Гази Баба
                   
1315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


По Договор
или предлог цена
Денес 21:01Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
Денес 18:22Retro fotelji ( fotelja фотеља фотељи)

Се продаваат повеќе инфо на телефон 071258544


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 17:57Trimer za kosenje treva

Trimerot e ispraven i e koristen 5 6 pati samo. 45€


45 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

Денес 17:26Prodavam masini za mienje sadovi i za susenje

Prodavam masini za mienje sadovi i za susenje alista doneseni od germ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:56PRODAVAM VRATI BEZ KASI NOVI GERMANSKI

PRODAVAM VRATI BEZ KASI NOVI GERMANSKI MEDIJAPAN,HRAST, BELI, BUKA, 9...


35 €
или предлог цена
Денес 15:11VRATI KRILLA BEZ KASI NOVI GERMANSKI

PRODAVAM VRATI KRILLA BEZ KASI NOVI GERMANSKI 98.CM,86,73,60.cm,PUNI ...


35 €
или предлог цена
Денес 14:49Shamotni cigli/Шамотни цигли

Se prodavaat shamotni cigli za furni ili termo pecki. 45kom tuli. Par...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Денес 14:18Termo pecka 6 kw

Ispravna malku koristena


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:25Grealka 3000 w so regulator

Prodavam grealka vo odlicna sostojba 3000 w so regulator. Cena 3000 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:15Prodavam lavabo so cizma

Lavabo I cizma komplet


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Денес 12:46  НОВ ОГЛАС

DRVENA KOMODA (VITRINA) чисто дрво

Продава добро сочувана дрвена комода цена 10.000 денари Локација ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 12:20  НОВ ОГЛАС

Furna i plotna (фурна и плотна) CANDY

Продавам добро сочувани и во исправна состојба фурна и плотна марка C...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:16  НОВ ОГЛАС

STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 12:08дрвена трепезариска маса

Продавам дрвена трепезариска маса со 4 столчиња цена 6000 денари ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:02Продавам гарнитура

Продавам тросед + фотеља Цена 6000 денари Локација - Автокоманда


6.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:02две дрвени масички

Продавам две дрвени масички (drveni masicki) цена комплет 3000 ден...


3.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 12:00кревети со душеци

Продавам два дрвени кревети со 2 душека (drveni) Цена 4000 денари ...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 12:00Kujna nova nekoristena od BUJOTO

Kujna nova nekoristena od BUJOTO


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 10:48KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisiisi

KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisi. Kupena e 2400 evra I...


950 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.100 €
Денес 10:35SOBNI VRATI I LAMINAT

Izrabotka i montaza na sobni vrati po merka, Farban medijapan i CPL f...


333.333 МКД
или предлог цена
Денес 10:06Trosed,dvosed,fotelja

Se prodava +389 77938155


550 €
или предлог цена
Денес 09:04Sokovnik Filips 220w

Sokovnik Filips 220w Odlicno Socuvan Mnogu Malce Koristen


2.700 МКД
или предлог цена
Денес 07:57Kujnski mijalnik

Kujnski Mijalnik malku koristen


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 07:57Termo Pecka 3 kw i 4kw

Termo Peckite se Dobro Socuvani 3 Kw i 4Kw Dvete Se Na MK Magnoh...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:57Aluminium prozori прозори алиминиум

Prodavam polovni prozori aluminiumski 140 ×160 =2 kom so termopan sta...


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
Вчера 21:37Fotelja

Совршена фотеља за седење, лежење и релаксирање. Оваа фотеља е препол...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 21:31Комарници,komarnici

Брзо и ефтино комарници


1 €
или предлог цена
Вчера 21:23PRODAVAM DETSKI KREVET

KREVETOT IDE KOMPLET SO 2 DUSECI SO TOA STO DOLNIOT DEL SE IZVLEKUVA


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 20:55PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ГОРЕЊЕ ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА!


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:29ПРОДАВАМ КОРИСТЕНИ ВРАТИ,ПРОЗОРИ,КРЕВЕТИ

ПРОДАВАМ КОРИСТЕНИ,ПРОЗОРИ СО РАЗНИ ДИМЕНЗИИ, ПО ПОВОЛНИ ЦЕНИ. Logij...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:26PRODAVAM VITRINA OD DRVO

ПРОДАВАМ ВИТРИНА ОД ЧИСТО ДРВО ВО ПРИЛИЧНО СОЧУВАНА СОСТОЈБА


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 20:26PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET SLOBODA

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СЛОБОДА ЧАЧАК ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА.


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:25Drvena masa so 6 stolici

Trpezariska masa so 6 stolici Cisto drvo 6000den


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04Elektricen radijator, koristen , ispraven !!!!

se prodava elektricen radijator, koristen , kompletno ispraven !!!! ...


900 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 17:40Beko Klima

Beko Klima Bkm-12 H roboti dobra sostojba


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32Taifun Remko

Taifun Marka Remko tro fazen uvezen od ch


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Вчера 14:42KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI TROSEDI MASI

DVORNI ALUMINSKI OGRADI STAKLENI KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Вчера 14:41Sporet Gorenje so ramna ploca

Prodavam sporet Gorenje so ramna ploca vo odlicna sostojba bez nikakv...


240 €
или предлог цена
Вчера 13:35Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам