830 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Garsonera

Se prodava garsonera vo senjak 4 vo zoltata zgrada na 3ti sprat, na p...


18.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.500 €
Штип

Станови

23 јун 16:58Промовирано

Farma Vikendica

Se prodava farma (stala) vo s.Sudik -Farma 200m2 -Plemja 200m2 -Ko...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 08:51Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
Денес 07:40Куќа издавам под кирија

Издавам стара куќа под крија моб.078390457


3 €
или предлог цена
Денес 07:39Продавам гарнитура зачувана

Продавам гарнитура тросет двосед фотеља и табаретка зачувани поради с...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 07:39Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:50Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:54Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
Вчера 17:04Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


13.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 €
Вчера 13:00Деловен простор во центар на Штип (промаја)

id: rb1047/ива лола рибар 71 штип македонија 500€/месец https://we...


500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se izdava renoviran stan

Se izdava renoviran stan vo Stip


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 11:01Se PRODAVA STAN VO MLEKARA DO ANGELS KAFE

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:45Dukjan / Kancelarija

Se izdava dukjan pozadi trgovski centar na prvi sprat, pogoden za kan...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 09:31Se iznajmuva kompletno namesten Stan

Se izdava kompletno namesten Stan,stanot se naogja kaj policijata nad...


280 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 09:30ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:18SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Вчера 08:16Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во М.В. рибник, КО Штип 6, со површина 1...


5 €
или предлог цена
Вчера 04:32Niva za plac na Balkanska

Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno,mozna...


5 €
или предлог цена
Вчера 04:31se prodava sprat od kuca

sprat od куќа 100 kvadrata (kompletno renoviran) i prizemje 35 kvadra...


1 €
или предлог цена
25 јун 23:52Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
25 јун 23:49Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
25 јун 19:50Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
25 јун 19:50SE PRODAVA KUKA

Itno se prodava !


150.000 €
или предлог цена
25 јун 17:23Se izdava namesten stan vo 8-mi noemvri

Се издава стан 60 квадрати со локација во населба 8ми ноември. Одгова...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 јун 15:29SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
25 јун 13:28Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
25 јун 12:41Продавам дуќан

Продавам дуќан од 60 м2 со дополнителни 15 м2 магацински простор. Дуќ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

25 јун 10:49Izdavam Garaza vo Senjak Povolno

Izdavam planska garaza vo Senjak ul Nobelova vo prviot red odma naspr...


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Гаражи

25 јун 09:37Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


35.000 €
или предлог цена
25 јун 09:37Kupuvam stan do 35 000 evra

Kupuvam stan do 35 000 evra


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 јун 23:45Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


1 €
или предлог цена
24 јун 23:37Se prodava deloven prostor vo centarot na gradot

Se prodava deloven prostor so vkupna povrsina od 144 m2 i visina od 3...


1.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 јун 21:12SE IZDAVA STAN ZA STUDENTKI VO 8mi Noemvri

Stanot e pogoden za 4 lica. Ima klima, LCD TV, peralna, novi elektri...


200 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 јун 17:22se prodava niva

Se prodava niva na 20km na kluckata Negotino-Radovis na krivinata odm...


1 €
или предлог цена
24 јун 15:09SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdava stan vo centarot na gradot,pogoden za studenti ili vraboten...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
111 €
Штип

Станови

24 јун 13:51Kuka so prekrasna mestopolozba

Kvalitetno nova izgradena kuka idealna mestopolozba na samo 3 km od c...


125.000 €
или предлог цена
24 јун 11:44se izdava dukan vo stog centar

Odgovara na potrebite za site dejnosti.Na 50 m od plostadot, 30+30m2


250 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 јун 10:19Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
24 јун 10:02АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА - нов

СЕ ИЗДАВАТ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИ ОД 180м2 90м2 86м2 уредување по ...


10 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 јун 08:29Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
24 јун 07:46Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
23 јун 23:53Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам