745 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja so prekrasen dvor

Telefonski Broj: 076263269 Ili VIBER Broj (Germanski broj) : +4917...


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 18:57Промовирано

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 13:00Промовирано

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 авг 15:41Промовирано

Prodavam niva

Se prodava niva vo s.Sojaklari mesto vikano Jarbas nivata e 2klasa kp...


3 €
или предлог цена
Денес 20:10Niva vo Otovica

- Нивата е градежно земјиште- беше 4300м2, еден плац веќе е продаден...


12 €
или предлог цена
Денес 15:07Plac vo otovica

Prodavam placevi vo Otovica Najmala povrsina e 500m2


12 €
или предлог цена
Денес 15:07Niva vo Otovica

Nivata e na prekrasno lokacija Ima imoten list


10 €
или предлог цена
Денес 15:07КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 13:00Deloven prostor od 32m2

Se prodava deloven prostor od 32m2 na dva sprata kompletno renoviran ...


20.000 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 12:47Se iznajmuva apartman

Se iznajmuva apartman opremen . Cenata za eden den 30 evra od d...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 12:40Се продава хала 1250 м2

Хала 1250м2 со двор 350м2 . 400евра М2 индустриска плоча и висина 10...


400 €
или предлог цена
Денес 12:40Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 11:25prodavam kukja vo dvorovi so garazha

se prodava kukja vo dvorovi pred galerijata kukjata e za rushenje ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 10:50STAN.VO VELES.SE NOVO.NOVA GRADBA.SE PRODAVA 70.KVADRATA

STAN VO VELES..SE PRODAVA 70.KVADRATA..SE NOVO NOVA GRADBA..BUKVALNO...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 10:35Се продава куќа на којник во близина на мегдан (со гаража)

Се продава куќа на којник во близина на мегдан (пристап со возило до ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 10:21IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 09:03se prodava niva 22000 kvadrati i 3000 kvadrati

se prodava niva veles pogodna i za vinarija a I za fotovoltaicni kol...


2 €
или предлог цена
Денес 06:48Се продава семејна куќа

Се продавa семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на м...


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 00:37NIVA-PLAC vo OTOVICA

OTOVICA mesto TARABA 3.300 m2 SE IZNAJMUVA PRVENSTVO ZA SOLARNI PAN...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:37Dukan vo centar na Veles

Se izdava dukan vo centar, povolno!


1 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 21:12Se izdava dukan vo trgovski na sprat

Renoviran dukan na sprat vo trgovskiot pogoden za frizerski salon Ka...


6.000 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 21:06АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ВЕЛЕС Се продава плац со стара куќа на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:03АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ВЕЛЕС Се продава плац со стара куќа на...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 21:02Izdavanje stan

Se izdava stan vo Veles, namesten


100 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 19:20Куќа во Велес (П+2)/ Три посебни влеза

Куќата се наоѓа на влезот на Велес и е П+2 спрата. Секој спрат е по о...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 18:37Се изнајмува куќа во центар на Велес

Се изнајмува куќа во центарот на Велес, на улица Петре Алчев 28. Куќа...


100 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 15:51se izdava stan

Izdavam namesten stan na odlicna lokacija …


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 15:35Se prodava gradezno zemjiste vo Veles - Rechani

Се продава неизградено земјиште во КО Велес непосредно до хотелот Гар...


65.000 €
или предлог цена
Вчера 14:42Prodavame placevi na Vardar,Sopot,idealni za vikend kukji

За живеалиштето Плац Локација Велес Se prodavaat idealni place...


19.000 €
или предлог цена
Вчера 14:40Izdavanje apartman stan za ednodneven prestoj veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles celosno opremen nov...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 14:37SE PRODAVA STRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 100METRI KVADRAT...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 12:49Плац-Лозје кај раскрсницата за Штип и Скопје—Сирката

Се продава старо лозје одма над раскрсницата за автопатот за Скопје и...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 12:34СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 11:20Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 10:04Se prodava dukan

Se prodava dukan na odlicna lokacija so razraboten biznis i moznost z...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 06:47Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 06:47Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 04:35Vikendica vo nas.Recani

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ...


25.000 €
или предлог цена
29 сеп 21:42Се продава куќа

Се продава куќа на улица Богдан Каракостев бр.167. Куќата е тврда гра...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 сеп 21:36Izdavam lozje niva mesto javor prilepski pat odma do patot

Izdavam niva lozje mesto javor odma do patot e prilepski pat nakaj f...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 20:07Baram limena garaza

Baram da kupam limena garaza , pod uslov da ne e skapana i da ima dol...


1.111.111 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

29 сеп 19:25deloven prostor vo industriska zona UZUS

Се изнајмува деловен простор на спрат во индустриска зона УЗУС (спрот...


2 €
или предлог цена
29 сеп 18:52deloven prostor kaj UZUS

Се издава деловен простор, магацински простор на приземје во индустри...


2 €
или предлог цена
29 сеп 18:52Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам