Гевгелија
                   
334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Hyundai Tucson 4x4 2000cc

Voziloto od dodatna oprema ima se. Klima ispravna Greaci na sedista...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:56FORD ESCAPE 4X4 AVTOMATIK

Voziloto e vo perfektna sostojba Registrirano cela godina, novi gumi...


5.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:41SEAT IBIZA 1.4 TDI ODLICNA

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano do 12/2023. Novi gumi ...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:41Seat Leon Registriren

Seat Leon REGISTRIREN GE tabli 1.9tdi 81kw 110ps 2002godina Motor...


2.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:48  НОВ ОГЛАС

Golf 5

Kolata e so 1.4 fsr motor pali vozi regestrirana so full oprema greac...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:37Opel Vectra C Karavan 1.9 cdti

ITNO ITNO ITNO ITNO Se prodava Opel Vectra c karavan 2004 god. 1...


2.600 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:24Opel insignia 2.0 cdti 2009/2010

Prodavam socuvana servisirana insignia, odlicno raboti, ne trosi gram...


7.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:09Se prodava Golf 5 1.9 TDI neuvezuvan

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 2006 godina,neuvezuvan,vtor sopstvenik so r...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:39Daewoo Nexia 1.5

Prodavam Daewoo nexia 1.5 benzin redovno servisirena registrirena do ...


1.050 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:24  НОВ ОГЛАС

Seat Ateca 1.6 TDI 85 KW 2019

Odlichno vozilo, proizvodtstvo 2018, prva registracija 2019, registri...


17.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
17.800 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00SMART FORTWO 0.800 CDI DIZEL 2009 GOD. SERVISNA KNISKA

SMART FORTWO 0.800 CDI 2009 GOD. 2 KLUCA, NOVI GUMI, SERVISNA KNIS...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:10OPEL CORSA D 1.3 CDTI EURO 5

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 75ks. 2012god. UVEZEN OD ITALIJA PLATENI SITE ...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:10VW GOLF 61.6TDI 25.7.2011 77kwSERVISNA

VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6 TDI 77kw 182000k 25.07.2011g uvoz it. ser...


7.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:13CITROEN BERLNGO 1.6hdi 66kw 2009g servisna

citroen berlingo 1.6hdi 66kw naj ubaviot motor 2009g servisna istorij...


5.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:13Citroen C3 Picasso 1.6hdi 80kw 2010g servisna

Citroen c3 Picasso 1.6 hdi 80kw 2010g voziloto poseduva servisna isto...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:13FORD B-MAX 1.0 benz 74kw 130000k servisna

FORE B-MAX 1.0 benz 74kw 23.10.2012 130000k servisna istorija vozilo...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:13OPEL MERIVA 1.4 t 2011g servisna istorija

opel meriva 1.4 benzin 12.12.2010g voziloto e od direkten ivoz 🇨🇭�...


5.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:13PEUGEOT 207 1.6hdi 80kw 2007g servisna

pezo 207 1.6hdi direkten uvoz it.voziloto e od direkten uvoz it i e k...


3.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:13VW GOLF 7 1.6TDI 2015G 116KS SERVISNA

vw golf 7 1.6 tdi 2015g napraven golem servis na 190.000k vo start d....


11.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 21:12VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion , (110 ks) 2014 God.

Се продава VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion, произведена 2014 ...


11.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 18:06Golf 5 1.9 TDI

Golf 5 1.9tdi 2006 Registrirana✅ Zelen karton✅ Novi gumi✅ Dva kl...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 16:37VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI *2007g *212.000km *51kW *4600€ Возилото има носи...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 13:25VW Volkswagen Polo

Ви треба мал градски автомобил, но сакате да биде бензинец, економиче...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 13:24Opel Meriva 1.7CDTI

⚡⚡⚡Opel Meriva 1.7CDTI ⚡⚡⚡ Моќна, самоуверена, економична! ⚡ 2004g ...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 13:21Citroen Berlingo 1.6HDI

Citroen Berlingo 1.6HDI - 2011g. - 66kW, - 245.000km. - 477кг. но...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 13:21Se Prodava vozilo

Se Prodava BMW X3 ili zamena za poeftino vozilo


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 12:41Mercedes CLS 350 CDI

-Soncev Krov -Tempomat,(+Distronic) -Climatronik Dvoozonska -Koža ...


20.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
20.500 €
Гевгелија

Автомобили

26 мај 10:06Passat B6 TDI 2.0 DSG

Се продава Passat B6 2.0TDI/16v- DSG 2007 година,регистриран до 02/20...


5.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.400 €
Гевгелија

Автомобили

26 мај 07:05Golf 7 2017

2.0tdi 150ps DSG Bluemotion Drive assistent Cruise control Sta...


18.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
20.500 €
Гевгелија

Автомобили

25 мај 23:04Citroen C3 1.4hdi 2007g

Се продава citroen c3 1.4hdi -Сменет сет кумплуг Регистрирана до 12...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 22:22VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI Возилото е во перфектна состојба. Цената е без вк...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 08:16Peugeot Bipper 1.4HDI

Peugeot Bipper 1.4HDI - 2008g, - 50kW, - 209.000km. - 635кг. носи...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 07:53Ford Fiesta ST 2.0i

Ви треба градски автомобил, но сакате да биде брз, забавен и возбудли...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 07:52Mercedes E220 97 god full oprema

Mercedes E220 97 god so full oprema INFO NA TEL. 078 229 255


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 мај 19:12Mercedes E200 98 god

Mercedes E200 vo dobra sostojba, klima el. na prozori , centralno , a...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 мај 19:12Fokus

Ford fokus 1.6 benzin registriran do 6/23 (moze i zamena).Kontakt tel...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мај 00:39Kia pikanto

Kia pikanto 1.0 benzin-plin atestiran.Kolata e 2010 godina registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мај 00:38Opel Astra H 1.7CDTI

Se prodava Opel Astra H 1.7CDTI 74KW 2005godina Voziloto e vo odli...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мај 00:09Bmw X3 3.0d X Drive 4x4

BMW X3 3.0d X DRIVE-4x4 Exclusive...


22.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 мај 15:08Opel insignia

Opel insignia 2.0 170ks Matrix svetla Digitalna tabla Bose ozvucuvanj...


20.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 мај 13:18Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам