Подкатегорија:
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Drzac za vino

Se prodava metalen drzac za 4 flasi vino.


10 €
или предлог цена
Вчера 15:56Drveni skulpturi

Skulpturi za vo dvor od 50 do 100 eur zavisno od goleminata


100 €
или предлог цена
13 авг 13:53Продавам месинг петел/petel messing od germanija nov

Продавам месинг петел/petel messing od germanija nov


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

06 авг 10:45Декорации за свадба, 2 штафелаи

Се продаваат два украсни штафелаи за свадби и свечености.


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

04 авг 00:04Сталажи/stalazi za cvekinja

Stalazite se kvalitetno izraboteni od borovo drvo, moze i po naracka ...


1.500 МКД
или предлог цена
09 јул 21:00Serviranje na hrana

Serviranje na hrana za site vasi svecenosti veselbi, svadbi , maturi,...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

29 мај 20:33Akvarium 40*30*20

Se prodava akvarium so dimenzii 40 dolzina, 30 visina i 20 sirina.Zae...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

24 мај 09:49Ogledalo novo, namalena cena od 2900 na 2000 den

Ogledalo novo, namalena cena od 2900 na 2000 den Pisete mi na viber ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 мај 13:26Prodavam ukrasni figuri mesingani

Prodavam mesingani ukrasni figuri site za 1500 denari


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

30 апр 17:51Ogledalo stilsko novo - 1500 den

Ogledalo stilsko novo Namalena cena na 1500den Pisete mi na viber ...


1.500 МКД
или предлог цена
20 мар 08:43Ogledalo novo, namalena cena od 2900 na 2000 den

Se prodava novo stilsko ogledalo , namalena cena od 2900 na 2000 den ...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 20:35Goblen/ГОБЛЕН

Goblenot e zachuvan odlichno so prekrasen motiv mozete da se uverite ...


200 €
или предлог цена
03 јан 10:50Swarovski новогодишен украс

Продавам Swarovski новогодишен украс Украсот е со сертификат


3.000 МКД
или предлог цена
09 дек 09:13Gobleni

075287144


1 МКД
или предлог цена
16 ное 23:37Бетонски статуи за во двор

Цена по договор Тел. за контакт: 078 230 174


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

13 ное 08:31Keramicka saksija

Keramicka saksija 25na14sm so drveno postolje 35na25sm.info posle 16c...


450 МКД
или предлог цена
31 окт 06:45Ramki (Рамки)

Dekorativni ramki Razlicni dimenzii 300-1000 den


300 МКД
или предлог цена
23 окт 10:52Ukrasni stolbovi

Ukrasni stolbovi - aluminski Poveke info na 070 248 322 072 224...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

22 окт 15:39Goblen/ГОБЛЕН

Goblenot e super ne e oshteten kaj nas e povekje od 50 godini ekstra ...


150 €
или предлог цена
10 окт 11:00Goblen/ГОБЛЕН

Modelov e vo odlichna sostojba i ekstra kvalitet raboten spored shema...


200 €
или предлог цена
10 окт 10:59Goblen/ГОБЛЕН

Odlichen goblen sochuvan povekje kd 50 godini go imame vo nasheto sem...


250 €
или предлог цена
10 окт 10:59Se prodava aloe vera

Se prodava domashno odgledana aloe vera od povekje vidovi koja e post...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 13:05Stolcinja

Dostapni se vo poveke boi


990 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:54Ukrasna kutija za pijalok

Nova ukrasna 9vnatresno drvena) kutija za pijalok.Besplatna dostava v...


450 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

06 јул 20:04se prodava vrata

se prodava vrata komplet so sina komplet


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

03 јун 13:17ikea elka

Se prodava nova mala novogodisna elka 50cm so drvena saksija-kosnica ...


1.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

21 мај 11:01Raftovi

Raftovi od masivno reciklirano drvo.visina 110 sm sirina 50sm so plas...


3.300 МКД
или предлог цена
12 мај 18:20Drvena kutija wood box

Ubavi drveni Kutii za razlicna namena,dolgi 45sm siroki 16sm dlaboki ...


300 МКД
или предлог цена
27 мар 14:57Keramicka saksija

Keramicka saksija 40na 15sm.info posle 16casot


350 МКД
или предлог цена
27 мар 14:57Zidni policki

Drveno kafeavite 37sm so polica 11sm I crnite 29sm so policka 10sm......


300 МКД
или предлог цена
27 мар 14:57Keramicka saksija

Keramicka saksija 25na14sm so drveno postolje42na25sm.info posle 16ca...


450 МКД
или предлог цена
03 фев 14:41Stalazi za cvekinja

Izrabotuvam stalazi za cvekinja za domasen ambient 077943078


1 €
или предлог цена
20 ное 20:26prodavam grafiki

prodavam sliki, izraboteni vo grafika


1 €
или предлог цена
08 окт 19:39Masivno drvo

Ceni od 130 denari ...


130 МКД
или предлог цена
06 окт 10:51racni iztabotki za vo dvor

Zardinjeri idrugi uktasi za dvor tel070759526


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

05 окт 12:57Перничиња и ташни

Изработка на перничиња и ташни, чии дизајни можете да ги изберете од ...


По Договор
или предлог цена
02 сеп 09:51ЛАВАНДА ТОРБИЧКИ

Рачно везени торбички од лен наполнети со органска лаванда наменети ...


50 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

28 јул 20:52Dekorirani.mushami

Mushami za masi Site dimenzi.i debelini. I dizajn Tel.070906318.


1 МКД
или предлог цена
04 мар 22:55Ogledala ogledalo. Огледала огледало

Prodavam ogledala 4 x 200sm x 150sm Zalepeni na iverica idealni za b...


1 €
или предлог цена
13 сеп 10:15Drvo na zivotot

Drvo na zivot staro 18godini visina 190sm. Cena po dogovor .3godisn...


По Договор
или предлог цена
01 ное 01:01Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам