129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Umetnicka slika

Maslo na platno 50 x 40 cm Tel. 075 457 101


150 €
или предлог цена
Денес 10:56Slika sliki

Maslo na platno 60 x 40 cm Moze naracka po vas izbor, koj motiv sakat...


150 €
или предлог цена
Денес 10:55Slika

Se prodava vramen poster vo staklo (staklo napred i staklo pozadi). ...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Вчера 19:45MERCEDES.SCANIA.MAN.DAF.IVECO .VOLVO RENO METALNI KAMIONCINJ

SCANIA.MAN.MERCEDES.DAF.RENO..METALNI KAMIONCINJA NOVI...400 DEN..


400 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Вчера 09:58dekorativi od kovano zelezo

izrabotka na dekorativi od kovano zelezo .izrabotka elementi,sari ...


По Договор
или предлог цена
29 мар 07:23РАЧНА ИЗРАБОТКА ,ДЕКОРАТИВНИ УКРАСНИ ПЛЕТЕНИЦИ, ВЕЗЕНИЦИ

Се продаваат нови повеќе парчиња ( околу 20 ) рачно плетени миљеа за...


6.000 МКД
или предлог цена
28 мар 17:45NOCNA LAMPA OD STARO RADIO ЛАМПА ОД СТАРО РАДИО

Na prodazba restavrirano drveno Radio EI NIS, proizvedeno nekade okol...


50 €
или предлог цена
28 мар 13:56Singer masina za sienje сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S2013324, proizvede...


30 €
или предлог цена
28 мар 13:56Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj V1297879, proizvede...


30 €
или предлог цена
28 мар 13:56BUBI..1:34 METALNI KOLEKCIONERSKI NOVI..

BUBI 1:34 ..Novi..Kolekcionerski..


700 МКД
или предлог цена
28 мар 13:20Сребрен Пепелник

Преубав Пепелник во вид на школка Тежина 20гр .800 Сребро Цена 1200...


1.200 МКД
или предлог цена
28 мар 11:22Se prodava Hranilka za deca od cisto drvo stara nad 120 godi

Se prodava hranilka za deca od cisto drvo vo prekrasna sostojba maxim...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

27 мар 13:55Meksiko 1/10 unca 3.1gr 999 Srebro

Мексико 1/10 (3.1гр) унца 999 Сребро Издаден со мотив од 25 центи ...


400 МКД
или предлог цена
23 мар 15:37Инвестиционо Сребро 10унци 311гр 999 Сребро, Srebro

OPM Metal Инвестиционо Сребро 10унци 311гр 999 Сребро Можна е било...


19.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

23 мар 15:37Инвестиционо Сребро 1 унца Srebro, Сребро

Австрија Виенска Филхармонија Инвестиционо Сребро Серија 2016год. ...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мар 15:37Dekorativen telefon

Star telefon za dekoracia


50 €
или предлог цена
Куманово

Останато

20 мар 22:34Se prodava Maski

Se prodava MASKI Тел 072 311 759


111 €
или предлог цена
15 мар 13:40Se prodava antikvitet

Se prodava antikvitet paradi zaminuvane vo stranstvo Stari radia,nos...


111 МКД
или предлог цена
15 мар 13:39Gips karton,dekorativni tehniki,krecenje,gletovanje,abrip

Izdrabotuvame dekorativni tehniki(sahara i antika), krecenje so akril...


1 МКД
или предлог цена
15 мар 13:11Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S1293466, proizvede...


30 €
или предлог цена
14 мар 18:52Staro radio RR230 Старо радио

Na prodazba staro drveno Radio RR230, proizvedeno vo Jugoslavija - EI...


2.500 МКД
или предлог цена
14 мар 18:51Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj C1879423, proizvede...


30 €
или предлог цена
14 мар 18:51Stari moneti

Moneti


2.000 МКД
или предлог цена
13 мар 20:14Stari moneti

Moneti


2.990 МКД
или предлог цена
13 мар 20:11Retka Italijanska Srebrena Medalja

Golema Italijanska Medalja Komplet so Kutija i Sertifikat Tiraz 80...


5.500 МКД
или предлог цена
12 мар 15:54heklani carsafi i goblen verni prijateli

poveke carsafi novi i vramen goblen verni prijateli


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Останато

05 мар 11:58Dolar

1 dolar od 1935godina.cena 100dolara


100 €
или предлог цена
Куманово

Останато

05 мар 11:56Retro tv televizor SSSR

Se prodava mal retro televizor so dimezija na ekran 14.5cm.


1.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2.000 МКД
02 мар 14:04Se prodavaat radio so gramofon i televizor

Se prodavaat radio so gramofon Tesla i televizor


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
01 мар 03:02Slika od Boris Kukunjavski

2013g. 100x70cm


300 €
или предлог цена
28 фев 11:04Singer masina za sienje

Se prodava stara masina za sienje singer


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
28 фев 02:49САМО ЗА КОЛЕКЦИОНЕРИ

Банкноти од 10, 50 и 100 динари од СФРЈ, по сериски броеви. АПСОЛУТН...


1 €
или предлог цена
27 фев 10:48TITO - Kolekcija- moneti, ordeni

Se prodava Kolekcija Moneti i dr. od TITO- čisto Srebro, kako novi, m...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

24 фев 18:58ТЕЛЕВИЗОР

Продавам ТВ Руди Чајавец 989 во перфектна состојба ◇ Последна серија...


1 €
или предлог цена
24 фев 12:00Mesingan chasovnik

Se prodava star mesingan chasovnik so visina of 60 cm i tezhina 10,5 ...


350 €
или предлог цена
23 фев 18:20Американски сребрени парички

1/4 Долар 1961 и 1964 (Останаа само од 1964год) Тежина 6.25гр .900...


400 МКД
или предлог цена
23 фев 09:50Stari ispravni mashini za pisuvanje latinica i kirilica

vo top sostojba edna masina na kirilica i druga na latinica 5000den e...


6.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

16 фев 14:20Stara komoda,plakar,skaf antika

Ponudete cena Star mebel Ekstra socuvani orginalni 075518203 kuma...


1 €
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

14 фев 00:20Se Prodavaat Interesni Predmeti

Se prodavaat interesni stari retki predmeti . Info na viber na 070 ...


1.234 €
или предлог цена
13 фев 12:46Фотоапарат Зенит Е

Фотоапарат Зенит Е во оригинална состојба, сосема сочуван, оригинална...


1.500 МКД
или предлог цена
08 фев 13:44Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам