Кавадарци
                   
954 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vw Passat 1.6tdi 120ks 2015 euro6

Se prodava vw passat 2015 godina Registriran do 07.2023 Napraven ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

26 ное 16:42Промовирано

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS

SUZUKI SWIFT 1.3 DIZEL2008G POMINATI 201 000KM SO SERVISNA KNISKA FUL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:29Промовирано

VW GOLF 7.5 1.6tdi 116ks 2018 167000km

Se prodava golf 7 Sega donesen od germanija so vozenje Ima pominato...


1 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
16 €
Кавадарци

Автомобили

27 ное 14:32Промовирано

Audi A4 1.8 Delovi

Se prodavat delovi za Audi A4 1.8 benzin Al bandasi 16ki


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:19Audi A4 1.9TDI 110KS Delovi

Se prodavaat delovi za A4 1.9TDI So odlicen motor,menjac,odlicni za...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:19Audi A4 1.6 97 Delovi!

Polovni delovi za a4 97 g.shiber plafon za shiber kompresor za klima ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:19Delovi audi a4 2.4 2.5

Polovni delovi za audi a4 2.4 benzin automatik menuvach odlicen I d...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:18Traktor porsche super export deluxe 329 old tajmer

Se prodava traktor porsche old tajmer so originalni delovi i solidna ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:59Skoda Oktavia 1.9 dti zamena za pokratko vozilo

Reg.zelen karton cela godina novi gumi servisirana sitni nadvoresni ...


4.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:59Se prodava Audi A4 2.0 2005g

Audi A4 2.0 2005g Napravena golem servis 12.2021 Registrirana do 30...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:35Ekstra cena za kes

071887507


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:35Mercedes A170

napraven golem i mal servis smeneta cela prednica i smeneti 4ri n...


2.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:22Se prodava Renaut 19 / се продава рено 19

Se prodava reno 19 benzin plin. Plinot ne e atestiran, kolata e pali ...


450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:50Fiat Doblo

Se prodava Fiat Doblo 1.6 MJet, kupeno 2012 godina vo AVTOMOBILE SK S...


7.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.800 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:48Pezo 307 20 hdi

PEZO 307 20 hdi 100 kw 136 ks 2004 g,registrirano,servisirano ,klimat...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:33Skoda Oktavija 19 tdi

Skoda Oktavija 19 tdi 66kw 90 ks 2003 god reg do 12m 23god so ful opr...


2.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:33Se prodava Audi A6(3.0 quatro) 2007 godina

Se prodava Audi A6 S-line(3.0 quattro). Proizvedeno 2007 godina so po...


4.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:09Audi Q7 4.2 s-line

Audi Q7 4.2 s-line quattro God:2013 Full oprema Registrirano ...


26.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:59Golf 4

Se prodava golf 4 1.9 Bez reg Klimatronik vo odlicna sostojba Smenet...


2.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:36Peugeot Partner

Se prodava peugeot partner 1.9d Kombiniran(Patnicko-Tovarno) Registri...


1.450 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:48OPEL CORSA 1.3 CDTI 90 KS 2008 GODINA

OPEL CORSA 1.3 CDTI 90 KS 2008 GODINA 204000 KM 6 BRZINI REALNI KIL...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:47  НОВ ОГЛАС

Delovi za Mercedes C220 CDI 2006 FACELIFT

Delovi za Mercedes C220 CDI 2006 FACELIFT


77.757.761 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:16Peugeot 407 2.0 HDI 100kw Bg tablicki

Se prodava Peugeot 407 Bez carina BG Tablicki Moze da se carini za...


2.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:16Се продава Хонда Цивик

Продавам Хонда Цивик 2.2 дизел Број за контакт 072-309-134 Колата е...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:54Mercedes E350 4matik 4x4 moze zamena

Se prodava mercedes E350 cdi 4x4 2010 godina odlicno socuvan 2 kluca ...


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:24***Dzip Ssang Yong Action 2.0 xDi***

Se prodava dzip SangYong(KOREJSKO PROIZVODSTVO) vo odlicna sostojba. ...


5.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00FORD FIESTA 1.1. 2017God

> 10 X AIR BAG > ABS, ESP, START-STOP > BORD KOMPJUTER > KLIMATRON...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.700 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Volkswagen Tiguan 2011

Se prodava Volkswagen Tiguan 2011godina garaziran,2 klucevi voziloto ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00OPEL GT

Voziloto e vo odlicna sostojba so 50000 km. 2.0 TURBO 265 KS Redok ...


13.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:34FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 GOD FULL

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.4 TDCI HDI PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:57SE PRODAVA SEAT ALTEA FULL PERFEKTNA

SE PRODAVA SEAT ALTEA 2.0 103 KW PROIZVEDENA 2006 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:57SKODA FABIA 1.2 HTP 06 GOD FULL

SE PRODAVA SKODA FABIA 1.2 HTP PROIZVEDENA 2006 GOD 55 KW SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:57POLOVNI VOZILA NA KREDIT C3 2010 GOD 1.1 FULL

SE PRODAVA CITROEN C3 1.1 PROIZVEDEN 2010 GOD SO FULL OPREMA KLIMA...


3.590 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:56FIAT BRAVO 1.9 multijet 08 GOD.FULL PERFEKTNO

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 88KW PROIZVEDENO 2008 GOD.SO FULL ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:56FORD FOCUS 1.6 HDI SW 2009 GOD TITANIUM FULL

SE PRODAVA FORD FOKUS 1.6 HDI 80 KW PROIZVEDEN 2009 GOD SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:56FORD FOKUS 1.6 HDI 08 GOD. 66 KW FULL

SE PRODAVA FORD FOKUS 1.6 HDI PEZO MOTOR 66 KW PROIZVEDEN 2008 GOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:55OPEL AGILA 1.3 multijet 2009 god FULL

SE PRODAVA OPEL AGILA PROIZVEDENA 2009 GOD 1.3 multijet 55 KW SO FULL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:55HONDA CIVIC 2.2 CTDI 07 GOD FULL

SE PRODAVA HONDA CIVIC 2.2 103 KW PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPREMA...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:55RENAULT CLIO 1.5 DCI 06 GOD FULL PERFEKTNO

SE PRODAVA RENAULT CLIO 1.5 DCI 59 KW PROIZVEDENO 2006 GOD SO FULL OP...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:55SEAT IBIZA 1.4 TDI 2010 GOD.FULL NOVA

SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.4 TDI PROIZVEDENA 2010 FOD 59 KW SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:55Opel insignia

Kolata e vo odlucna sostojba Karoserija i motor perfekt Realni kilo...


6.250 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:27Renault Megane 1.5 DCI -110ks (Facelift - LED)

Model:Renault Megane 1.5 DCI -110ks (Facelift - LED); Godina:2015……;...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:10Delovi za audi mercedes golf

Se prodavat delovi Audi a4 1.9tdi 131 pd Golf 4 1.9tdi 116 pd Opel...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:32Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам