Свети Николе
                           
136 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Свети Николе(Рецко Маало)

Се продава куќа на улица Гоце Делчев бр. 30 Свети Николе (Рецко Маало...


25.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 23:18Niva na branata 50M od asvalt

5000enivata se naoga na 50m od asvalt na branata


4.850 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 15:22Mesto na NOVIOT AVTOPAT!!!

Mestoto se naoga na noviot avtopat,koj pominuva na 1metar od samiot p...


20 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 15:21Se IZDAVA

Samo na firma,ima kapacitet za smesruvanje na 10 luge---SAMO ZA FIRMI


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 15:20PRODAVAM NIVA -SVETI NIKOLE/НИВА СВЕТИ НИКОЛЕ 32.009м2

Prodavam niva vo Sveti Nikole (von grad) od 32.009m2 na kumanovski pa...


6 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 14:38СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С.ЕРЏЕЛИЈА

СЕ ПРОДАВА НИВА СО С.ЕРЏЕЛИЈА-СВ.НИКОЛЕ,ВО МЕСТО ВИКАНО АЛАЃОЗ,ОБРАБО...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 10:03Се продава плантажа (лешник) 076-293-923

Се продава плантажа лешник во Св. Николе месност наречена Суво Поле К...


42.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 09:22Нива над село Трстеник

Се продава нива веднаш над село Трстеник место викано Ѕурилово.


5.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 06:04Plac vo Sveti Nikole

Se prodava plac 1100m2 so odobrenie za gradba, plan za gradba, povrza...


18.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 јун 17:05Prodavam plac

Prodavam niva pogodna za izgradba na kuka i ostanati objekti vo grade...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 јун 15:57Prodavam niva na asvaltot Gorobinci-Sopot

Prodavam niva na patot Gorobinci-Sopot na 2 kilometri od kluckata Pre...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 јун 15:57Викендица со нива и бунар

Викендицата е до автопатот Св. Николе - Штип, на локација свети нико...


4.900 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 јун 10:34Земјоделско земјиште

Се продава земјоделско земјиште во с.Црнилиште Св.Николе, со пристап ...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 јун 09:06Земјоделско земјиште

Се продава земјоделско земјиште во с.Црнилиште Св.Николе, со пристап ...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 јун 09:06се продаваат ниви

нива 18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вон...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 јун 09:05Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 јун 09:05Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 јун 09:05SE PRODAVA STARA KAUKA VO CENTAROT NA GRADOT

Se prodava stara Kuka na ulica vaska cikeleva br 38 CENA PO DOGOVO...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

26 јун 19:25Prodavam kuka na Karposeva br.162

Prodavam kuka na Karposeva br. 162 Za poveke informacii javete se na...


28.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

23 јун 14:59Niva vo s. Gorobinci Sveti Nikole

Се продаваат две ниви кај село Горобинци, Свети Николе. 1. Нива ка...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 јун 08:23Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini 'Sasko-Gis'"

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini Dvorni Aluminski Ogradi Bra...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Останато

21 јун 15:29Kuka vo Erdzelija

Kukata e na samiot vlez na Erdzelija Kuka 60m2 Plac 1000m2 Pomosni...


16.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

20 јун 13:05Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo crniliste


29.000 €
или предлог цена
18 јун 13:37Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo Crniliste


89.000 €
или предлог цена
18 јун 13:37ПРОДАВАМ НИВА ДО АВТОПАТ-Св. Николе, Сопот

Нива до автопат Скопје-Св.Николе. Контакт: 070 26-00-73


100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 јун 21:41Niva Lozje

Se prodava niva vo selo Crniliste 8600 kvadrati od koi 5600 kvadrati ...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 јун 19:38Нива

Земјоделско земјиште 18700м2 Една парцела с.Црнилиште Св. Николе ...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

14 јун 07:24SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

-SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR POZADI OPSTINA SV NIKOLE ...


1 €
или предлог цена
12 јун 18:16DELOVEN PROSTOR

-SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR POZADI OPSTINA SV NIKOLE ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Дуќани

09 јун 10:31Prodavam vikendica

Prodavam vikendica 50 m2 so ovostarnik, 5000 m2, vo Ovce Pole, telefo...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

05 јун 22:14Plac

Se prodava plac na sopotski pat od 330m2 Poveke informacii na telef...


1.111 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 јун 20:26Stopanski dvor 6142m2 so objekti 310m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 6142m2 so objekti 310m2 vo selo Crnilist...


26.000 €
или предлог цена
04 јун 12:16Stopanski dvor 21.660m2 so objekti 1384m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 21.660m2 so objekti 1384m2 vo Crniliste,...


89.000 €
или предлог цена
04 јун 12:16Stopanski objekt 382m2 Lozovo

Se prodava stopanski objekt od 382m2 vo stopanski dvor vo Lozovo,


26.000 €
или предлог цена
04 јун 12:16se prodava niva na OVCE POLE do pat

se prodava niva na OVCE POLE do ekspresen pat VELES- KADRIFAKOVO POVO...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

02 јун 21:29se pronava niva

se prodava niva vo selo AMZABEGOVO so moznost za priklucok na voda s...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

02 јун 21:29Nivi vo s. Gorobinci, Sveti Nikole

Се продаваат две ниви кај село Горобинци, Свети Николе. 1. Нива ка...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

30 мај 20:49Niva vo s. Amzabegovo

Prodavam niva od 5 dekari pomegju selata Amzabegovo i Crniliste vo Sv...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 мај 15:03Prodavam 3 nivi

Prodavam 3 nivi so povrsina od 69 dekari,edna 32 dekari,druga 27 deka...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 мај 10:57Gradezna parcela .plac

Se prodava gradezno zemjiste ind.zona Sv.Nikole 1800m2 namena G2 so p...


20.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 мај 17:22Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам