Подкатегорија:
                   
97 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Клуб маса

Продавам од полно дрво клуб маса 120 х 64 х 51. Klub masa


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 19:28Bela klub masa

Klub masa od drvo i iverka, odlicna sostojba Dimenzii 100x50


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Маси

22 сеп 17:05Se prodava komoda

Se prodava socuvana komoda, liceto e od cisto masivno drvo dolzina 17...


90 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
100 €
21 сеп 10:11Regal od mediapan

Se prodava regal od mediapan 240×210 mnogu socuvan cena 7000den Broj ...


7.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:48SE PRPDAVA KOMODA 2 GODINI STARA BEZ GREBANICA - 15.000 DEN

SE PRPDAVA KOMODA 2 GODINI STARA BEZ GREBANICA - 15.000 DENARI SE FU...


15.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 12:43Dvosed i fotelja

Se prodavat dvosed i fotelja vo super sostojba. Samo mu treba edno do...


3.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Двоседи

09 сеп 18:04Regal od cisto drvo

Se prodava regal od cisto drvo na tri dela mnogu socuvan cena po dogo...


По Договор
или предлог цена
09 сеп 03:17Regal od cisto drvo

Se prodava regal od cisto drvo regalot e socuvan prava antika moze i ...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 13:47Trosed dvosed

prodavam dobro socuvan Trosedot i dvosed trosedot se pusta i za spie...


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Троседи

07 сеп 16:34Plakar za dnevna soba i hodnik

Prodavam komoda za dnevna soba Siva ì bella boja Dozhina 280 cm Dlab...


30.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 10:44Klub masa

Prodavam klub masa kako nova medijapan


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Маси

07 сеп 00:05Regal od mediapan

Se prodava regal od mediapan mnogu socuvan vredi dase vidi cena po do...


120 €
или предлог цена
06 сеп 18:44Komoda za TV

Komoda za tv vo dobra sostojba Kontakt samo na ovoj broj: 072 278 851...


1 МКД
или предлог цена
05 сеп 20:06Работни бироа, кујни, комоди

Правиме кујни, комоди, плакари и останати предмети од иверка и медија...


1 €
или предлог цена
03 сеп 19:56Drveni izrabotki od sekakov vid

Izrabotuvam drveni izrabotki bilo sto da bide: kreveti, masi, stolcin...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 20:10Unikatna drvena zakacalka

Racna izrabotena ubava zakacalka


6.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 20:10Garnitura, krevet, trosed, dvosed, fotelja dnevna

Itno Cena po dogovor barajte na ovoj broj 071 256 153 +389...


1 €
или предлог цена
25 авг 19:33Fotelj MEBEL VI фотељи МЕБЕЛ ВИ

Се продаваат “ фотељи МЕБЕЛ ВИ модел не користени Цена 3000 денари и...


3.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Фотељи

22 авг 07:47СЕ ПРОДАВА ПОВОЛНО КОМПЛЕТ ГАРНИТУРА ЗА СЕДЕЊЕ

Се продаваат два четвороседи и две фотељи за седење од Simpo-Vranje. ...


По Договор
или предлог цена
17 авг 09:38Се продава намештај/ Se prodava namestaj

Prodavame garnitura i terpezarija, kako novi. Cena spored dogovor.


По Договор
или предлог цена
14 авг 01:17Гарнитура

Продавам гарнитура не е користено многу(како нова) Купено пред две го...


270 €
или предлог цена
03 авг 14:13Ziden casovnik so forma na drvo

Nov nekoristen Raboti so karbonski baterii


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Останато

01 авг 16:59SPALNA / Lulacka do 300 kg izdrzlivost

Ime na productot : Lazy Bed Koala Capacity : 300 Kg Made in Turkey ...


23.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Останато

15 јул 10:15Prodavam Plakar Komoda Terpezarija so 6 stolici Masa

Prodavam Plakar Komoda Terpezarija so 6 stolici Masa


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Троседи

07 јул 14:09Stakleno postolje za TV

Se prodava staklena masa, komoda za TV. Postolje so çetiri nogarki ma...


2.000 МКД
или предлог цена
25 јун 11:47stan vo topansko

se prodava stan vo topansko prizemje 2 spalni sobi salon so kujna ...


63.000 €
или предлог цена
15 јун 20:46Kozna garnitura

Prodavam kozna garnitura kupena pred 10 god 2500 evra socuvano


7.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Троседи

12 јун 21:49Kauci

Se prodavaat dva kauci mnogu socuvani ne se na mehanizam na vlecenje ...


6.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Троседи

12 јун 14:52Agolna garnitura Jysk

Se prodava skoro nova agolna garnitura od Jysk, bez fioka i bez spust...


250 €
или предлог цена
26 мај 17:37Garnitoura dvosed Eftino

Ke se zima novo sve se prodava cena po dogovor Moze zamena za telefon


4.000 €
или предлог цена
22 мај 11:19Kompletna dnevna soba

Prodavam kompletna dnevna soba: regal, trosed, dvosed, taburetka, mas...


100 €
или предлог цена
16 мај 13:56Niski stolcinja stol

Odlicna sostojba Cenata e za eden


300 МКД
или предлог цена
15 мај 23:48Retro regal/ vitrina vo odlicna sostojba od prv sopstvenik

Retro regal, socuvan kako nov. Barajte na broj 078 282 078


200 €
или предлог цена
06 мај 00:29Продавам маса и столици

Продавам трепензариска маса со шест столици.


50 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Маси

15 апр 10:03Garnitura za sedenje so fotelja

Garnitura za sedenje so fotelja 077/888-757


70 €
или предлог цена
11 апр 20:24- 44% сандаче за кондури,ормар за чевли,шкаф за чевли

Намалување од 44 % на сандаче за кондури,ормар за чевли,шкаф за нчевл...


6.600 МКД
или предлог цена
27 мар 17:14Se prodava Trosed 4 fotelji 2 stolici 2 masicki

Trosed 4 fotelji 2 stolici 2 masicki


850 €
или предлог цена
01 мар 07:52garnitura

se prodava 3+3+1 broj. 072 767 649


450 €
или предлог цена
16 фев 16:30Program plakar

Plakarot e koristen no e odrazavan I e skoro ko nov


7.000 МКД
или предлог цена
21 јан 16:57ITNOO se prodavata dve garnituri

ITNOO se prodavata dve garnituri so prodolzenie zaedno so trosed bord...


По Договор
или предлог цена
15 јан 13:28Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам