Подкатегорија:
                   
7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кислородна боца / Kislorodna boca

Боцата не е користена комплет со си маска за дишејње Боцата е полна ...


29.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:53Aparat za KP,Laringoskop,Oftalmoskop,Otoskop i dr.

Prodavam skoro novi: Fiksen aparat za KP 90 Evra, Laringoskop 180 Evr...


1 €
или предлог цена
23 јун 22:03Се продава чизма за имобилизација на скочен зглоб

Се продава нова чизма за имобилизација на скочен зглоб.


3.800 МКД
или предлог цена
21 мар 19:13Дигитален инфраред термометар - СУПЕР ЦЕНА

НАЈДОБРИ ЦЕНИ - ТОП ПОНУДА!!! Одличен избор на дигитални инфраред те...


749 МКД
или предлог цена
17 авг 13:07Neupotreben elektricen medicinski krevet so vazeckagarancija

Se prodava neupotreben elektricen medicinski krevet so 3 funkcii i po...


800 €
или предлог цена
14 сеп 22:43Elektricen Medicinski Krevet

Prodavam elektricen medicinski krevet so 3 funkcii, so elektricno pod...


40.000 МКД
или предлог цена
11 фев 15:48Stomatoloski kompresor Ultra thin, mobile & silent

FINI profesionalen Compressor STOMATOLOSKI za Zabari i Zabni tehnica...


27 сеп 03:05Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам