1061 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 2.2 160 KS 4X4 - 192000 KM SO SERVISNA...


8.999 €
или предлог цена
Вчера 09:15Промовирано

VW Passat 2.0 TDI

Passat 2.0tdi 2014 godina facelift full led interior lights klimatron...


13.500 €
или предлог цена
22 јан 20:05Промовирано

TOUAREG 3.2 V6 Moze i zamena

🇨🇭VW TOUAREG 4MOTION socuvan max ...


1 МКД
или предлог цена
- 83 % Попуст
6 МКД
21 јан 10:43Промовирано

Opel Vectra 1.9 tdi (2006 - Restyling)

Se prodava Opel Vectra 1.9 tdi (120 ks), najdobriot i najekonomicen m...


3.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.240 €
Денес 13:00Yugo Florida 1.4 Benzin

Yugo Florida 1.4 Benzin 1990, 103.455 km originalni. Koristena za ra...


500 €
или предлог цена
Денес 13:00Opel Corsa 1.2 Benzin Plin

Opel Corsa 1.2 Benzin Plin Atestiran plin Klima Centralno Servo vo...


1 €
или предлог цена
Денес 12:53SEAT ALTEA - Prva boja / Ne e od uvoz

SE PRODAVA SEAT ALTEA 1.4 ( atest plin ) Ne uvezuvano - Prva bo...


1 €
или предлог цена
- 86 % Попуст
7 €
Денес 12:38Toyota yaris 1.0

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:33Opel meriva 1.7 cdti

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:33RENAULT MODUS 1.2 BENZIN

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:33OPEL CORSA 1.3 ecoflex

Kolata e vo extra sostojba


По Договор
или предлог цена
Денес 12:33Ford Fiesta 1.4 benzin plin

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:33BMW 118

Vo dobra sostojba Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:32SEAT ALTEA XL 1.9 TDI

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:32MERCEDES C 220

Kolata e uvezena od italija so vozenje Dokumentacija sredena do regi...


8.700 €
или предлог цена
Денес 12:32Opel astra 1.6 info 072_205 _147

Se prodava opel astra1.6 registrirana cela godina servisirana proverk...


4.300 €
или предлог цена
Денес 12:14POLO 1.4 tdi

Se prodava polo 1.4 tdi Registrirano vo perfektna sostojba pali voz...


3.350 €
или предлог цена
Денес 12:08BMW 116i

Se prodava BMW 116i Registrirano cela godina do 08/23 Benzin plin ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 12:08Mercedes E220

Prv sopstvenik nema nikakvi vlozuvanja full oprema avangard kupen od ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:49  НОВ ОГЛАС

Peugeot 306

Se prodava peugeot 306 1.4 benzin registrirano so zelen karton do 12....


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Денес 11:20Prodavam Mercedes 2009 god so pominati 80 000 km NOV

Prodavam Mercedes W 211 posledna serija 2009 god kompresor E 200 so p...


13.000 €
или предлог цена
Денес 11:07Mercedes C200 CDI

Mercedes C200 cdi, dpf, automatic, 195.xxx km, vo perfektna sostojba ...


11.200 €
или предлог цена
Денес 11:02Mercedes-Benz ML430, 272ks,V8.

Prodavam Mercedes-Benz ML430, 4300cc, 200kw (272ks), V8, 4X4, Lo...


3.600 €
или предлог цена
- 35 % Попуст
5.500 €
Денес 10:53OPEL CORSA 1.0i 12V ECOFLEX 2010

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:29PEUGEOT 308 1.6HDi Tendance 66KW-90KS 2009

Voziloto e EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne far...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:29MAZDA 2 - Reg.cela godina

SE PRODAVA MAZDA 2 - 1.3 BENZIN Voziloto e maksimalno zacuvano St...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Денес 10:23Opel Astra 1.7 DTI - 2002, prv gazda, servisna istorija

Se prodava Opel Astra 1.7 DTI - Isuzu motor, 2002 godina, prv gazda, ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:03Wv Touran 1.9

Touran 1.9 motor 5 sedista 6 Brzini Redovno servisiran Registrira...


4.500 €
или предлог цена
Денес 09:39OPEL FRONTERA B 2.2DTI 16V

Prodavam OPEL FRONTERA B 2.2DTI 16V, komplet se ispravno registrirana...


1 €
или предлог цена
Денес 09:35  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 12ben 2009god

Corsa 12ben 2009god registrirana so zelen karton so ful oprema motor ...


3 €
или предлог цена
Денес 09:24Volkswagen Touareg 3.0 TDI

Se prodava Toureg vo perfektna sostojba so polna oprema. Kompletno...


23.500 €
или предлог цена
Денес 09:04Opel Corsa - Prva boja..Registrirana

Se prodava Opel Corsa 1.2 benzin Stegnato vozilo nema tropanje krc...


1 €
или предлог цена
- 86 % Попуст
7 €
Денес 09:02Lada110 kako nova

Lada


500 €
или предлог цена
Денес 08:50  НОВ ОГЛАС

Honda Civic 2.2 dizel - 2007 godina

Honda Civic 2.2i-ctdi - TypeS Voziloto e vo ekstra sostojba. Ima ...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Денес 08:14Uaz

Uaz Motor mercedes 240 ekstra sostojba Reduktori ispravni Registr...


2.500 €
или предлог цена
Денес 07:42Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne S...


1.950 €
или предлог цена
Денес 07:42Bmw 330xd

Bmw 330 xd 4x4 Bmw vo ekstra sostojba Reg do 11.2023 Odlicen enter...


7.990 €
или предлог цена
Денес 07:42Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Reg do 29.11.23 Atest foli Klima ispravna...


4.950 €
или предлог цена
Денес 07:41Mercedes 220 cdi

Elegance model Registriran do 8mesec 2023 Servisiran Bez zabeleski K...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.900 €
Денес 06:58Lancia Dedra Benzin Plin Ispravna sostojba 112233

Kolata e vo ispravna sostojba ne e registrirana benzin plin plinot ne...


700 €
или предлог цена
Денес 03:42FORD FOCUS 1.8 TDCI

Focusot e vo odlicna sostojba so ful oprema sega registriran ,golem s...


4.800 €
или предлог цена
Денес 00:22TOURAN HIGHLINE 2.0TDI DSG 7sedista 2013god

Prodavam VW Touran Highline 2.0TDI 2013god Voziloto e vo perfektna s...


9.690 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.900 €
Вчера 23:31Chrysler PT Cruiser Facelift

Se prodava Chrysler PT Cruiser Limited 2.2 CRD Mercedes motor vo fabr...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 22:14  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам