Куманово
                   
8815 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi a4 2.0 Tdi S - line Moze zamene

Audi a4 2.0 tdi 2007/08 S- line ✅2.0 143ks ✅2007 ✅ greaci na sedist...


8.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 сеп 18:13Промовирано

Linde viljuskar Plin 2 tona + Levo-desno

Brend: Linde - 3595 Model: H20T-02/600 Nosivost: 2000 kg Visina na...


18 мај 10:48Промовирано

BMW C 400GT

Se prodava BMW C 400 GT vo top sostojba, napraven celosen servis vo D...


7.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.000 €
Денес 13:00Промовирано

Cadillac BLS dizel 1.9 2008 GODINA FULL

платени давачки до регистрација може и заменa Ekstra cena za kes!!!...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot Expert , 2011. Swiss

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuel...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00Iznajmuvanje na viljuskar

Moze za cela Makedonija So operator i bez operator Informacija n...


Денес 13:00OTKUP NA SITE KAMIONI!

OTKUPUVAME KAMIONI !! Mercedes benz 2628,2629,2635,i drugi Mercede...


8.008 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:00Chery

Chery Geo S2x EGO motor 1.3 Mitsubishi Japanski motor Atestiran pli...


1.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Mitsubishi Pajero

Naj ubaviot dzip 4×4 3.2 reduktor se isprevno so garancija çisto dzip...


16.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW X5 X-DRIVE 2011 GOD Facelift AUTOMATIC

* FULL OPREMA* - X DRIVE POGON 4X4 - SO 2 TURBINI, 286KS - AVTOMAT...


15.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
16.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW C 400GT

Se prodava BMW C 400 GT vo top sostojba, napraven celosen servis vo D...


7.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.000 €
Денес 13:00RENAULT KANGOO 1.5 DCI NOV UVOZ CH, FURGON, EURO 5!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭RENAULT KANGOO 1.5 DCI(55KW) 2012 GOD. KOMBI, FU...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00VW Touareg 3.0

.


7.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot Partner Teppe

Peugeot partner🇨🇭🇨🇭 Edinstven!!!🇨🇭🇨🇭 Monovolumen🇨🇭🇨🇭 N...


7 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.888 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Zastava 640

Se prodava Zastava 640 kamionot e ispraven moze i zamena za avtomobil...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:00Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo odlicna sostojba

Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo super sostojba so ful oprema. Novi ...


3.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Mazda 2 1.6 Dizel 66 Kw Auto Plac Zurich

Mazda 2 1.6 Dizel 66 Kw PROIZVODSTVO 2010 GODINA POMINATI: 155.000 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49Skoda Octavia 4*4 1.9 Tdi 77 Kw Auto Plac Zurich

Skoda Oktavia 4*4 1.9 Tdi 77 Kw PROIZVODSTVO 2007 GODINA POMINATI:...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49Golf 7 2.0 tdi DSG

Golf 7 tdi 2.0 dsg 2014/2013 Motor dobar Menuvac dsg Klima ( lad...


12.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49Vw Passat 2.0 Tdi 103 Kw Auto Plac Zurich

Vw Passat 2.0 Tdi 103 Kw PROIZVODSTVO 2006 GODINA POMINATI: 216.000...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49Audi A5 3.0 Tdi Sportback 150 Kw Auto Plac Zurich

Audi A5 3.0 Tdi Sportback 150 Kw PROIZVODSTVO 2013 GODINA POMINATI:...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49Bmw 320D Luxury 135 Kw Auto Plac Zurich

BMW 320D LUXURY 135 KW PROIZVODSTVO 2012 GODINA POMINATI: 196.000...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49Mercedes-Benz Viano 2.2 Cdi 120Kw Auto Plac Zurich

Mercedes-Benz Viano Luxury Bus 2.2 Cdi 4Matic Long 120 KW PROIZVODST...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49Audi A6 2.7 Tdi 132Kw Auto Plac Zurich

Audi A6 2.7 Tdi 132 Kw PROIZVODSTVO 2008 GODINA POMINATI: 213.000 K...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:48Peugeot 208 1.4 Benzin 70 Kw Auto Plac Zurich

Peugeot 208 1.4 Benzin 70 Kw Proizvodstvo 2013 Godina pominati: 2...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:48Fiat Punto 1.4 Benzin 77 Kw Auto Plac Zurich

Fiat Punto 1.4 Benzin 77 KW PROIZVODSTVO 2013 GODINA POMINATI: 16...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:48Peugeot 206+ 1.4 Benzin 55 Kw Auto Plac Zurich

Peugeot 206+ 1.4 Benzin 54 Kw Proizvodstvo 2010 Godina pominati: 16...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:48Opel Corsa D 1.3 Cdti 70 Kw Auto Plac Zurich

Opel Corsa D 1.3 Cdti 70 KW PROIZVODSTVO 2011 GODINA POMINATI: 179....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:48Peugeot 206+ 1.4 Benzin 54 Kw Auto Plac Zurich

PEUGEOT 206+ 1.4 BENZIN 54 KW PROIZVODSTVO 2011 GODINA POMINATI: 12...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:48BMW 520 dizel EKSTRA SOSTOJBA

EKSTRA SOSTOJBA ,NAPRAVEN SERVIS KOMPLET ,SMENETO -KORPA LAMELA I ZAM...


6.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:43Se prodava traktor imt so fiat motor

Se prodava traktor imt so fabricki fiat motor. Traktorot e kompletno...


1 €
или предлог цена
Денес 12:35Se prodava prikolica

Se prodava prikolica, slovensko proizvodstvo , so novi dlaboki alumin...


1 €
или предлог цена
Денес 12:35Zamena za mercedes c200

Corsa 1.3 cdti 2006 so 130.000 km


2.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:35225/40-18 so novi zimski gumi

Komplet bandasi so gumi novi 225/40-18


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Денес 12:28VW PASSAT B8 2.0 TDI

Prodavam VW Passat B8 2.0 TDI 110.000 km Broj za kontakt 072237350


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:28Citroen C1 1.0 50kw

Se prodava Citroen C1 50kw 2007 godina vo odlicna sostojba.Pogodno za...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:12HYUNDAI ATOS 1.0 REG.ATEST PLIN ZDRAVO ISPRAVNO..

HYUNDAI ATOS 1.0 REG.ATEST PLIN LIMARISKI ZDRAVO NIGDE SKAPANO DOBRI ...


599 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:10Se prodava opel astra h 2007 1.7 dizel 125 ks

Se prodava opel astra H, 2007 godina proizvedena, 92 kw 125 ks , spor...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:06PREDEN BRANIK ZA SKODA OCTAVIA 2011

branik za skoda octavia 2011


111 €
или предлог цена
Денес 11:52Auto laker Porsche Limarski uslugi exstra kvalitet najniski

Auto laker Porsche povelete postetete ne Lokacia potok serava 29/ ...


123 €
или предлог цена
Денес 11:52CITROEN C1 1.0 2006GOD REGISTRIRAN

Citroen C1 1.0 50kw 2006godina uvoz Svajcarija -Klima ispravna ladi ...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:49BMW E46 320D 136KS

Kolata e vo ekstra sostojba servisirana so dokument registracija cela...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:49Ford Probe

Se prodava Ford Probe 2.2GT 1992godina pali vozi registrirano do 16....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:47Страна 1 од 221

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам