138 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masinka za poliranje

Prodavam masinka za poliranje LAAWA, kako nova. Mn malce koristena, b...


40 €
или предлог цена
24 јун 20:43Брусалица Makita

Брусалица Макита професионална во екстра состојба Цена 150 евра ин...


150 €
или предлог цена
20 јун 12:18NOVI bormasini

Udarna bormasina so kufer. Brzina na vrtezi , metalen futer , moznos ...


2.500 МКД
или предлог цена
17 јун 15:49ХИБРИДЕН СОЛАРЕН ИНВЕРТЕР AFORE ОД 6KW - 2 X MPPT

Хибридените инвертори на AFORE се нисконапонски инвертери за складир...


1.290 €
или предлог цена
15 јун 23:11Хибриден Инвертор EASUN 5.5kW hibriden invertor i LiFePO4

Ова е уникатен инвертер EASUN 5.5KW: - вграден контролер за полнење ...


750 €
или предлог цена
15 јун 22:45Bansik

Se prodava bansik malku koristen vo odlicna sostojba. Poveke info sam...


1 €
или предлог цена
15 јун 09:26Sanduci dadanblat

Prodavam sandyci dadanblat so 10 ramki za pceli Novi se naodat vo de...


2.500 МКД
или предлог цена
Делчево

Останато

08 јун 23:37Aparat i kolicka za hot dog

Super biznis masina


1 МКД
или предлог цена
31 мај 21:35Хибриден Инвертор GROWATT 5kW hibriden invertor i LiFePO4

Ова е уникатен инвертер GROWATT SPF5000 ES: - вграден контролер за п...


850 €
или предлог цена
26 мај 22:33Novi neupotrebuvani masini

Se prodavaat novi neupotrebuvani motorni pumpi za voda i motorna pil...


10 €
или предлог цена
06 мај 10:31Co2

Co2 trafomig aparat za zavaruvanje 190 amp kombiniran elektroda i zica


20.000 €
или предлог цена
10 апр 10:59NOVA hilta parkside

Hiltata 1500 w . So hiltata ima kufer so dodatoci za nea. 078553682


5.500 МКД
или предлог цена
31 мар 23:31NOVA strafalica parkside

20v -2ah namenata za strafenje i busenje na metal so dve brzini i reg...


5.000 МКД
или предлог цена
31 мар 23:31Млин за сточна храна

Се продава млин кој работи на кардански погон од трактор за мелење на...


650 €
или предлог цена
27 фев 14:27Нов некористен блендер

Продавам нов некористен блендер земен пред 4 месеци


20 €
или предлог цена
05 фев 16:54Masini za flasiranje

Se prodavaat 5 masini za flasiranje so pluteni tapi,marka Italianski....


3.000 €
или предлог цена
21 јан 08:51Опрема за маркет

Рафтови: -Метални рафтови 16метри -Должина на полиците е 115цм -Ш...


1 €
или предлог цена
13 јан 14:26Преси за обланди со италијанска шара

Пресите се функционални и 6 на број, достапни да се видат во секое вр...


1.000 €
или предлог цена
16 дек 20:25Линија за производство на тоалетна хартија

Машините се во исправна состојба, можат да се видат во секое време. ...


1.000 €
или предлог цена
16 дек 20:13Линија за производство на тврди бонбони

Комплет линија машини за производство на тврди бонбони со: - Италија...


1.111.111 МКД
или предлог цена
16 дек 20:08Fiskalna Severec

Se prodava fiskalna severec


50 €
или предлог цена
24 сеп 09:41Да

Продавам тринча,малку користена сменети ножеви гланц нови,има хидраул...


650 €
или предлог цена
21 јун 22:54Се продаваат кафези за кокошки

Се продаваат кафези за 1000 кокошки, пирамида систем, добро сочувани ...


1.000 €
или предлог цена
08 апр 10:02Digitalen Skene bezkontakten toplomer za telesna temperatura

• Сензорен 8“ LCD екран; • 2MP видеокамера с биокулјарен обектив, f ...


1.399 €
или предлог цена
27 мар 11:12Мотокултиватор - Pasquali

Се продава мотокултиватор марка Pasquali-10,3 kw (дизел), заедно со п...


1.500 €
или предлог цена
09 јан 18:17Косачка за трактор

Продавам косачка за трактор, бочна со должина на ножеви 1,5м, добро с...


100 €
или предлог цена
09 јан 18:08Приклучна машина за садење компир

Продавам приклучна машина за садење компир прилагодена за тратори и м...


22.000 МКД
или предлог цена
09 јан 18:06Миксер за тесто и месо

Се продава миксер за тесто и месо, целосно направен од инокс. Капацит...


800 €
или предлог цена
29 дек 11:47Kомплет опрема за бурекџилница

Се продава комплет опрема за бурекџилница. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
29 дек 11:46Totalna stanica

Totalnata stanica NTS 352R / bez prizma do 180 m so prizma do 2000m/ ...


1 €
или предлог цена
18 окт 22:54se za avtoperalna

se prodava se za avtoperalna. cena po dogovor lice za kontakt Niki...


1 €
или предлог цена
18 авг 21:02машина за паркет

информации на телефон 070-213-680


300 €
или предлог цена
07 авг 21:30HILTA HITACHI

Prodavam Hilta HITACHI vo ispravna sostojba


450 €
или предлог цена
17 јул 21:33MODRA SLIVA

Se izdava ovostarnik so modra sliva pod naem, vo okolinata na Delcevo...


1 МКД
или предлог цена
03 мај 20:52Pumpa za voda

Prodavam pumpa za voda slovenska.vo isprvna sostojba zacuvana - 4 l...


200 €
или предлог цена
Делчево

Останато

02 мај 12:27Машина за малтерисување CIMEX MP-20

Машина за малтерисување CIMEX MP-20 - е наменета за подготовка на вна...


416.569 МКД
или предлог цена
14 апр 16:20Мерење на ласерската лента 30 метри CIMEX LM30

30м ласерска лента - Погодно, компактно и практично, оваа ласерска ме...


2.613 МКД
или предлог цена
26 мар 14:49Тајфун на дизел 50.0kW, CIMEX D50

Тајфун на дизел Cimex D50 50 kW - високо ефикасна дизел греалка со ди...


30.106 МКД
или предлог цена
26 мар 14:46Електричен тајфун 15.0kW, CIMEX EL15.0

Електричен тајфун Cimex EL15.0 е погоден греење на гаражи, магацини, ...


15.110 МКД
или предлог цена
26 мар 14:44ТАЈФУНИ 5.0kW, CIMEX EL5.0

Електричниот тајфун Cimex EL5.0 е професионален трофазен тајфун намен...


7.157 МКД
или предлог цена
26 мар 14:40Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам