Крива Паланка
                   
50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

13-inch MacBook Air with Apple M1 chip

Nov neaktiviran od DE donesen 13-inch MacBook Air with Apple M1 ...


890 €
или предлог цена
Крива Паланка

Лаптоп компјутери

03 окт 22:29DELL Optiplex 3010 - GAMING Desktop / Kompjuter / Kukiste

НОВ! Уште со налепници од страните. Комплет со LG 19" монитор. Proce...


250 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
13.900 €
Крива Паланка

Десктоп компјутери

02 окт 00:30Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz LGA775

Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz 6MB Cashe 1333mhz raboti I so ddr2 I ...


800 €
или предлог цена
29 сеп 23:17ZTE 4G Wireless Router

Model: mf283 Ruterot e celosno ispraven Raboti samo na sim karta od ...


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

28 сеп 14:48Monitor LG Flatron 19"

Одличен 19 инчен LG монитор, доаѓа со VGA кабел и кабел за напојување...


1.800 МКД
или предлог цена
28 сеп 13:45Napojuvanje originalno od Dell Exxtreme 500W

Se prodava, mnogu socuvano, cisto i mnogu tiho napojuvanje so 8cm Fan...


800 МКД
или предлог цена
28 сеп 13:45Cooler / Kuler Za LGA 1155 / 1151 / 1150 Intel i3, i5, i7

Процесор кулер за матична со Socket LGA 1155 / 1151 / 1150 Intel i3,...


600 МКД
или предлог цена
28 сеп 13:45Intel i3 - 3220 3.3GHz Processor / Procesor so kuler

Многу малку користен процесор, следува во кутија со термална паста. S...


900 МКД
или предлог цена
27 сеп 17:40Nvidia GeForce GTX460 Graficka kartica

Како нова, многу малку користена! Одлични перформанси на голем број н...


26 сеп 21:45Intel E5700 3GHz

Desktop (DDR2) - Intel E5700 (3.00 GHz, 2MB Cache), LGA 775 Socket. -...


300 МКД
или предлог цена
26 сеп 18:31Laptop Asus X551C

Лаптопот е мах сочуван Intel Celeron 1.50GHZ Исправен се Б...


4.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Лаптоп компјутери

26 сеп 15:02Multimedialen desktop komputer za domashna upotrebaa

Se prodava kompjuter (kukjishte) vo odlicna sostojba so preinstaliran...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Крива Паланка

Десктоп компјутери

23 сеп 22:38Budget desktop komputer namenet za sekakva upotrebaa.

Se prodava poliven komojuter namenet za sekakva upotreba so preinstal...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Крива Паланка

Десктоп компјутери

23 сеп 22:37Gaming PC - i7-10700F - 16GB - 2.90ghz - RX 580

Se prodava Desktop kompjuter so slednive performansi: * 2 monitori...


62.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Десктоп компјутери

18 сеп 15:16Huawei 3G Wireless Router

Huawei Vip Cube 3G Wireless Router Model: B183 Ruterot e celosno isp...


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

03 сеп 15:22Procesor , Procesori Intel AMD

Desktop (DDR2) - Intel E5700 (3.00 GHz, 2MB Cache), LGA 775 Socket. -...


300 МКД
или предлог цена
23 авг 14:12Kompjuter RTX 3070/Ryzen 7 3700x NOV

Se prodava Kompjuter: MB-Gigabyte B550M ds3h CPU-Ryzen 7 3700x R...


1.599 €
или предлог цена
Крива Паланка

Десктоп компјутери

04 авг 06:57Toshiba Portage M300 Laptop

CPU: Intel Pentium M 1.2Ghz RAM: 1.25GB HDD: 60GB Baterija: 1h Laptop...


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Лаптоп компјутери

27 јун 22:21RAM Memorija DDR3 za laptop 10x2GB

Se prodavaat 10 komada ram za laptop ddr3 Ispravni testirani Cena za ...


1.500 МКД
или предлог цена
29 мај 12:02Lap Top

Lap Top Satellite Pro so podarok multi mode wi fi router. Laptopot e ...


4.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Лаптоп компјутери

21 мај 14:25Monitor+tastatura

Ispravni


1.000 МКД
или предлог цена
12 мај 08:22Amd rx570 4gb

Se prodava graficka Amd rx570 4gb vo mnogu dobra sostojba!!


7.500 МКД
или предлог цена
01 мај 16:48Dell latitude 5410 i5 procesor

Laptopot e nov ne koristen


600 €
или предлог цена
Крива Паланка

Лаптоп компјутери

30 апр 17:54TP-Link (TL-WN721N v1)

TP-Link TL-WN721N V1 150Mbps Wireless Lite N Usb Adapter Poveke info...


300 МКД
или предлог цена
28 мар 06:29TP Link WR841N v13

TL-WR841N. v13.1 300Mbps Podrzuva Tether android app Range Exten...


400 МКД
или предлог цена
26 фев 06:35TP Link WR841N v11

TL-WR841N. V11 300Mbps Podrzuva Tether android app Ruterot e ce...


400 МКД
или предлог цена
20 фев 18:16Delovi od PC se od slikite 1500 denari

Prodavam delovi od postari PC kompjuteri Site delovi od slikite ( ko...


1.500 МКД
или предлог цена
19 фев 12:41SSD 250GB WESTER DIGITAL BLUE

Se prodava NOV HARD DISK SSD Western Digital SN 550 Read 2400...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:05Wireless Broadband Router - Linksys - 2.4Ghz/54Mbps

Wireless Broadband Router - Linksys - 2.4Ghz/54Mbps Број за контакт:...


799 МКД
или предлог цена
21 јан 15:36Ram memorija DDR3 2GB

Ne koristena. Moze da se prati po kargo.


400 МКД
или предлог цена
27 дек 14:23Samsung 2232BW - SyncMaster - 22" LCD Monitor

Мониторот функционира без проблеми. Спецификации: Screen Size: ...


2.500 МКД
или предлог цена
24 ное 13:16Delovi za staticen kompkuter, graficka, zvucna karticka

Delovi za staticen kompjuter, polovni.


21 јун 15:10TABLET GETAC Z710

NOV INDUSTRISKI POTPOLNO ZASTITEN TABLET SKORO E NEVOZMOZNO DA SE UNI...


555 €
или предлог цена
Крива Паланка

Таблети

10 апр 19:00Wireless Router - D-Link DI-524

Wireless Router - D-Link DI-524 Број за контакт: 071315383


499 МКД
или предлог цена
06 фев 19:22ASUS Laptop

Продавам ASUS Laptop, одличен за онлајн настава. Лиценциран Windows 1...


10.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Лаптоп компјутери

23 јан 16:06Polnac za laptop lenovo 20v

Dobar orginal


20 €
или предлог цена
18 јан 09:44Ink cartridge кертриџ kertridzi orginal kompatibilni

CANON cli-8 orginal 13ml. 650den. CANON cli-8 kompatibilni 15ml. 250...


26 дек 19:28GAMER PC -i7- 16GB ram-4GB Nvidia-128GB SSD

Со компјутерот следува комплет Монитор,Маус и Тастатура. КОНФИГУРАЦИ...


500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Десктоп компјутери

09 сеп 13:36GAMER PC -i7-16GB Ram- 4GB Nvidia- 120GB SSD.

Со компјутерот следува комплет Монитор,Маус и Тастатура. КОНФИГУРАЦИ...


550 €
или предлог цена
Крива Паланка

Десктоп компјутери

09 сеп 13:36Lenovo G570 G575 За Делови

Samo ovie delovi sto se na slikite mi se dolnata i gornata plastika o...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Лаптоп компјутери

29 апр 23:03Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам