 440 год. 2006 euro5 Кипер систем Голем сервис пред 30 000 k...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 09:43FORD FIESTA 1.1. 2017God

> 10 X AIR BAG > ABS, ESP, START-STOP > BORD KOMPJUTER > KLIMATRON...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:43OPEL ASTRA 1.7 DTI 75 KS 1999 GOD 132000 KM

OPEL ASTRA 1.7 DTI 75 KS 1999 GODINA 137000 KM SO OPREMA BEZ KLIMA ...


850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:35FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS 2009 GODINA FULL TOP SOSTOJBA

FULL OPREMA PERFEKTEN 100 % 204000 KILOMETRI ORGINAL GARANCIJA UVOZ ...


3.250 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:35FIAT PANDA VAN 1.3 M JET 69 KS 2007 GOD (3.5L NAFTA)

VAN N1 TOVARNO DVE SEDISTA PLUS PROSTOR ZA TOVAR 1.3 MULTIGET 51 KV ...


2.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:34TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136KS 4X4

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136KS 4X4 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)GOD; -F...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:14FIAT PUNTO EVO 1.4i 77KS (EURO5)

FIAT PUNTO EVO 1.4i 77KS (EURO5) -GODINA NA PROIZVODSTVO(2011)GOD; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:14OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS EURO5

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011)GOD; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:14FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 75KS

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 75KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)GOD;...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:13SEAT IBIZA 1.4 TDI 80KS

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2008)GOD; -FULL O...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:13MERCEDES C220 CDI 170KS (AVTOMATIC)

MERCEDES C220 CDI 170KS (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)G...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:13NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; -FU...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:13FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS (TITANIUM) EURO5

FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS (TITANIUM) EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:13Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам