Штип
                           
264 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Garsonera

Se prodava garsonera vo senjak 4 vo zoltata zgrada na 3ti sprat, na p...


18.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.500 €
Штип

Станови

23 јун 16:58Промовирано

Се продаваат станови во нова зграда во изградба

Шифра:PP1074 Се продава нов стан на одлична локација во Центар на Шт...


850 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 09:36SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdava stan vo centarot na gradot,pogoden za studenti ili vraboten...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
111 €
Штип

Станови

Вчера 21:22Se izdava renoviran stan

Se izdava renoviran stan vo Stip


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

26 јун 11:01Se PRODAVA STAN VO MLEKARA DO ANGELS KAFE

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 јун 10:45Se iznajmuva kompletno namesten Stan

Se izdava kompletno namesten Stan,stanot se naogja kaj policijata nad...


280 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 јун 09:30Se izdava namesten stan vo 8-mi noemvri

Се издава стан 60 квадрати со локација во населба 8ми ноември. Одгова...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 јун 15:29Kupuvam stan do 35 000 evra

Kupuvam stan do 35 000 evra


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 јун 23:45SE IZDAVA STAN ZA STUDENTKI VO 8mi Noemvri

Stanot e pogoden za 4 lica. Ima klima, LCD TV, peralna, novi elektri...


200 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 јун 17:22Se Prodava Garsonera

Se prodava garsonera vo senjak 4 vo zoltata zgrada na 3ti sprat, na p...


18.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.500 €
Штип

Станови

23 јун 16:58Stan PRODAVAM-IZNAJMUVAM

Predmetnata nedviznost (Stan) e so povrsina od 62 kvadrati stanben pr...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

23 јун 13:03Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


21.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
22.000 €
Штип

Станови

23 јун 07:32Se prodava stan vo centarot na gradot

Se prodava dvosoben stan na ul. Vera Ciriviri br. 29 vednas pozadi zd...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

22 јун 14:50Се издава стан во 8ми Ноември

Се издава стан во 8ми Ноември 65м2, две спални соби со по два кревети...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 јун 20:00PRODAVAM STAN

Renoviran bez potreba od dopolnitelni investicii. Odlicna lokacija I ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

21 јун 19:13Se izdava mini apartmance

Prostorot se naoga nad bibliotekata,vo blizina na bolnicata.Raspolaga...


4.500 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

20 јун 19:42Се издава стан во Штип (ЦЕНТАР)

Се издава реновиран стан во центарот на Штип (Плоштад Слобода) на прв...


225 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 јун 11:37Се издава реновиран и наместен стан

Станот е комплетно наместен и реновиран, располага со ходник, дневна ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

19 јун 19:32купувам стан во Штип kupuvam stan vo Stip

барам да купам стан во Штип (на приземје, први или втори спрат). и...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 јун 17:45Prazen Stan - IZNAJMUVAM

Se iznajmuva mnogu ubav Stan vo odlicna sostojba. SAMO za seriozni li...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

19 јун 17:29BARAM STAN POD NAEM. PRAZEN. NE NAMESTEN.

Барам да изнајмам стан,нов или по нов, не е важна квадратурата, празе...


100 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 јун 11:29PRODAVAM ILI MENUVAM KUKA

PRODAVAM ILI MENUVAM KUKA NA EDEN KAT OD 100M/KV I DVORNA POVRŠINA OD...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 јун 01:57Se prodava stan

Se prodava stan na visoko prizemje, nov, odlicna termoizolacija, zgra...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 јун 20:13Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

16 јун 08:59Se izdava stan

Se izdava stan vo centarot na gradot Broj za kontakt 075542340


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 јун 21:17KUPUVAM GARSONJERA

BARAM DA KUPAM GARSONJERA, CENA PO DOGOVOR VO ZAVISNOST OD MESTOPOLOZ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

15 јун 12:17Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строг центар на Штип од 100 м квадратни. Цена за ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

14 јун 11:43SE IZDAVA GRASONJERA

SE IZDAVA GRASONJERA KOJA SE NAOGA VO SENJAK 4, PLAVA ZGRADA SPROTI T...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

13 јун 08:04Se izdava nov stan vo centarot na Stip

Se izdava nov stan vo centarot na Stip so povrsina od 58 m2 + podrum ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 јун 11:30KUPUVAM GARSONIERA VO STIP

Baram pomal stan ili garsoniera, prednost ima naselba senjak ili bli...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 јун 21:48Се издава 3 собен наместен стан

Се издава 3 собен наместен стан во Сењак 2, Штип.


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

09 јун 00:37Se prodava dvosoben stan

Se prodava dvosoben stan na ul Vanco Prke, nad Hal Banka, vtori sprat...


48.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

08 јун 11:34Se izdava stan

Se izdava Nenamesten stan vo centar komletno renoviran na 2 ri kat po...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

07 јун 20:40izdavam namesten stan vo strog centar, kaj "promaja"

Stanot ima 3 prilicno golemi sobi , hodnik,terasa i wc . Stanot gi im...


200 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 јун 10:29IZDAVAM STAN VO STIP 100 kvadrati

Издавам спрат од нова куќа, наместен со сите услови за живеење. Дн...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јун 08:13Издавам наместен стан,брзо се затоплува,во поволн состојба

Издавам стан во строг центар на Штип кај "промаја". Станот има 3 голе...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

05 јун 12:08Se izdava stan

Cena po dogovor Tel:078297921


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

01 јун 22:10Супер нов стан во центарот на Штип

id: sa1046/добре радосављев, штип македонија 85000€ description с...


85.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 јун 09:08se izdava namesten stan vo Porta Prolet Stip

kompletno namesten stan vo zgradata Porta Prolet vo Stip greenje/lad...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 мај 13:00Kupuvam stan do 50m2

Kupuvam stan do 50 m2 samo ne garsonjera


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 17:05IZDAVAM NAMESTEN STAN ZA KANCELARISKI PROSTOR

Се издава или продава полунаместен стан за канцелариски простор во ст...


275 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 мај 09:51Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам