345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Електричен радијатор

Се продава електричен радијатор.


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:16Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650m

BUSIME BUNARI.Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650metri...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:35SOLAREN URED ZA SASTITA OD PODZEMNI STETNICI KRT SLEPO KUCE

SOLAREN EKOLOSKI URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI GRIZACI KRT ,SLEPO KUCE ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:10RIDDEX PLUS - EKOLOSKO SREDSTVO ZA SASTITA OD RAZNI STETNICI

RIDEX PRO PLUS - E NOV ELEKTROMAGNETEN URED ZA EKOLOSKA ZASTITA OD RA...


500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

Вчера 12:09Bakaren kotel i bakarna tepsija

Se prodavaat bakaren kotel od 30l i bakarna tepsija. Tel za kontakt 0...


По Договор
или предлог цена
27 ное 22:28ДЕТЕКТОР МЕТАЛ, ДРВО И КЕБЕЛ ПОД НАПОН

Детектор за метал дрво и напон. Детектира до 5 см длабочина во ѕид, ...


2.500 МКД
или предлог цена
27 ное 18:08Klupa zavarena

Klupa za sedenje i za razni nameni Razlicni celicni profili i debeli...


5.000 МКД
или предлог цена
27 ное 12:52НОВ НЕКОРИСТЕН МИЈАЛНИК

ДИМЕНЗИИ 140/ 50 ЦЕНА 50 ЕУР ТРАЈЧЕ 078-274-820 078-274-820


50 €
или предлог цена
27 ное 11:59Novo spore kamin

Novo 250evra


250 €
или предлог цена
27 ное 11:44ELEKTRICNO PARNO KOMPLETNO SO 84 REBRA RADIJATOR

ELEKTRICNO PARNO KOMPLETNO SO 84 REBRA RADIJATOR


1.000 €
или предлог цена
26 ное 13:22Sporet na drva

Sporet na drva Metalec, ispraven, funkcionalen, zacuvan....


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
26 ное 10:00RIDDEX PLUS - EKOLOSKO SREDSTVO ZA SASTITA OD RAZNI STETNICI

RIDEX PRO PLUS - E NOV ELEKTROMAGNETEN URED ZA EKOLOSKA ZASTITA OD RA...


500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

25 ное 21:15SOLAREN URED ZA SASTITA OD PODZEMNI GRIZACI I STETNICI

SOLAREN EKOLOSKI URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI GRIZACI KRT ,SLEPO KUCE ...


1.200 МКД
или предлог цена
25 ное 21:14EKOLOSKI SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI STETNICI

- PRODAVAM EKOLOSKI SOLARNI ULTRAZVUCNI UREDI ZA ZASTITA OD POVEKE P...


1.000 МКД
или предлог цена
25 ное 12:20PROZOR 60X140

Se prodava nov prozor 60/140 nov Lesna- Slovenija so termopan staklo


5.000 МКД
или предлог цена
25 ное 07:44Zacuvani dupli drveni prozori so vnatresni venecijaneri

Продавам зачувани Дрвени прозори, со дупли крила и дупли стакла и вна...


1.500 МКД
или предлог цена
23 ное 19:42NOV Alarm so nadvoresna sirena / Аларм

PRAKJAM PO KARGO Prodavam nov alarm za vleguvanje so digitalen kod...


23 ное 12:15NOV mal kufer / куфер - VAULTZ

PRAKJAM PO KARGO Prodavam mal kufer za skladiranje ili nekoja drug...


40 €
или предлог цена
23 ное 12:14Sedmosed garnitura/седмосед гарнитура

Се продава седмосед во солидна состојба, со механизам за спуштање. И...


4.500 МКД
или предлог цена
22 ное 15:11Алуминиумски излог

Алуминиумски излог со термопан стакло користен 2 год.,со димензии:вис...


40.000 МКД
или предлог цена
22 ное 10:39Столни ламби

Немат гребнатина никаде.исправни Големата повеке од 80 см и мaла о...


700 МКД
или предлог цена
21 ное 14:05Нови фротирани чаршафи

Фротирани чаршафи нови неупотребувани и неотпскувани. Подебел фротир ...


600 МКД
или предлог цена
21 ное 14:04Се што е на сликите за 7500 ден

Прв сопственик на спалната. Се продава поради преселба. Оквир за крев...


7.000 МКД
или предлог цена
21 ное 14:03Печка на дрва КАЛОРЕКС 85 ПЛАМЕН

Шпоретот е одличен,малку користен,супер грее,штедлив и убаво пече фур...


1 МКД
или предлог цена
21 ное 07:57Бетонски чешми корита

Бетонски чешми корита 2500ден без превоз! Секоја чешма иде комплет со...


2.500 МКД
или предлог цена
20 ное 12:03Bekaton plocki moze zamena

Bekaton plocki 8cm so sertifikat ne koristeni novi, mozna e samena


1 МКД
или предлог цена
20 ное 12:02Aparat za pravenje leb TEFAL

Koristen 10tina pati


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
19 ное 17:58Zenska detska soba

Se prodava komplet detska soba, izrabotena od farban mdf. Krevet. B...


18.000 МКД
или предлог цена
19 ное 14:50Rabotna plotna egger H3730

Se prodava rabotna plotna egger H3730 nova nekoristena 165cm


3.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

19 ное 14:50Detska soba

plakari 3, zakacalka i fiokara


150 €
или предлог цена
18 ное 20:21БЕМЏАМИН

Staro e 7 godini Visoko okoli 2 metri


12.000 МКД
или предлог цена
18 ное 17:05Staklo 4 sezonsko

Se prodava troslojno staklo, 4 sezonsko - poradi gresna dimenzija. 3...


1 МКД
или предлог цена
18 ное 08:35LED FENER ZA ZASTITA OD DIVI ZIVOTNI DO1000m2

- LED FENERI ZA ZASTITA OD SEKAKVI DIVI ZIVOTNI SO OSVETLUVANJE I TRE...


1.200 МКД
или предлог цена
17 ное 18:24DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR ZA INKUBATOR,FRIZIDER,I DR

PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR BES KABELCE SO VNATRESNA SO...


300 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

17 ное 18:24Boljer Koncar 10 litri Kako nov

Bojler za kujna koristen 2 meseci


2.000 МКД
или предлог цена
16 ное 20:01Продавам две пумпи од бакар

Продавам две пумпи од бакар во одлична состојба


5.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

16 ное 15:50Benjamin drvo visoko 230cm

6 godisno visoko 2.5 m, Pogodno za vo hoteli, kafici,restoranti


По Договор
или предлог цена
16 ное 13:35Segafredo Espresso 1

Prodavam odlicno socuvana Segafredo CoffeeSystem Espresso 1. Koriste...


3.500 МКД
или предлог цена
15 ное 23:10PIZZA плоча за пица

PIZZA плоча за пица ZA pecenje vistinska pizza doma picata e kako...


1.290 МКД
или предлог цена
12 ное 18:04Pegla za plasticni cevki donesena od italia

pegla za plasticni cefki so dodatoci


2.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

12 ное 17:54Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам