Свети Николе
Подкатегорија:
                   
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stopanski objekt 382m2 Lozovo

Se prodava stopanski objekt od 382m2 vo stopanski dvor vo Lozovo,


26.000 €
или предлог цена
14 авг 08:37Stopanski dvor 6142m2 so objekti 310m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 6142m2 so objekti 310m2 vo selo Crnilist...


26.000 €
или предлог цена
14 авг 08:37Se izdava Objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
11 авг 14:30SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

-SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR POZADI OPSTINA SV NIKOLE ...


1 €
или предлог цена
22 јул 08:38Stopanski dvor 21.660m2 so objekti 1384m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 21.660m2 so objekti 1384m2 vo Crniliste,...


89.000 €
или предлог цена
08 јул 13:42Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo Crniliste


89.000 €
или предлог цена
08 јул 10:35Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo crniliste


29.000 €
или предлог цена
08 јул 10:35Деловен простор

Се продава или изнајмува целосно реновиран деловен простор од 34м2 , ...


1 €
или предлог цена
09 фев 20:37Se prodava proizvodstven pogon / magacin

Се продаваат производствени погони, погодни за повеќе дејности. Се п...


1 €
или предлог цена
09 сеп 13:00Деловен простор

Се изнајмува деловен простор од 34м2 веднаш до Основно училиште Гоце ...


1 €
или предлог цена
29 авг 13:00Se Izdava pod naem deloven prosror/plac na odlicna lokacija

Se izdava deloven prostor/plac na odlicna lokacija. Placot se naoga ...


1 €
или предлог цена
06 јул 15:18деловен простор

Се изнајмуваaт деловни простори,дуќани -два.Едниот е на приземје,а др...


1 МКД
или предлог цена
25 јун 21:34Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам