Подкатегорија:
                   
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kosacki Aebi 70

Se prodavaat dve kosacki vo ispravna i odlicn sostojba, so fa bricki ...


5 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Земјоделски возила / Останато

28 јан 20:30Se prodava ili menuva za 4x4 so moja doplata 070561036s

Traktorot e registiran i mnogu zacuvan 45ks 3 klioa i mnogu moken


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Земјоделски возила / Трактори

20 мај 10:19Prodavam utovarac za trahtor

Prodavam utovarac za traktor komplet so se komandi creva korpa ima i ...


По Договор
или предлог цена
27 фев 20:37Baliracka Klas.

Se prodava baliracka Klas donesena od Italija.


1.400 €
или предлог цена
29 мај 11:33Traktor Landini RV-5000 special.

Traktorot e donesen od Italija,i e vo ekstra sostojba. CENA 2700e.


2.700 €
или предлог цена
22 мај 17:22FIAT 470 DT

Тракторот е донесен од Италија и е во екстра состојба. Може да се ви...


6.300 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Земјоделски возила / Трактори

15 мај 12:57Балирачка Клас донесена од Италија

Балирачката е во екстра состојба


1.650 €
или предлог цена
11 мај 12:29Imt 539 dve baliracki dve senosobiracki sonce..

Se prodavaat dve sncinja-senosobiracki ispravni..Dve baliracki vo odl...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Земјоделски возила / Трактори

09 ное 12:22Traktor IMT 539

Se Prodava Imt 539 86god vo odlicna sostojba


3.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Земјоделски возила / Трактори

05 окт 13:31Kombajn zmaj 133i132vrekjari

Se prodava at dva kombajni vrekjari spremni za sezona tel za kontakt ...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Земјоделски возила / Комбајни

28 мар 09:01Prodavam poloven eden plug so nosac

Se prodava poloven plug so nosac,nisko klirens so zdrav list i prav n...


4.000 МКД
или предлог цена
27 фев 19:31INTERNACIONAL

Се продава трактор INTERNACIONAL во добра состојба. За подетални инфо...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Земјоделски возила / Трактори

26 дек 09:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам